Колко време БИХТЕ ИСКАЛИ да кърмите?

  • 4 387
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 116
Минимум 1 година  Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Много бих искала да кърмя поне до 2 годинки.

# 17
  • Мнения: 4 965
Аз имах идея да кърмя около година - бях се подготвила физически и психически, и т.н.
Да, ама не - кърмих точно от 7-мия до 41-вия ден  Sad.

За третото (дай Боже, да има такова) нито ще правя планове, нито ще имам очаквания. Каквото стане - стане. Ако мога и искам да кърмя - тогава.
Засега съм настроена негативно към кърменето (поради здравословни причини).

# 18
  • Мнения: 2 746
Искам да кърмя поне 6 месеца.С баткото не се получи, имах проблеми след раждането, той не ще на гърдата, и така с мъки  и само с цедене с помпата едва успях да го изкарам един месец...много ми е болно, сигурно цял живот ще съжалявам, защото имах много много кърма,но се наложи да я спрат...
Надявам се да успея да се справя с второто бебче  Confused

# 19
  • Мнения: 452
Поне до навършване на 6-я месец, ако имам кърма до годинка. За сега имам много кърма, дано не се наложи да дохранвам или минем на АМ. След това мисля да започнем лека полека със захранването, но ще продължим да се кърмим. Преди да родя се надявах да имам кърма, първо заради детето /по-полезно нещо  за него няма/, и второ -  това ни облекчава до някаква степен финансово. Не ми пречи и това, че дъщеря ми е вързана за мен-за това се бях подготвила още преди да забременея-и да е на АМ няма кой друг да я гледа.

# 20
  • Мнения: 2 309
Кърмех сина си месец!Следващото също бих го закърмила,но не повече от 4 до 6м...

# 21
  • Мнения: 27 524
6 месеца макс.

# 22
  • Мнения: 171
Аз допреди два дни кърмех моето момиченце, имах желание да продължавам още да я кърмя, но тя се отби сама, което въобще не ми се вярваше, че ще се случи. Обаче се случи - малката загуби интерес към гърдата, иска да си играе и се дърпа. Сега май трябва да си махна лентичката от подписа, но ще почакам още няколко дни, за да съм 100 % сигурна.

# 23
  • Мнения: 1 273
Ами не знам. Със сигурност знам, че искам до годинка, от там нататък, както се развият нещата  Peace

# 24
  • Мнения: 3 205
Колкото - толкова. Дете аз няма да отбивам, когато то пожелае, тогава ще спре. Иво в момента вече почти се е самоотбил.

# 25
  • Мнения: 999
Кърмих Мими 6 м. Живот и здраве другото бих кърмила, ако мога, не повече от 1г. Мисля че това е едно доста добро начало.

# 26
  • Мнения: 1 432
Първо искам да кажа ,4е няма такова не6то като ''нехранителна кърма''  #Crazy

Ще кърмя доакто той поиска да си цока.Не сум предполагала ,4е ще продулжим след 6 месец ,мислих ,4е няма да издържа,ама то се оказа ,4е няма по приятно не6то от това  Heart Eyes

# 27
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Мисля да го оставя сам да се отбие. Ако зависи от мен - 2 години ми е ОК.

# 28
  • София
  • Мнения: 275
Кърмя я и се надявам до годинка най-малко да продължа! Wink

# 29
  • Мнения: 9 903
около годинка ми стига.

Общи условия

Активация на акаунт