През април или през МАЙ - на чакането идва вече край

  • 8 559
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 720
Аз се включвам във връзка с  раждането и ръста...... на мен в Света София една лекарка ми каза: Оууу....ти си много нисичка май ще трябва да си секцио Rolling Eyes Shocked а не ме беше гледала на видеозон дори! За това сметнах че няма как това да е причината и отидох при друг лекар който в момента ми следи бременноста и не е казал и дума за  секцио!  Peace Друг е въпроса,че здравната каза им плаща повече пари за всяко секцио Peace А и нали знаете колко по бързо и лесно е за тях да ни резнат Confused  

# 46
  • Мнения: 87
Честито на новообебилите се мами  Heart Eyes Да са здрави и послушни бебоците им, а мамите бързо да се възстановяват.


На мамите които им предстои скорошно раждане - планувано или не - леко и безпроблемно да е  Praynig

Добре дошли на вече родилите мами, радвам се че се включвате и разказвате Simple Smile

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 653
Ами ninochka, при мене е обратния случай - главата върви с 2-3 седмици по-назад, а крачето върви нормално. Обаче при мен това си е генетично - просто главата е по-сплесната отстрани (явно е по-пипоновидна) и затова излиза по-малка по седмици. С първото също беше така. Док не се притеснява от разликата. При тебе също може да е генетично по-кръгла, знам ли... Ама си мисля, че щом доктора не се притеснява не трябва да се притесняваш и ти  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 089
честити дечица на мая и ирина. да растат здрави, силни и спокойни  Peace

# 49
  • Мнения: 1 269
nino4ka това са данните от последния ми преглед(понеже незнам кое е размерьт на крачето,пиша всички):BPD-95.2mm-38.6г.с.;HC-325mm-36.6г.с.;AC-307mm-34.4г.с.;FL-69.9mm-35.6г.с.;EFW-2724g.както виждаш и при нашто бебче главичката е доста по-голяма,но мисля,че няма проблем-така казва доктора.

# 50
  • Мнения: 1 531
ох, даа, добре, добре, ох  Hug
а, междудругото, днес в проучването (което разширих от това предния път) прочетох и че понякога главата наистина е сплесната и тогава не се взима само BPD a и APD: т.е. се мери не само настрани и а и отпред-отзад  Peace после се усреднява по една специална формула  Peace

а бе и аз така вярвам, големи разминавания си има, но исках и на други да чуя и ви благодаря ви за подкрепата  Hug

чакам си гооо Praynig  Heart Eyes

майче и поли, успех утре - стискаме ви палци и на краката 
Hug

# 51
  • Мнения: 371
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЧЕТА, НА ЩАСТЛИВИТЕ МАМИ!!! newsm51
Човек да не поспи един ден и колко неща се случват,
Нови бебета, нова тема....
ехеее
хайде със здраве, аз още ще си чакам май;)

# 52
здравейте,не съм писала от много време, но вече си имам компютър в къщи и може да е по често.Честито на всички мами и татковци с пожелания за здрави бебета.
И аз няма да чакам още много,корема ми се свива с леки болки,и незнам дали е нормално но усещам ниско долу дърпане и бодежи като с игла.Вие имате ли такива бодежи

# 53
  • Мнения: 390
НА НОВОРОДЕНИТЕ БЕБОЦИ И ТЕХНИТЕ МАМИ ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ...И ДА СЕ ЧУВСТВАТ НАЙ-ОБИЧАНИТЕ СЪЩЕСТВА И ОТ ТЕХНИТЕ ТАТКОВЦИ!

# 54
  • Мнения: 96
Моми4ета,
аз от чакане се уморих, от напрежение имам мускулна треска вече. Ама съм сготвила като за целия китайски народ, изчистила и сега си лягам.Simple Smile)))Хубава вечер на всички пожелавам:)

МИленка е добре , Мартинчо папка здраво:)))

# 55
  • Мнения: 41
Същите бодежи, като с игла отдолу ги имам и аз, и са много неприятни, дори болезнени, нямам идея от какво са, но при мен се получават като се движа и то изведнъж...неочаквано...

# 56
  • Мнения: 26
Честито на всички нови мами, да са им живи и здрави бебоците !нека много да ги радват!днес уговорих и моето секцио-17 май!това е засега и от мен! Rolling Eyes Embarassed

# 57
  • София
  • Мнения: 5 720
И аз мами имам такива бодежи понякога и са много неприятни а не съм във вашите седмици Rolling Eyes Ще трябва да питам доки, но съм на конс ултация чак на 17 май  newsm78 Лека и спокойна вечер на всички! Hug

# 58
  • Мнения: 270
а а

Ирини да ти е живо и здраво ангелчето! Да стане силен мъж като крепост това значи името му и да нози винаги само добри вести. А  на теб и тати само радости, радости , радости...

абе момичета моя Приказко ме попита всички ли бременни сме такива в 9 месец.., аз съм пощуряла , не съм се спряла. А имайте предвид че 8 месеца си бях ама наистина ТРУДНААААААА..  hahaha

# 59
  • Мнения: 1 225
Честито на новите мами  и техните бебоци!
Да съм им живи и здрави!
Аз днес бях на изследвания - нисък хемоглобин и пия Малтофер от тази вечер. Продължавам и с нош па-то, за да изкарам до 7 май - когато ще ме приберат за секциото. Днес се срещнах и с анестезиолог - доста обстойно ми разгледа гърба и каза че няма проблем за упойка. В Майчин дом слагат спинална. Освен че боли глава от нея, някой чувал ли е нещо друго.
Аз иначе продължавам да си се тревожа, но бебка все някак трябва да излезе.
Моля се само всичко да мине добре.
Лека нощ на всички.

Общи условия

Активация на акаунт