НЕ на хапчетата за отслабване!!!

  • 13 265
  • 149
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 315
Аз съм против хапчетата ,объркват ти метаболизма и после е още по трудно да се отслабне.

# 61
  • Мнения: 6 958
Пила съм хапчета и ми помогнаха да отслабна

А дали е било от хапчетата (и кои  Thinking) или от диетата към тях...  Thinking Едва ли си пила хапчета и си се хранила свободно  newsm78

# 62
  • Мнения: 6 461
Никога не съм пила хапчета за отлабване

# 63
  • Мнения: 606
Аз пих преди около 5 години след като отказах цигарите.Тогава свалих 5кг.,но естествено ги съчетавах с много тренировки и се ограничавак в храната.Та незнам дали хапчетата са оказали някакъв ефект или просто волята ми да отслабна беше голяма.

# 64
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Пия само Л-карнитин преди тренировка. Доволна съм. Naughty

# 65
  • Мнения: 1 263
От всичко ,което съм пробвала ми помогна само хранителната добвка спирулина(екстрат от кафяви водорасли) и то не за отслабване,а за убиване на глада.

# 66
  • Мнения: 606
От всичко ,което съм пробвала ми помогна само хранителната добвка спирулина(екстрат от кафяви водорасли) и то не за отслабване,а за убиване на глада.
Ами те и мойте май бяха хранителна добавака

# 67
  • Мнения: 2 677
Никога не съм пила такова чудо!  Sick Няма и да пробвам, сигурна съм.

# 68
  • Мнения: 8
Една приятелка чувствително отслабна с "Кларинол".Мисля и аз да опитам въпреки,че малко ме е страх Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 6 958
Една приятелка чувствително отслабна с "Кларинол".Мисля и аз да опитам въпреки,че малко ме е страх Rolling Eyes

Какво разбираш под чувствително, колко кг.?  newsm78 Предполагам е сазвала диета, като това е допринесло за отслабването й...  newsm78 Ако ми кажеш, че НЕ е значи...  #Crazy

# 70
  • Мнения: 6 958
По случай новия подфорум да побутна темата  Peace

# 71
  • Мнения: 3 647
Една приятелка чувствително отслабна с "Кларинол".Мисля и аз да опитам въпреки,че малко ме е страх Rolling Eyes

Какво разбираш под чувствително, колко кг.?  newsm78 Предполагам е сазвала диета, като това е допринесло за отслабването й...  newsm78 Ако ми кажеш, че НЕ е значи...  #Crazy
от диетката  към тях ще да е  и ефекта "Плацебо"  Peace

# 72
  • Мнения: 74
Добавки- да и то като помощ към отслабването. Naughty
Незнам да има нещо от което лягаш си дебел,ставаш слаб Laughing

# 73
  • Мнения: 1 280
Аз съм за плацепо ефекта..няма лошо,обаче проблема е,4е не е само такъв ефекта,а те удрят и на други неподозирани места...щом като Худия,в рекламата си директно ти казват ,4е атакуват центъра на апетита в мозъка....за да не ти се яде....Ок,ама ние този мозък си го искаме здрав нали? не е да иаме поне 5-6...знае ли човек,как точно и какво може да ти се случи? Може след време да се окаже,че са ти подействали зле и на други центрове в мозъка,а ние изобщо да не се сетим от къде ни е дошло....все си мисля,че е по-добре да се напънем в посока воля,мотивация...но не и с тези хапчета...

# 74
  • Мнения: 3 647
Аз съм за плацепо ефекта..няма лошо,обаче проблема е,4е не е само такъв ефекта,а те удрят и на други неподозирани места...щом като Худия,в рекламата си директно ти казват ,4е атакуват центъра на апетита в мозъка....за да не ти се яде....Ок,ама ние този мозък си го искаме здрав нали? не е да иаме поне 5-6...знае ли човек,как точно и какво може да ти се случи? Може след време да се окаже,че са ти подействали зле и на други центрове в мозъка,а ние изобщо да не се сетим от къде ни е дошло....все си мисля,че е по-добре да се напънем в посока воля,мотивация...но не и с тези хапчета...
така си е но като гледам как хората са се урнали  да купуват  такива препарати  Sick
както доста пъти съм казвала тук във форума - нямам толкова много пари, че да участвам в преброяването на глупаците - уж много ефикасни а тези дето ги пият все са си дебели  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт