VIP Brother 2 - 5

  • 39 271
  • 1 434
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 639

Маги не е на 31год. та ако знаеш пикантерии споделяй де, не се прави на стисната.
Ма тя каза че е на 31  #Crazy не аз! Mr. Green

Тя каза 33 - в сайта също така пише  Simple Smile

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Маги е набедена за хубавелка, но не е грозна.

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Азо пак хапва - милият, каза, че се чувствал щастлив, когато яде.

# 63
  • Мнения: 17 546
Азо пак хапва - милият, каза, че се чувствал щастлив, когато яде.
То му личи... на тумбака

# 64
  • Мнения: 11 607
Това е! Виж го какъв е сладурчо мъжа на Маги! Изглежда такъв добричък някак си!

Явно съм сбъркана... На мен не ми хареса...... newsm78
Очаквах друго лице да видя, май....

Азо пак хапва - милият, каза, че се чувствал щастлив, когато яде.
Той май само това щастие има в Къщата..... Нещо не ми се видят щастливи ВИП-овете в Къщата....

# 65
  • Мнения: 803
Героите са уморени и постепенно се насочват към легълцата.

И аз като Азо се чувствам щастлива като ям и много нещастна като трябва да ограничавам някои неща. Blush

# 66
  • Мнения: 17 546
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, Мамо Цоцоланке! Кво му е на момчето де?  Laughing Само си го представи до Маги! Верно, че не е грозна, ама и хубава не е! Представете си я без тази коса... Whistling Косата прави жената в не редки случай... и този е точно такъв!

# 67
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 703
Азо пак хапва - милият, каза, че се чувствал щастлив, когато яде.
То му личи... на тумбака

Къде ли остана ефекта от Златното чудо, с чиято помощ беше отслабнал?

# 68
  • Мнения: 2 759
Азо пак хапва - милият, каза, че се чувствал щастлив, когато яде.

                Ха-ха-ха... Обичам го това жувотно  Heart Eyes...

# 69
  • Мнения: 4 202
Смехът на Калин ще стане хит.

Като го чуя как се хили и все се сещам за една серия на Али Мак Бийл, когато тя заряза един супер готин пич, само защото се хилеше досущ като Калин  Joy

# 70
  • Мнения: 17 546
Азо пак хапва - милият, каза, че се чувствал щастлив, когато яде.
То му личи... на тумбака

Къде ли остана ефекта от Златното чудо, с чиято помощ беше отслабнал?
Ти па! Златно чудо... Mr. Green дрън дрън, виж че на рекламата силуета му е като че е засмукан нагоре и сплескан отстрани и някъде разправяше, че имал корсет, който сложил за тези снимки и едвам дишал в него...

# 71
  • Мнения: 803
Смехът на Калин ще стане хит.

Като го чуя как се хили и все се сещам за една серия на Али Мак Бийл, когато тя заряза един супер готин пич, само защото се хилеше досущ като Калин  Joy

Тази серия снощи я гледах по Фокс-а, ама тоя на Али вкарваше и грухтене Crazy

# 72
  • Мнения: 11 607
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, Мамо Цоцоланке! Кво му е на момчето де?  Laughing Само си го представи до Маги! Верно, че не е грозна, ама и хубава не е! Представете си я без тази коса... Whistling Косата прави жената в не редки случай... и този е точно такъв!
Нищо му няма... Ама и с Маги не ги виждам като двойка... Тя някак си старее пред него или той е младолик...

Сем. НикиАзо си легнаха... Набедените за шоумени и първи ВИП са в леглата, а другите дето уж са втора ръка ВИП - продължават купона с ядене....

Мами, мен ми се спи и се ориентирам към леглото... Че и студено ми стана, нямам ги онези фенери дето ги имат в Къщата, времето навън при нас е ужасно и в къщи градусите паднаха. Гледайте, без да прекалявате. Знам,че все пак е ваканция,ама не забравяйте и да си легнете...

До утре, ВИП мами!  bouquet

# 73
  • Мнения: 803
Ох, не че казвам нещо ново и изненадващо, ама Роси пак е на градус. В момента пере мокета с Вениш, каза че по някое време ще й стане топло и ще се съблече по бельо. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 17 546
Смехът на Калин ще стане хит.

Като го чуя как се хили и все се сещам за една серия на Али Мак Бийл, когато тя заряза един супер готин пич, само защото се хилеше досущ като Калин  Joy
Ама и Катето от време на време докарва смеха на Кашчей Безсмъртни  hahaha

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт