Първа пролетна седмична тема - 19-25.03.2007

  • 4 387
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит ви петък!! Ето че почивните дни настъпват с пълна сила  Mr. Green. Ние днес осъмнахме с дебела снежна покривка, толкова е тихо и спокойно!

Tali Dan, сигурно е доста трудно писането, не само че друга азбука, но и посоката на писане.. Малчовците сигурно доста ще се бъркат в началото, докато свикнат. newsm78

amymommy, наистина ти е доста натоварено, но мисли позитивно - ще си имате ваш си дом  Hug

Калида, много красиви нарциси!  Heart Eyes Тук също бяха цъфнали, но снега ще им види сметката много бързо.  Confused

Morki, ти си съвсем на финала  bouquet, малчо сигурно буйства от желание да излезе на бял свят  Mr. Green

sonita, не е ли мако раничко за плаж  Laughing

звездичкаHug Hug успокой се мила, всичко е наред, тази жена не е наред #Cussing out, да те плаши така!  Hug Hug Hug

# 121
  • Мнения: 2 195
Емимами , сега е така . Като се нагласите обаче ще се поуспокоят нещата . Като си изтощена си лягаш и толкова ( както и правиш) .  Hug

Калида , ако беше тука щях да тъе задуша от прегръдки !  Cry  Hug  Heart Eyes

Тали , добре че се е оправил дечко !  Hug  А на обяд к'во им готвят ? Спомням си , че и аз на училище в стола правех гладни стачки , щото готвеха помии  ooooh!  За онова изречение ? На иврит ли е , или не ?

Звезди , успокой се !  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Знаем ги всички тук ... Като отидеш при твоята гин . дръж се като Едита . Тя им е разказала играта - казала им , че ще ражда на системи и си е постигнала своето ( по повод трудното и първо раждане ) . Знеш тук - с нахалство към прогрес ! Иначе никой не ти обръща внимание  Rolling Eyes  Кураж , душа  Hug

Десинка , голяма симпатяга ( кат сестричката )  Flutter  Да запитам аз - кУлегата какво чака ? Да изтърве влака ли ?  Rolling Eyes

Сонита , на мен любима ми е "сачма"  Sunglasses

Джорджи , щерката реши ли нещо ? Май датата за подаване на документи е 1 април . Поне в Музикалните Консерватории е така  Rolling Eyes

Ивалекс , а бебчето как е ?

МакДирокова , да не е време вече ?  Hug

Морки и теб чакаме   Hug

# 122
  • Мнения: 7 914
Момиче мили,
 много ви благодаря за подкрепата и милите думи  Hug Hug Hug Hug Hug

Много си ви обичкааааааааааам newsm51 newsm51 newsm51

# 123
  • Мнения: 1 049
Kalida, има ваканция, сега трябва да проверя датите, да се организирам  кой ще го гледа   bouquet
Отивам да бачкам   bouquet
Лек ден момичета   bouquet  bouquet

# 124
  • Мнения: 3 521
Добър ден, дамки_мадамки.


Звеzди, горе главата. Всичко ще е наред_кай zнае кой какво и как е мерил. Иzобщо опитай да си ги пропуснеш покрай ушите такива прикаzки, въпреки че никак не е лесно Hug  bouquet  Heart Eyes Hug Heart Eyes  bouquet

Калида, zаека ще седи до Великден, после пак сърфистката Laughing...нали трябва да сме в тон с праzника Peace.

Прекъсвам, че дивото ме zове от креватчето. Whistling

# 125
  • Мнения: 3 388
Звезди  Hug Hug Hug
Всичко ще е наред ще видиш! Само дето за следващото, май доста ще се позамислиш дали да го раждаш в холандско  Wink
Горе главата, че ще видиш какъв юнак ще излезе  Peace

# 126
  • Мнения: 3 388


sonita, не е ли мако раничко за плаж  Laughing



Мммм, да, ама при таЗ жега как да се сдържи човек  Twisted Evil

# 127
  • Мнения: 1 049
Сега видях поста на звездичка, аман от тез доктори  #Cussing out #2gunfire
Звезде недей да се притесняваш и мен са ме плашили така, мисли позитивно  Heart Eyes  bouquet
Отиди при твойта акушерка да си поговорите  Hug Praynig Peace

# 128
# 129
  • Мнения: 2 195
Сърфи , аз това през цялото време го мислех за куче  doh   Joy

# 130
  • Мнения: 1 526
Добър ден, малки и големи!
Звезди имаме ли вече усмивка  Hug?!

Морки, свалям с DC++. Там в DC.data.bg има 6 серий на Васко, а и `Синьо лято`, `Оркестър без име`, `Неочаквана ваканция`...

Мимката, в детската им готвят не лошо. Всеки ден идва готвачка на обед и приготвя храната на място. Менюто е от месо+ гарнитура+ салатка+ десерт+ плод. Проблема е, че месото почти винаги са шницели, а Вик не ги яде. От там гарнитурката я чопли... и така кога ял, кога не. Сестра му много е доволна, но той...
Bec, за писането, да ти кажа доста лесно се научи. Все пак преди това знаеше добре езика. Аз си спомням когато за първи път видях тази азбука си помислих, че е нечовешко трудна, но сега няма проблем. Явно си иска времето и се свиква.
Амимами, ох така е първите месеци са даста трудни, особено ако няма помощ. Но строежа все ще свърши, а и Тедсън расте и ще става все по- лесно. И за вас с Фло ще остава повече време. Айде наминавай по- често че да се разведряваш с нас  Hug!
Лек  ден!

# 131
  • Мнения: 1 610
Звезди, поздрав с успокояващо видео! http://slackpack.net/?q=node/602
Ти си знаеш какво да направиш.Идеи няма да давам. Но поне ще ти премерят таза и ще сравнят с главичката. Приеми го от положителната страна- ще си сигурна, че всички прегледи са направени.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Hug  Hug  Hug

# 132
  • Мнения: 7 914
Момичета,
 още вeднъж ви благодаря от сърце! голяма сте ми подкрепа Hug Hug Hug

Имате усмивки, прегръдки каквото си пожелаете  Hug Hug Hug

Много съм ви благодарна за подкрепата 

# 133
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

...няма нищо обезпокоително...ама аз съм отишла супер позитивна и въобше не очаквах да чуя какво и да е за моя бебешор... ...четох че може да е нормално, че може измерването да не е точно и тн......поне имам сила да пускам по една... усмивка
Звездна бъдеща Мамо, може ли да се поддаваш така на неясни емоции?! Ето Ти самата написа че е нормално, че може изследванията да не се точни, че няма нищо обезпокойтелно. Я се стегни, толкова трудни моменти изкара до сега и сега изведнъж ще позволиш на една акушерка, не дотам компетентна, да Ти развали бременните емоции?! И запази позитивността Си, вярвай и всичко ще бъде наред. Благодаря за хубавата усмивка която успя да ни пратиш, но усмихни се вътрешно и Ти, бъдещо Майче и погали малкият Футболист от нас!
...една седмица чета и пиша много, следващата ме наляга мързела и даже и не чета или само по диагонал. Сори, ама всеки луд с номера си...
Morki, на Теб Ти е простено, защото скоро ще Си погълната изцяло от едно малко създание до себе Си, което няма да признава внимание наполовина или недоглеждане. Има ли вече някакви признаци че бобочето скоро ще излиза, някакви подг. контракции, тапа? Бързо да Ви оздравява бъдещият Татко че да не посрещне наследството Си болен!
...таткото хич не му пука за дъщеря му и това е от повече от 5-6 години...
Джорджа, на него ще му запука, но тогава няма да има кой да му обърне внимание, сега дъщеря му има нужда от съвет, внимание и опора, а Той си гледа живота. Къде е делото, в БГ или САЩ? Леки и приятни почивни дни и на Теб, Романтичке!
...пак по-добре от предишната му страст Канада / че там за мен е много студено/...
Сонитка- хубавелке- Бременелке, много погрешна представа имаш за Канадата, тук има кътчета, където ще Ти се сторят райски сравнение с климата и условият в Италия, стига само да можеш да Си позволиш да живееш там. И Майка, и Румянка, са в НЗ, дано да се включат с идей, то май и 1/2 на Тали Дан имаше подобни помисли преди време?!
Чумби, ами започва вече да се задава пролетта, имаме си още малко остатъчен сняг, но вече от няколко дни сме над нулата. Как вървят демонстрацийте?
Дессинка, приятно изкарване на РД, а за магистратурата, за котка незнам но виж ако някой котарак се опита да Те омае, дали ще те откаже от идеята?
Вес, а сестричката, Франчи и Гого къде живеят, в БГ ли са или някаъде навън?
...ако беше тука щях да те задуша от прегръдки...
Мимката, прегръщай Твоят романтичен Съпруг, който винаги знае как да накара красивата си съпруга да се усмихне- я красиво цвете, я кутия любим шоколад, я вечер само за двама в заведение. Той заслужава, а аз просто Ти описах това което се вижда за Теб отстрани. И защо "сачма"?
Зайченце, много работа ли има напоследък край Теб, че чак сега се появяваш?! Пожелавам Ти един спокоен и усмихнат уикенд с Криси!
...нали трябва да сме в тон с праzника...
Сърфлайн, то вярно синхрон, ама много Ти е модерен заека, сърфира в Интернет.
Тали Дан, успя ли да заведеш децата вече на плаж, как мина почивният Ви ден, 1/2 сигурно зает с апартамента? Сами ли правите ремонта?
Риен, още ли Те гони умората, защо си се засилила да оправяш етажа, да не чакаш скоро гости?
Ралфиетка, къде се загуби, Лельо?

Хубав нов ден Ви желая!

# 134
  • Мнения: 1 610
 newsm10  Брат ми ще идва, но не за него подготвям етажа, а за себе си. Ден през ден изхвърлям по няколко кашона с боклуци.Къде се събра толкова боклук, незнам!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт