Защо наричате бившите си мъже донори?

  • 3 459
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 477
Ама за теб разбрахме, че си супер як психолог - разбираш и избираш мъжете отвътре и отвънка. Ама не сички го можем, щот някои сме кухи лейки и си избираме тъпи копелета! И по тази причина ги наричаме донори - дали малко генетичен материал и с това се е изчерпал техния принос към еволюцията на човечеството! И от време на време проверяват добре ли се развива наследството им.....Така че не виждам къде е обидното на думата "донор" и да не би да не отговаря на истината тази дума?
А вече баща се става по друг начин.....ама по тоз въпрос да пишат мамите, които знаят как става номера....

# 61
  • Мнения: 920
Ама за теб разбрахме, че си супер як психолог - разбираш и избираш мъжете отвътре и отвънка. Ама не сички го можем, щот някои сме кухи лейки и си избираме тъпи копелета! И по тази причина ги наричаме донори - дали малко генетичен материал и с това се е изчерпал техния принос към еволюцията на човечеството! И от време на време проверяват добре ли се развива наследството им.....Така че не виждам къде е обидното на думата "донор" и да не би да не отговаря на истината тази дума?
А вече баща се става по друг начин.....ама по тоз въпрос да пишат мамите, които знаят как става номера....

Ами аз вече казах, че донор е обидно за мен, не за него. Щом искате , обиждайте се.

# 62
  • Мнения: 1 327

Ами аз вече казах, че донор е обидно за мен, не за него. Щом искате , обиждайте се.

аз не видях някой теб да те нарича донор, за да се обиждаш  Laughing(
а и този форум не е затворен, всеки месец все по някой се присъединява, никой не е застрашен да се окаже един ден "самотен родител". Wink

и аз използвам определението "донор",  смятам, че съм в правото си да го наричам така след като други задължения към детето ми няма.

# 63
  • Мнения: 209
За мен бившият ми съпруг остава най-добрия приятел на който на рамото мога за всичко и по всяко време да поплача.На всеки казвам,че е страхотен човек...,но явно не сме за в една къща с него. Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 17 282
За мен бившият ми съпруг остава най-добрия приятел на който на рамото мога за всичко и по всяко време да поплача.На всеки казвам,че е страхотен човек...,но явно не сме за в една къща с него. Simple Smile

Колко странно, мислех, че само при мен е така, дори се бях притеснила

# 65
  • Мнения: 209
Много се уважаваме.Може би след любовта,ако не остане уважение няма да е така.

# 66
  • Мнения: 1 327
За мен бившият ми съпруг остава най-добрия приятел на който на рамото мога за всичко и по всяко време да поплача.На всеки казвам,че е страхотен човек...,но явно не сме за в една къща с него. Simple Smile

edna jena, това, че сте успели да запазите добри отношения с бившия си съпруг е страхотно. Нормално е при тези отношения да не използваш епитети по негов адрес, но дали по адрес на биологичния баща на второто си дете би се изразила толкова ласкаво? Laughing

# 67
  • Мнения: 1 559
Много се уважаваме.Може би след любовта,ако не остане уважение няма да е така.

Или може би защото още няма друга жена Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 17 282
Много се уважаваме.Може би след любовта,ако не остане уважение няма да е така.

Или може би защото още няма друга жена Mr. Green

Абе при нас има, ама като си говорим заобикаляме тая тема на километри  Mr. Green
не знам доколко е здравословно това отричане, ама ще си го изживея докрай, пък като ме тресне реалността по главата, пак ще идвам тук да рева  Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 8 348
аз пък БНД не го споменавам, защото не присъства в живота ни от години
не мисля и не се притеснявам или нервирам от него

но точно като донор се прояви

# 70
  • Мнения: 1 327
Баах, мама му, 5 год. да живееш с 1 човек и да не знаеш какво представлява.

................При нас случаят е, че тя му беше любовница и още преди развода заживя с нея. Не може да ми е симпатична. Пък и тя ме гледа доста накриво - това вече не знам защо.

 newsm78 newsm78

# 71
  • Мнения: 920

Ами аз вече казах, че донор е обидно за мен, не за него. Щом искате , обиждайте се.

аз не видях някой теб да те нарича донор, за да се обиждаш  Laughing(
а и този форум не е затворен, всеки месец все по някой се присъединява, никой не е застрашен да се окаже един ден "самотен родител". Wink

и аз използвам определението "донор",  смятам, че съм в правото си да го наричам така след като други задължения към детето ми няма.


Ще обясня с думи прости. Да наричаш БНД донор е обидно за самата теб. Защото ти си го избрала.

# 72
  • Мнения: 920
Баах, мама му, 5 год. да живееш с 1 човек и да не знаеш какво представлява.

................При нас случаят е, че тя му беше любовница и още преди развода заживя с нея. Не може да ми е симпатична. Пък и тя ме гледа доста накриво - това вече не знам защо.

 newsm78 newsm78

Защо се чешеш - да нямаш въшки. Ако имаш въпроси...

# 73
Мадам Гоца,тя не се чеше,чуди ти се Mr. GreenИ я разбирам... има защо Laughing
А аз имам въпрос към теб!Ще оставиш ли хората да си казжат мнението,без да им правиш тъпи забележки след това?!

# 74
  • Мнения: 920
Мадам Гоца,тя не се чеше,чуди ти се Mr. GreenИ я разбирам... има защо Laughing
А аз имам въпрос към теб!Ще оставиш ли хората да си казжат мнението,без да им правиш тъпи забележки след това?!

Ами аз не съм изтрила ничие мнение. Нямам тази власт. А забележките ми са много умни.

Общи условия

Активация на акаунт