Движение на българските майки -ВИДИН тема 11

  • 8 245
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 176
Нищо не пишете за утрешното ходене до Кошава.14:00ч. трябва да сме при него.
Ей да не ме оставите сама!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 76
  • Мнения: 2 653
Искате ли балони за 1ви юни и колко- 50-100?различни форми, а в какви цветове ще е празника или да са всякакви?

# 77
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ивелина ми се обади -утре в 11. 30 имаме среща при Мими в магазина с нея.във вторник й е бала.Казах й, че може да стане за яслата на детето.Фионче, пак ще надуваме балони, щом предлагаш...... hahahaотносно цветовете-най-добре да са всякакви.

# 78
  • Мнения: 2 910
Фионче, балони ще трябват, като вземем предвид, че и спортната зала е по- голяма от театъра, голямо духане ще падне Mr. Green
pebble, добре дошла при нас  bouquet
За ходения нанякъде бих могла да кажа в последния момент едва ли не Embarassed, защото Марти ми е с Т, ту я вдига, ту я сваля и съм на повикване. Утре имам малко излизане по града и, ако всичко е ок, ще се обадя Peace

# 79
  • Мнения: 2 653
голямо духане ще падне Mr. Green
Е нали ходихте да ги надувате някъде?
И пак да ви подсетя- който иска филмчето от Ривиерата - да ми каже да му го пратя през деня на скайп.

# 80
  • Мнения: 2 502
обади ми се pebble   bouquet
но пътувах ,  бях в роуминг и ми изчезна сигнала и не се разбрахме  Heart Eyes ooooh!

момичета ,нека в темата да пишем за  плануваното лепене на плакати ,за да може и тя да се включи с нас  Praynig

pebble , в кой квартал живееш ,би могла да поемеш разпространяването в твоя квартал и през деня ,
плакатите са в магазина на Мона ,тя е в  Калето

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 22:02 от lorys

# 81
  • Мнения: 2 502
Петяяяяяяяяяяяя,
искам видеото
знаеш ,че слад 8,30 съм онлайн 
пускай го утре

а за балоните ,да
има една гумаджийница ,няма страшно ша ги науем
а който иска може и да се шли фова в тази дейност  с механично надуване  Mr. Green Mr. Green

# 82
  • Мнения: 302
lorys, разбрах че пътуваш и само това Simple Smile
По принцип майка ми идва да ме отменя през ден Simple Smile така че ако се разберем нещо ще наредя нещата. В Бонония съм иначе.
Не знам кой е магазина на Мона  newsm78 де в Калето?

# 83
  • Мнения: 484
1/кажи за Илиев ,търси го ,не го оставяй ,да не стане така ,че само Белоградчик да ходят на театър  newsm7 newsm78
2/ и пак за Мона - кажи ,Мими какво по бройки занесохме последната седмица в домовете ,за да попълня другата тема !! Praynig
1.илиев в 13 часа дава отговор
2.не знам, отговорник склад е Диди,тя знае.
Нищо не пишете за утрешното ходене до Кошава.14:00ч. трябва да сме при него.
Ей да не ме оставите сама!
Споко,както винаги аз съмна линия,няма да си сама.

# 84
  • Мнения: 2 502
Мими ,

питах за нещата ,които занесохме за почерпка и бройки памперси  и дамски превръзки ....

# 85
  • Мнения: 484
точно за това пиша

# 86
  • Мнения: 2 502
Диди ,  Heart Eyes

колко броя беше приготвила за носене от склада ,че не ги броихме  Embarassed
обади ми се Григорова да ми потвърди ,че утре идват на театъра в 16,00  ще са тук

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 16:09 от lorys

# 87
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Понеже никой не пише хубавите новини-ето ме първа!Мими и Лъки са били при г-н Василев , картината от Ники е в приемната, заедно с ксерокопие на благодарственото му писмо-оригинала е у дома на шефа LaughingДал е парите за Ники - утре ще зарадваме Григорова.За театъра от Ново село идват 12 деца, от Б-чик-20 общо 32 и от нас колко ще отидат?Утре следобяд ще са готови и билетите за концерта Peaceмного са яки-с логото на ДБМ и картинката със салсата.Най-хубавата новина-с Лъки ходихме при Алексиев за превоза на Алфредо в двете посоки-ГОТОВО-човека откликна веднага,ние не му дадохме време за размисъл и да каже нещо-от вратата и той само се смееше...Утре отивам във Вела Пискова, после в гимназията - разлепвайте от плакатите.Довечера ще пиша отново

# 88
  • Мнения: 2 502
 Joy Joy Joy

  1/ затова ви обичам ,прекалено ,защото сте готини и когато искате ,много продуктивни

   2/ Ева е заснела видеото с Алфредо ,ще го монитра и ще ми го пусне  bouquet  bouquet

    3/ Диди ,сложих в твоята поща в чекмедже флаерите и плакатите ,за да ги пуснеш на Гена


     4/ на 24,05 ще има празник пред ПГ -то ,ще се открива и паметник ,да наблегнем на плакати в района  newsm78
     5/ на моя син  дипломите за завършен 4-ти клас ще се раздават на 01,06 ,може би и на другите
защо да се организират учителите ,едно посещение като завършек на учебната година  newsm78
аз ще говоря с нашия класен newsm78

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 17:10 от lorys

# 89
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Светле, когато ходих във Вела пискова, за да освободим онова момче на Вартан, говорих със зам. директорката.Тогава разбрах, че такива събития се казват предварително, те казват на преподавателите, събират бройката на желаещите и там продаваме билети.това е единия от сериозните начини за да напълним залата.Затова написах, че утре съм в тези 2-3 училища/ третото е шесто оу/ще мина и през нашето у-ще, за да кажа на директорката.

Общи условия

Активация на акаунт