Първа пролетна седмична тема - 19-25.03.2007

  • 4 405
  • 134
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 017

Добро утро, сладурки  Hug


Да ви пожелая слънчЕва, цветна и топла пролет, с много мечти и романтични мигове  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И покрай пролетното чистене пречистете мислите, да изхвърлите тъжните спомени и тревоги и да направите място за мечти и любов  Hug Hug



Снимките не успях да качА, ама Ще опитам и днес.
Да ви кажа, чЕ си купих книга и филм с Пилатес инструкции...надявах се, чЕ Ще бъде по лесно да я правя тази гимнастика у дома  Tired За съжаление си трябва време и себеотдаване. Аз така си бях свикнала на каланетиката, не ми пречЕШе и 10 човека да има около мен. Обаче с това чудо си трябва концентрация и покой...кога ли Ще намеря време ...  ooooh! Някой дали е опитвал?

Джорджи, блаодаря за виртуалното хапване и компания  Hug Кога Ще пътувате пак нанякъде с Масимо? Поздрави на ученолюбивата адаШка   bouquet

Тали, много неприятно  Confused НАдявам се, чЕ Ще се размине бързичко. ДиШаШЕ ли тежко като го намери потен дечко?
Стискам палци да минава бързо   bouquet Понякога вирусна инфекция дава такъв ефект, и минава бързо. Той не беШе ли наскоро болничък? Наблюдавай го, дали е отслабнал на кг, дали му се вие свят, пие ли много водичка и пиШка ли чЕсто...И ако искаШ ми пиШи на лични  Heart Eyes

Хайде, муцунки, до по късно, да си анализирам аз резултатите и пак Ще пиШа  Hug

Къде е Амейски? С преместване се занимават май...А Дидка???? И Кита не я мяркам...хмммммммммм  Crossing Arms Май наистина оредяват редиците от време на време тук  Sunglasses Хайде, девойки, пиШете, разкажете  Hug И на мен ми липсвате: поне да ви чЕта, ако не пиШа редовно  Mr. Green Heart Eyes  bouquet

# 91
  • Мнения: 1 017

Ех, Джорджи, много ни съвпадат "книжните" вкусове...или поне тези, които споделяШ: и аз Ричард БАх си чЕта  Heart Eyes Hug 

# 92
  • Мнения: 2 427
Здравейте момичета,Честита Първа Пролет на всички ви!
Аз за съжаление съм от тези на които пролетната умора им личи от километри.В последно време не съм никак в час и го раздавам депресар.Не знам дали е пролетна или следродилна ,но яко ме е пернала.
Мистик ,да ти се оплача-и аз съм на твоя хал-не смъквам и грам.По едно време смъкнах там нещо,но след това си го наваксах на бързо,да се чудиш и маеш как става този номер ,след като почти не се храня(ОТ ЗАЕТОСТ)и разнасям по цял ден напред назад шесте кг и половина на Теди.Щерка ти е както винаги "ун инканто"!
Звездичке,покажи ни малко снимки на тумбето да видим докъде си стигнала.
Талиданче,честит ви нов дом.Пожелавам ви да сте много щастливи в него.
Калида,здравей и на теб,много ме кефи този експлорер който си допълнила като титла,страшно ти отива.
С Ивалексче какво стана,да е е родило?
Майка,как е Томи?
Сори че ви чета така мако по диагонал,но нема време.
Дано не се сърди някой че съм го пропуснала,ма бебо хленчи и отивам да го вземам

# 93
  • Мнения: 1 110
4естита първа пролет моми4етааа  bouquet

Аз пък да се опла4а предварително - мъжо може би ще по4не нова работа и край с моя курс, няма да има как да ходя.
Алексът иска да го пусна на градина но списъка с 4акащи е от 1,5 до 2,5 години, та скоро няма да ме огрее Sad

# 94
  • Мнения: 11 329
Който иска да празнува.
Аз и да искам, не мога - вън вали сняг!  Twisted Evil
Цяла зима не падна една снежинка, сега вали от 2 дена, а и се топи и се чудя как да обясня на децата, че не става да направят снежен човек.
Криво ми е Confused

# 95
  • Мнения: 3 521
Честита първа пролет, гърли.  bouquet


Джорджи, благодаря zа хубавата zакуска  bouquet

Звеzди, а zнаеш ли кое е най_гадното на мйачинството...мислиш си,че веднъж като родиш си се отървала от ритниците, ама нееееееее...после само чакат да те иzненадат неподготвена малките гадинки и бааам няколко шута я в корем, я в цици Mr. Green ...Дай снимка на талията да огледам футболистчето Hug.

Ралифиетка, мъжът ми е половин немец, половин австриец и австрийскта рода ни насмете да ходим да се zапоzнаят с най_младия член на клана Laughing...хубаво е във Виена. Много романтично и калорично. добре, че не живея там, че от кафета със сметана и Сахер щях сигурно вече да се търкалям по улиците. Направо шапка свалям на мамите, които са там и са под 90 кг. Whistling
И още нещо_машината zа печене на хляб беше едно от най_добрите ни попадения като семейство...та, ако имаш скоро рожден дееен Wink Sunglasses Laughing Mr. Green Peace

Карилуис, не се ядосвай...Всяко zло zа добро. Време zа курсове дал Бог. Иzполzвай си свободното време zа детенце и не се натъжавай. Цял живот имаш да учиш и работиш няма да ти се раzмине Peace.

Усмихнат ден на всички.

п.п. В същност има ли при някоя от европейките хубаво време? newsm78

# 96
  • Мнения: 1 017
п.п. В същност има ли при някоя от европейките хубаво време? newsm78

... от тази част на Скандинавието не се смятат май за съвсем Европейци по географски стандарти (като затръгнат финландците на ваканция, казват: "отиваме в Европа"  Laughing), но аз си се включвам в бройката: та да отговоря: да, при нас пролет е пукнала  Hug ПраЩам много слънце и светлина от моя край, на всички, на които им е залипсвало  Hug

Аз като ви слуШам, май на ВечЕрница темата за екологията има връзка с липсата на пролет  Rolling Eyes Или пък така сме го променили климата, чЕ умереният се измества всъЩност към нас  Crazy Тази година всичко по правилата за умерен Европейски климат: и зимата, зима (мнооого кратка и топла за тук), и пролетта като по часовник...ИзобЩо като ми казвате, чЕ ви вали сняг, и се сеЩам за наШите си миналогодиШни нормални месици март  Simple Smile То не чÈ утре не може да ни затрупа де  Laughing

Сърфлайн, много ти е суперско слънцето   bouquet
Вечернице  Hug  bouquet Hug

# 97
  • Мнения: 1 909
При нас, при нас днес е слънчево и почти топло! Но не става за плаж още де Grinning

Къде пък видяхте на снимките че съм слаба - аз какво ви показвам, вие какво гледате! Хич не съм забелязала даже! Ако искате рецепта - моята е, да си родите второ! Сериозно, след първото и аз не успях да сваля едни последни 3 кг и си ги влачех, но сега без никакви диети  и почти без никакъв спорт - никакъв проблем. Екшъна е голям

Мимката, много секси коремче - какво не му харесваш, супер си е!

Сонита, радвам се че си добре, че си имаш такъв готин новоизпечен бъдещ татко и искрено ти желая наистина да е момиченце...е, ако е момченце, ще съм познала 50 процента!

Я и аз да кажа за тези холандски нрави - като бяхме в Холандия така и не разбрахме защо никой не яде на обяд, а то защо било! Ега ти нездравословните навици! Звезди, вече не се учудвам, че си вегетарианка

При нас в училището на Сашо има протестна демонстрация - две учителки няма да ги има до края на годината и няма заместнички! Нас не ни касае, за щастие, но аз протестирам бурно заедно с другите. Направо скандална ситуация, а местния журналист на всичкото отгоре отказал да напише нещо по въпроса - май ще блокираме пътя другата седмица, ако нищо не започнат да правят!

Изпращам ви все пак малко пролетно слънчице и ви пожелавам  скоро да стигне и до вас!
  Nature Sunny  Nature Partly Sunny

# 98
  • Мнения: 354
Привет от слънчева и ветровита Испания Hug

четита първа пролет и от мен много усмивки и щастие

surfline много ми се иска ама не съм си ходила до БГ
звездичка девера ще стои до неделя
Ralfieta децата са добре баткото чака вече с нетърпение пролетната ваканция
Kalida чичото дойде на гости само за една седмица.
Morki на 21 настъпва астрономичната пролет Peace

Хайде целувки от нас  bouquet

# 99
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ехоооо, здравейте на всичкииии и от ваш'та леля Hug Hug Hug Hug Hug
И аз макар и малко със закъснение да ви пожелая: ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ!!!! Само слънчеви дни, радост, усмивки и положителни емоциина всички пожелавам!


Звездичке, душа  Hug Hug Hug ша та разцилувам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тали, стискам палци да се оправи бурзо Викс-а и ти да си по-спокойна  Hug Hug Hug Hug Hug Мислено сме с тебе!!! Hug
Мимката -  Hug Heart Eyes Hug Hug Hug  bouquet Бай дъ уей - видях, че ти си от Велико Търново - това ми е любимия град, влюбена съм в него  Flutter Flutter Flutter Blush Blush Blush Blush И мерсаж за почерпката за празника Hug Hug Hug
Мамо Б - чакам снимки на хъскито - мнооог я обичам тая порода, еййй Peace Flutter Hug
Ралфи, сладурче, работата върви ок Peace Hug Whistling Аз доста се старая и чакам само да минат 3-месеца, та да си отдъхна... Whistling Flutter А дотогава - въртя очички и пърхам с мигли Flutter Flutter Flutter Flutter Mr. Green Пък който клъвнее Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Калидка - еми засега само 2-ма Mr. Green Mr. Green Mr. Green ама нищо де. То има и още един потенциален, и той нов кат мене, но е на долния етаж, та не ми е  много под ръка Thinking Thinking Thinking
Иначе на домашния фронт Ди Рокова се уреди с мамето, а пък аз останах на самотек Thinking Ама нищо. Аз пък си имам баба и леля за компенсация Party Crazy Flutter Peace
Хайде, ще бягам за обяд, после пак ще намина Peace
на всички мноооооого ама мнооого цунки и гуш Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 5 183
Пртивет от есенна НЗ  Wink
Звезди, как на какви танци? На български народни танци ходи ТОМИ.
НЕ, Ралфиета, не се уморява, а и това не са ангажименти за него, а забавления. НИТО едно от тези занимания не е по наше наше настояване. Таекуондо имат всяка сряда в градината вси4ки деца и той е много доволен. А за танците се запали, като ходихме на едно-две представяния на групата и видя негови познати деца, които танцуват. Иска и той!
Амимами, как си? Отдавна не си се вясвала насам!    Heart Eyes
Бобсън4е, ще има ли снимки?

# 101
  • Мнения: 5 183
Ето и представянето на българската група на Културния Фестивал в града преди няколко седмици. Ето то4но в този ден Томи узря за идеята  Mr. Green А те се представиха блестящо!



Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 17:39 от МАЙКА

# 102
  • Мнения: 11 329


Аз като ви слуШам, май на ВечЕрница темата за екологията има връзка с липсата на пролет  Rolling Eyes Или пък така сме го променили климата, чЕ умереният се измества всъЩност към нас  Crazy Тази година всичко по правилата за умерен Европейски климат: и зимата, зима (мнооого кратка и топла за тук), и пролетта като по часовник...ИзобЩо като ми казвате, чЕ ви вали сняг, и се сеЩам за наШите си миналогодиШни нормални месици март  Simple Smile То не чÈ утре не може да ни затрупа де  Laughing

Сърфлайн, много ти е суперско слънцето   bouquet
Вечернице  Hug  bouquet Hug
За потвърждение снимки
http://debelanata69.multiply.com/photos/album/32
Вчера ги правих, днес е още по-зле.

Майка, направо ми се насълзиха очите като гледах снимките. Евалата! Peace

# 103
  • Мнения: 2 195
Голяяяяяяяяяяяяяяя ма съм овца  Confused  Crazy  Embarassed
Аз не Звезди викам , ама същата работа  ooooh!
Празникът на Търново е днес , заедно с първа пролет . Аз си мислех , че вчера е първа пролет  Tired

Десинка , няма ли да пуснеш за заспата една снимчица ?  Flutter

Калида , не е добре работата , ама ша се оправи  Rolling Eyes

Майка , браво на малчугана ! И на всички , които правят това , за да не се затрие културата ни !

Мамо Б и аз имам ДВД на Пилатес - равносметка - един път играх , сега събира прах  Confused

чумби , ако го искаш - подарявам ти го  Laughing  И без това се чудя как да се отърва от него  Rolling Eyes

# 104
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Честита Пролет и от мен дано ви донесе само прекрасни емоции и надежда за ново начало.
  bouquet
При и днес леко валя снежец  Simple Smile и така вече три дни.. ooooh!
Още държа яйчицето, да видим до кога ...Тази седмица нямам време да се обърна само кашоните стягам и от довечера почва местенето ни. ooooh!
Малко ще претупам нещата, че печката ме зове ..  chef
Прелестен завършек на деня ви желая , бъдете здрави и усмихнати.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт