Педиатър - трета градска болница - София

  • 101 759
  • 171
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 2
Здравейте,
       отчаяно търсим педиатър в района на Света Троица. Пробвахме в Трета Градска при Вълкова и няколко други в Полимед. Моля някой, ако е бил пред същата дилема скоро да сподели опит и конкретен лекар, който записва новородени (особено ако родителите не са при него, което също се оказва пречка).
       Нужно ми е лекар, който записва в момента. Иначе има изписано достатъчно кои са добри.

# 136
  • гр.София
  • Мнения: 233
Здравейте,

д-р Вълкова от трета градска същият педиатър ли е, която е и в болница Надежда.
http://www.nadezhda.bg/ekip/dr-anna-vulova-186/
/тук са й объркали името според мен, защото в графика пише Вълкова/

# 137
  • София
  • Мнения: 5 289
Не е същата, нашата е Аделина Вълкова. Peace

# 138
  • гр.София
  • Мнения: 233
Здравейте,
       отчаяно търсим педиатър в района на Света Троица. Пробвахме в Трета Градска при Вълкова и няколко други в Полимед. Моля някой, ако е бил пред същата дилема скоро да сподели опит и конкретен лекар, който записва новородени (особено ако родителите не са при него, което също се оказва пречка).
       Нужно ми е лекар, който записва в момента. Иначе има изписано достатъчно кои са добри.

Влъкова Ви е отказала ли?
А в Полимед при кои ходихте?
И аз си търся свестен педиатър в района на Св. Троица или Банишора.

# 139
  • София
  • Мнения: 358
А някой дали има мнение за д-р Папинги?

# 140
  • Мнения: 3
Здравейте! Др.Вълкова вече не е в 3-та градска за наше съжаление и ни е много мъчно ...ще ни липсва много.Моля ви кажете ,препоръчайте добра педиатърка в 3-та градска.

# 141
  • София
  • Мнения: 331
Здравейте! Др.Вълкова вече не е в 3-та градска за наше съжаление и ни е много мъчно ...ще ни липсва много.Моля ви кажете ,препоръчайте добра педиатърка в 3-та градска.

Здравейте,
Понеже и ние сме при др. Вълкова и се чудех - имате ли информация, дали се е преместила да работи в друга болница или просто е прекратила да работи по една или друга причина.

# 142
  • София
  • Мнения: 5 289
Прекратила е практиката си в България. Peace

# 143
  • Мнения: 205
Д-р Вълкова беше 12 години мой и на детето ми личен лекар.Тя е най-добрият лекар и прекрасен човек, който познавам. Тъй като детето ми порасна и рядко я посещавахме последните години, съвсем случайно разбрах, че е прекратила практиката си и е в чужбина.Днес ми препоръчаха д-р Халил за личен лекар, като ме предупредиха, че трудно записвал нови пациенти и учудващо успях. Даде ми безпроблемно телефонния си номер(по-нагоре прочетох мнение,че не си го давал ) и това се случи в 18.30 ч, което означава, че си спазва работното време или просто така съм улучила. Надявам се, че съм направила правилен избор.

# 144
  • София
  • Мнения: 1 408
Д-р Делев и сестра Ботева, в 3-та градска ли са още? Бях чувала че той ще си предава практиката на друг.тази година още не съм ходила при тях, смятах да го направя като изляза в отпуск.

# 145
  • София
  • Мнения: 10 698
Ботева е там, но за  Делев още миналата година спря да приема нови пациенти.

# 146
  • София
  • Мнения: 223
Моля, мами, помагайте! С кого заменихте д-р Вълкова? Още не сме се записали никъде, а учебната година ще започне скоро.

# 147
  • Мнения: 205
Моля, мами, помагайте! С кого заменихте д-р Вълкова? Още не сме се записали никъде, а учебната година ще започне скоро.
Аз я замених с д-р Халил по препоръка на сестрата на д-р Вълкова.

# 148
  • Мнения: 3
Здравейте! Мога да ви препоръчам др.Лора Петрова! Много мила и сме много доволни ,че я ибрахме! В 3-та градска е на 1-ви етаж, там, където беше Вълкова! Simple Smile Успех!

# 149
  • София
  • Мнения: 5 289
Офф замених я с Декина , амааа мани мани...Thinking

Общи условия

Активация на акаунт