Искам да забременея по-бързо

  • 49 313
  • 48
  •   1
Отговори
molq vi pomignete s moq priqtel mnogo iskame da si imame dete.Ve4e ot 2 sedmici se ma4em no ne se polu4ava ot4aqna sam kajete mi moga li da napravq ne6to za da uspeq da zabremeneq po barzo



Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 22:05 от Зелена мамба

# 1
  • Мнения: 1 456
molq vi pomignete s moq priqtel mnogo iskame da si imame dete.Ve4e ot 2 sedmici se ma4em no ne se polu4ava ot4aqna sam kajete mi moga li da napravq ne6to za da uspeq da zabremeneq po barzo

 newsm78

# 2
  • Мнения: 2 751
molq vi pomignete s moq priqtel mnogo iskame da si imame dete.Ve4e ot 2 sedmici se ma4em no ne se polu4ava ot4aqna sam kajete mi moga li da napravq ne6to za da uspeq da zabremeneq po barzo
Как така от 2 седмици?  Shocked Sick Да не би да имаш предвид 2 месеца? newsm78
Значи, щом ще правите бебе, не е лошо да имате малко по-обогатена култура на тея теми.
Като например, че бебе се прави по време на овулация....че овулацията е един път в месеца и продължава 2 дни. И разни такива неща...  newsm78
Влез в www.zachatie.org - мисля, че ще ти е  от полза  Peace

# 3
  • Мнения: 1 098
Може би си се объркала и имаш в предвид 2 месеца. Разбирам желанието ви да стане бързо, но два месеца не е дълъг период. Успех Peace

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
То голямо мъчене бе, миличка, цели две седмици  Whistling Ами ние които се мъчим от година, а някой и от повече какво да кажем тогава. Бебетата не стават по поръчка, така че те съветвам да се въоръжиш с търпение, да следиш овулацията си и  т.н.

# 5
  • Мнения: 1 243
Е 2 седмици е малко време то ако ставаше тъка лесно всички до сега да са бременни,следи си овулацията за тая работа има тестове за овулация и лекари,Пожелавам ти скоро да видиш желаните 2 чертички въоражи се с търпение,търпение му е майката и много кекс без секс не става  Grinning

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Това за двете седмици грешка ли е newsm78 Какво значи отчаяна за две седмици опити? Та ти дори нямаш закъснение при две седмици опити, ако и да предположим, че сте започнали опитите около овулация...
Виж, с най-добри чувства ти казвам, прочети закованите теми и тези от библиотеката! Две седмици, та дори и два месеца са нищо. Пази си нервите, защото при такава реакция след две седмици, не ми се мисли как би реагирала след два-три месеца, които също ще са твърде малко време за подобни емоции. Ако искаш, започни да мериш БТ, да засичаш овулация. Желая ви успех!

# 7
  • Мнения: 701
Две седмици... Shocked newsm78...надявам се си сгрешила.Искам да ти кажа,че ние чакахме и правихме близо две години,а повечето от момичетата тук или са от същото време или от горе-долу толкова.Две седмици - странно е да си се притеснила за толкова малко време.
Все пак бебетата не стават с магическа пръчица-и за тях се иска време и старание!

# 8
  • Мнения: 364
 newsm78
Ооооохххххххххххх! Търпение и пак търпение! И прочети малко, ще си увеличиш шансовете за забременяване. Отиди на контролен преглед, ако още не си го направила.
Всичко е Божа работа, само по-спокойно, все пак 2 седмици или 2 месеца са много кратко време!

Успех! Peace

# 9
  • Мнения: 686
Не искам да те обидя lacuna20.Но в училище не си ли учила анатомия. За това ,че женската полова система на месец произвежда една яйцеклетка и че тази яйцеклетка е годна за оплождане в точноопределени(2-3) дни от цикъла(наречени оволация),ако тогава яйцеклетката не бъде оплодена тя се спуква и излиза от тялото(менструация).Успокой се малко да създадеш живот не е каприз,че да искаш да стане колкото се може по бързо.Вземи иди на доктор прегледай се дали си напълно здрава, започни да пиеш фолиева киселина,погрижи се за себе си,успокой се........а и не спирай да правиш sex  и бебчето ще реши кога да дойде.Пожелавам ти успех  bouquet baby_neutral

# 10
исках да кажа 2 месеца.Аз се притеснявам малко защото досега сам се пазила много а сега като го искам се чудя данеби да има някакъв проблем!!!

# 11
  • Мнения: 862
Мила, два месеца са нищо, не се отчайвай така. Ти знаеш ли нещо повече за овулацията? От там ще започна. Виж, отвори библиотеката или пусни в търсачката и намери нещо повече за нея. После ако имаш въпроси ги задай.
Успех

# 12
  • Мнения: 4 700
Ами първо отиди на лекар да ти пуснат една цитонамаzка. После си купи няколко теста zа овулация или си мери температурата и правете секс по време на овулацията. И след като направите вси4ко това и е минала една година и ти не zабременява6 тогава може пак да отиде6 на лекар и да си пуснете съответните иzследвания. Не ми се сърди, но е сме6но след два месеца да се притеснява6. Не zабравяи 4е някои моми4ета от форума пробват не от два, а от 12 месеца. Успех и дано скоро се похвали6   bouquet

# 13
niakoi se buzika ne se vruzvaite na glupostite im

# 14
Pyrvo pravi naj zashemetiavashtia sex kojto si pravila niakoga .NE MISLI ZA BEBETA.Naslajdavaj se !!!!!!
Vtoro ako mojesh da si pozvolish masaj pone dva pyti v sedmicata ,pravi si ako li ne  prijateliat ti da ti pravi.
Obi4aj te  se kolko iskate no nakraja zavyrshvajte s Missionary Position.
Sled snoshenie stoj legnala  s kraka nagore opreni v stenata mejdu 15-20 min - tova e srednoto vreme za predvijvane na spermatozoidite do obuliralata  jaicekletka.Ne byrzaj da hodish v baniata da se miesh.
Ako si kato men i imash nujda da urinirash hodi vzemi merki predi lubovnite igrichki Grinning
Ako i tova ne pomogne  - Nakaraj prijatela ti da vzema Zn+ mineral za povishiavane aktivnostta na spermatozoidite .Ima edna bilka kojto podsilva ovulaciata pri jenata ,opitah se da nameria kak e na bylgarskii no ne uspiah .Shte ti napisha imeto  moje niakoj da znae kakvo e . Bilkata e Chestnuts(tova e kesten plod) no neznam kakyv tip kesten e .
Pojelavam ti skoro da ni pishesh 4e si za4enala.
Mnogo kysmet 

# 15
Tova koeto zabravih da ti napisha e 4e spermatozoidite ako sa aktivni i normalni jivejat v jenskoto tialo megdu 3-5 dena ima dokazatelstva 4e niakoj ot tiah oceliavat do 7 dena v jenskia organizym.Taka ne se stresiraj ,bydi spokojna ,gledaj da namalish kofeina .Tova nezna4i da go spresh edna 4asha kafe e ok.No bez hap4eta za dieti,koka- kola i shokolad.
Tova e moja lubim ovulacionen kalendar
http://www.babycenter.com/calculators/ovulation/
triabva da si vyvedesh pyrvia den na poslednata ti menstruacia i natiskash Submit .Shte ti se zaredi stranica na kojto shte  pishe prez sledvashtite niakolko meseca vkoj den verojatnostta d aza4enesh e naj goliama
Moja syvet e ne 4akaj za tozi den zapo4ni 3-4 dena po rano ot data kojato shte ti izpishi i prodylji s opitite 2-3 dena sled tazi data .

Pishi ako uspeesh sled vsi4ko kazano do tuk
Oshte vednyj mnogo kysmet!!!!!

# 16
  • Мнения: 2 270
Мила, два месеца са нищо, не се отчайвай така. Ти знаеш ли нещо повече за овулацията? От там ще започна. Виж, отвори библиотеката или пусни в търсачката и намери нещо повече за нея. После ако имаш въпроси ги задай.
Успех
Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 802
molq vi pomignete s moq priqtel mnogo iskame da si imame dete.Ve4e ot 2 sedmici se ma4em no ne se polu4ava ot4aqna sam kajete mi moga li da napravq ne6to za da uspeq da zabremeneq po barzo



Пиши на кирилица!!!


Не знам защо , но и на мен ми се струва, че някой си прави шега с тези изказвания и питания  !
май някой ни се присмива на разговорите и на очакванията ни !

# 18
  • Мнения: 560
А секс правите ли? newsm12
Ако този пост е истински:
Седни и прочети ВАЖНИТЕ ТЕМИ.Очевидно е,че нещата не са ти ясни.Споко-не си единствена-и аз не бях доцент по гинекология.
Ако този пост е подигравка:
.............. /псувам само по време на шофиране/ smile3505

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 12:28 от rushsf

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета не се нахвърляйте:)
аз също преди да започнем опитите за второ бебе хич не бях наясно с това чудо на природата "овулация"Simple Smile
Ако някой е пуснал тази тема с подигравателна цел сега седи и ни гледа саира как се мъчим да го разконспирираме;)

# 20
  • Мнения: 3 988
А секс правите ли? newsm12
Ако този пост е истински:
Седни и прочети ВАЖНИТЕ ТЕМИ.Очевидно е,че нещата не са ти ясни.Споко-не си единствена-и аз не бях доцент по гинекология.

Присъединявам се към това мнение.

Не може да искаш бебе и да не отвориш една страница и да попрочетеш това онова. Никой не се е родил научен, изобщо не е в това въпроса.
Не е срамно да питаш, когато не знаеш, но е срамно да не прочетеш нито ред и да задаваш безмислени въпроси.

Ако този пост е подигравка:
.............. /псувам само по време на шофиране/ smile3505

Жалко и безсмислено.

# 21
  • Мнения: 364

Не знам защо , но и на мен ми се струва, че някой си прави шега с тези изказвания и питания  !
май някой ни се присмива на разговорите и на очакванията ни !


Ако е така, не и/му пожелавам да бъде на наше място никога! Но знае ли човек..... Обикновено такива "шеги" се връщат като бумеранг.

# 22
  • Мнения: 3
Хайде не се карайте момичето може и да не знае някои неща,но ще се научи.Привлече ми вниманието тази тема, защото аз съм на 33год.,всички приятелки имат поне някой аборт,деца, а аз като " лошо дърво" което не дава плод -33год.и нито аборт, нито въобще забременяване.От 1,3год.с мъжът ми се "мъчиме" без резултат, а времето си тече...Вярно, имам миома вляво, но тя не е пречка, дори намаля след взетите от мен мерки.Нямам доверие на лекари освен ако не са познати, иначе само  харч-пари без резултати.Мъжът ми казва ,че трябвда да се успокоя и тогава ще стане, но аз не мога и сънувах щъркел миналата пролет, че долетя, а тази пролет, че бе кацнал на гнездото си. newsm78 Надявам се и пожелавам на всички на Благовещение да се похвалиме с блага вест!Ако е момиче ще я кръстя Благовеста!  bouquet

# 23
не се подигравам с никои! грешката е моя исках  да кажа 2 месеца и благодаря на всички които ме насочиха кам повече информация Embarassed Embarassed Embarassed

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
viarra , освен за миомата, какви други изследвания си правила? Харесваш или не лекарите след 1,3 години ти е време да потърсиш причината. За съжаление си права, времето си върви. Пиши от къде си все ще се намери някоя девойка да ти препоръча читав специалист.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 271
Иди на лекар , който да  започне редовно да ви следи и съветва - и двамата. Успех!

# 26
zdraveite mili bude6ti i nastoq6ti mai4eta.purvo sujalqvam no nqma kak da pi6a na kirilica:(((imam sledniq vupros kum vsi4ki jelae6ti da mi pomognat 4rez otgovora si-predi 7 meseca napravih abort po jelanie...sega s priqtelqt mi iskame dete...toi mi predloji brak i taka natatuk...re6ihme 4e e podhodq6t moment....pravihme sex bez predpazvane na 16-q den ot cikula mi(stana taka za6otto togava iznenadva6to re6ihme da ne se pazim)ina4e 6tqhme da go napravim i predi tova!imam nqkoi simptomi-glavobolie gadene povi6ena temperatyra razdraznitelnost bolko v krusta i nisko doly...ot togava do dnes minaha 7dni.vuprosut mi e dali ima nqkakva veroqtnost 4ydoto da e stanalo ili da stava v momenta i az suvsem skoro da vidq dvete 4erti4ki.znam 4e e rano za test i imenno za tova pitam ako nqkoq ot vas koqto s sigyrnost ima pove4e opit da mi spodeli neinoto li4no mnenie!predi6nata mi bremennost be6e razli4na-imah samo gadene i povru6tane i to ne vseki den-za tova ne moga da znam sus sigyrnost kakvo stava vutre v men i dali sum sama ili ve4e nqkoi se e zaseliv v men!blagodarq vi i 6te 4akam

# 27
  • Мнения: 209
Това дали на 16-ия ден си била в овулация зависи от продължителността на цилкъла ти. Симптомите, които имаш са типични за бременните, но въоръжи се с търпение и изчакай закъснението (дано да има такова)! newsm10
Дано stork-girl да те навести скоро!

# 28
blagodarq ti za otgovora!4estno kazano i az ne znaq kakva e to4nata produljitelnost!ot 26 do 30 dni!taka 4e sama razbira6 4e ne moga da sum sigyrna za to4niq  den na ovulaciqta!cikula mi neprekusnato meni svoqta produljitelnost!vse si mislq 4e e vuzmojno!edin genekolog vednuj mi kaza 4e e vuzmojno da nastupi bremennost nezavisimo ot ovylaciqta-t.e malko sled kraq na M i malko predi na4aloto na M!pritesneniqta mi sa svurzani s aborta i s posledstviqta ot nego!nqmah yslojneniq no znam li....vse pak 6te iz4akam o6te-trqbva da mi doide na 9-10ti!nadqvam se 4e nqma da se sly4i!!

# 29
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Клеопатра, пиши на кирилица ако искаш да получиш повече отговори - ползвай Кредор ако нямаш кирилица на клавиатурата.  Peace

1/ Както сама си казала за тест е още много рано - изчакай датата, на която трябва да ти дойде и направи тогава тест с първа сутрешна урина.
2/ Не разбрах - само веднъж ли сте пробвали за целия цикъл? Ако е само веднъж шансовете са малки, но ги има предвид това че при един 30-31 дневен цикъл овулацията е около 15-17 ден, а вие сте пробвали точно на 16 ден.
3/ Симптомите, които описваш са характерни както за бременност, така и за ПМС - аз лично ги имам всеки месец без да съм бременна. Не бързай да се навиваш че нещо е станало, защото после разочарованието е огромно. Още повече щом са минали само 7 дни от акта не ми се струва възможно това да са симптоми на бременност - имплантирането на зародишчето в матката става между 7ми и 10 ден след овулация...
3/ При цикъл вариращ от 26 до 30 дни овулацията е между 11 и 17 ден от цикъла. А този гинеколог да вземе да си завре дипломата на едно тъмно място... що за изказване  Shocked Бременност може да настъпи само по време на овулация, та нали овулацията всъщност е отделянето на яйцеклетка т.е. няма яйцеклетка=няма бременност. В редки случаи овулация настъпва веднага след М - например ако цикълът е къс като продължителност, а М продължителна. А за овулация преди датата на очакваната М - в такъв случай се касае за късна овулация т.е. за цикъл, който ще е с 10-14 дни по-дълъг от обичайния...
4/ Това че си направила аборт не значи че задължително ще имаш проблеми, така че спокойно и успех!

# 30
  • Мнения: 209
Дано наисина да няма последствия от аборта, виждам, че са минали повече от шест месеца, което е добре за възобновяване на опитите (поне така съветват специалистите). Все още нямаш основания за притеснение - имаш едва един опит. Според мен е добре след като сте решили да си имате бебе да си направиш контролни изследвания (цитонамазка и микробиология) за собствено успокоение.

# 31
  • Мнения: 410
da ti kaja nie s moya maj opitvame veche 1 god......  ylinfant i da ti kaja ne sam izgubila tarpenie ama ti s tia 2 sedmici.........moje i da stane  Joy

# 32
az mislq 4e momi4eto prosto se e o6a6kalo i za tova e posburkalo malko!a i vse pak ima jeni za koito i 2 meseca sa mnogo 4akane!nali znaete vseki e sly6al kakvo li ne.nqkoi se hvalq 4e sa prihvanali i bez semeizprazvane-ei taka kato ot ni6toto.tq qvno se e nasly6ala na takiva istorii koito sa vuzmojni estestveno i prosto e re6ila 4e 6tom nqkoi taka hva6tat a tq ne yspqva vupreki staranieto zna4i ne6ot e sburkana!4eno kazano si mislq 4e tova sa pulni glyposti a i vny6enieto e mn kofti ne6to i pove4e vredi otkolkoto pomaga.......

# 33
  • София
  • Мнения: 1 524
Докато, изчета всичко и забравих въпроса  ooooh! а да... два месеца са малко за да кажеш,че има проблем. Момичетата правилно са те насочили към повече информация. Успех  Peace

# 34
  • Мнения: 410
zdravei otnovo,izviniavai za izkazvaneto no greshkata e tvoia taka che ne se sardi.pojelavam ti uspeh Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 919
Докато, изчета всичко и забравих въпроса  ooooh! а да... два месеца са малко за да кажеш,че има проблем. Момичетата правилно са те насочили към повече информация. Успех  Peace

# 36
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЦЕЛИ два месеца???  doh

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 10:18 от GOLDEN ROSE

# 37
  • Мнения: 51
С първото си дете забременях 6 месеца след като решихме ,че го искаме...Когато сина ни стана на 2 години решихме отоново да си направим бебе.За появата на втори положителен тест обаче се наложи да почакаме цели 4 години.Сега съм щастлва мама на 8 годишен син и на почти две -годишна дъщеря.Така ,че въоръжи се с търпение и не мисли за датата на цикъла си...Притеснението също може да е причина за негативтия резултат.

# 38
  • Мнения: 2 120
Чети и опитвайте. Търпение наистина трябва ама дано не  е като на повечето момичета из форума, че о просто ти идва да се  #2gunfire понякога. Успех. Laughing 

# 39
всички искаме да стане по- бързо, но уви................. newsm78, някои чакаме с години, така, че търпение му е майката Naughty. Peace

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 13:25 от joli75

# 40
  • Мнения: 2 422
Момичета пишете на кирилица.
Чети и опитвайте. Търпение наистина трябва ама дано не  е като на повечето момичета из форума, че о просто ти идва да се  #2gunfire понякога. Успех. Laughing 

# 41
# 42
Zdraveite momicheta!
Nie s moq priqtel su6to pravim opiti za zabremenqvane,no ot skoro-ot 4 meseca.Nikoga ne sum si kupuvala lenti4ki za ovulaciq,no smqtam da go napravq.Ne znaeh,4e e hubavo sled seks da se vdignat krakata opreni na stenata,no 6te opitam i tova.Iskam da kaja,che za men podoben forum pomaga,zashtoto e kato razgovor s priqtel po daden problem.
Vuv foruma se e prokradnalo mnenieto,che nqkoi prosto podhvurlq temi ,a ne e dostatuchno seriozen.Mnogo bih se radvala,ako vsi4ki,koito pi6at tuk sa napulno seriozni i otkroveni.Vsqka jena me4tae za dete i bi bilo ujasno grozno,ako nqkoi tuk se opitva da se podigrava na jenite,koito zachevat malko po-trudno.
Pojevam uspeh na vsichki!Dano po-skoro imame zdravi i hubavi deca!

# 43
  • Мнения: 1 335
Малко късно, но все пак  Popcorn
Tifanita, ако искаш някой да те взема насериозно, вземи се регистрирай

# 44
  • Мнения: 3 092
Tifanita  пиши на кирилица и вземи наистина се регистрирай ....инак Аркана е права  никой няма да те вземе на сериозно  Peace

# 45
TI DA NE SI LUDA KAK TAKA ISKASH ZA DVE SEDMITSI DA ZABREMENEESH
TOVA DA NE TI PRILICHA NA FOKUSI ISKA SE TARPENIE I ZDRAV SEKS

# 46
  • Мнения: 332
TI DA NE SI LUDA KAK TAKA ISKASH ZA DVE SEDMITSI DA ZABREMENEESH
TOVA DA NE TI PRILICHA NA FOKUSI ISKA SE TARPENIE I ZDRAV SEKS
Първо пиши на кирилица, защото това е част от правилата на форума, и прочети цялата тема, ако искаш да даваш съвети.Престанете да нападате момичето, поправило се е НЕ ДВЕ СЕДМИЦИ, а ДВА МЕСЕЦА

# 47
  • Мнения: 9 973
авторката не е влизала във форумите от последния си пост Thinkingпързалкааааа

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мисля, че много време я оставих тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт