ДЕКЕМВРИ ще съм горда мама на малък мъж или на дама!

  • 12 234
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 280
Амадис  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover да докладваш веднага след прегледа, да не те мислим много. Всичко ще е наред.  Praynig

# 46
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Докато се включа в новата тема и пак 3 страници изписани. Тук съм Laughing

# 47
  • Мнения: 469
Добро утро и от мен мамички!   bouquet  bouquet

Амадис, стискам палци всичко да е наред днес и да ни съобщиш хубави новини!  newsm10

За секса, и аз почнах нещо да сънувам розови сънища напоследък, но повече от един път в седмицата секс не давам, за всеки случай.  Но успокоявам половинката, че ще е така само докато мине третия месец, после ще стана по-ларж. Wink

# 48
Привет и от мен в новата темичка! Hug
Прекрасна е Иве,просто всяка следваща по-суперска от предишната.
amadis, и аз ти стискам палци.До преди малко бях на изследвания,да не казвам колко кръв ми взеха и колко пъти припадах Sick много съм кекава като видя кръв.Утре ще са готови и ще видим как е положението.

Момичета, помислете за срещата! Само че ми обещайте да не ми се подигравате, че съм толкова дебела! Blush
Клер ,ако ти си дебела,да не ти казвам аз как съм.Така че,на кого повече ще се смеят не е ясно. Simple Smile

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
Adanis,  стискам палци много силно! Дано всичко да е ОК. да се връщаш бързо от Док и да разказваш как е минало.
За  секса- на мен ми се прави, ма доки каза - НЕ. Така че, горкиа ми мъж. Въпреки че след аборта и двамата май ни е повече страх, отколкото ни се прави нещо

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
Amadis, ивинявай, такова име ти извъртях  Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 2 846
Amadis, стискам палци и съм сигурна, че всичко ще е наред! Hug

Абе какво да ви кажа, момичета. Сексът по принцип не ми е забранен, но не е същото като преди. Не знам. Не ме кефи толкова! Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 127
Amadis,Стискам палци и аз всичко да е наред,не се притеснявай!
 А на мен напоследък отново започна да ми се прави секс,допреди една,две седмици почти нямах желание.Док каза,че няма проблеми,но мен все пак малко ме е страх,и действаме с мъжа ми доста по-внимателно от преди Laughing

# 53
  • Мнения: 277
anaise, аз също нямам никой в родата болен от диабет, пък аз се разболях като бях на 23. може и да има болен и никой друг да не се разболее. както казват shit happens. четох една статия, но едва ли ще мога да я намеря сега, че тези изследвания се пускат обикновено при 2-3 аборта, за които не е установена друга причина, при прекаран тромбовлебит (може и несвързан с бременност) и само по усмотрение на лекаря се пускат преди настъпване на горните. а и по - скоро някой ендокринолог може би би ги пуснал, както е тодорова. аз тук като споменах първия път на гинеколожката, тя не се впечатли много. после обаче говорих и с друга гинеколожка, която има опит с бременни с ендокринологични проблеми (вкл. диабет) и тя се стресна
galchoo, аз съм повече от 2 години тук и работя. ама много ми е писнало, българия ми липсва. мислех да раждам тук, защото ми е по - удобно, мъжа ми не трябва да пътува до бг, живеем в по - голяма къща и прочие, но се оказа, че май не се занимават със стволови клетки и това май ще ме откаже

# 54
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Момичета, помислете за срещата! Само че ми обещайте да не ми се подигравате, че съм толкова дебела! Blush
Клер ,ако ти си дебела,да не ти казвам аз как съм.Така че,на кого повече ще се смеят не е ясно. Simple Smile
[/quote]

Стига те, де до декември има толкова много....., ама какво мрънкам като вчера и аз от това се оплаквах Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 295
Какъв секс, бе, момичета? То секса в нашето семейство е мираж... поне от месец и половина! Embarassed Ами не ми се прави и туй то! Ама изобщо! Вече се чувствам виновна пред мъжа ми, направо не знам, дано да се оправя скоро, щото така просто не е гот. ooooh! Всъщност и мен почнаха да ме навестяват някакви розови сънища, ама да видим какво ще стане...

Амадис, стискам ти силно палци, дано всичко е наред!

# 56
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
А, щом се заговори за секс и аз дофтасах  newsm53
На мен не само, че не ми се прави, ами направо съм се отвратила от секса, ама той моя много нахален и кат рече дай та дай и аз давам - сигурно се чувства като некрофил горкия, ама кво да направя Embarassed Искам да ви питам вие изнервени ли сте, защото аз направо съм психо и постоянно скачам по нервите на половинката и кажи речи всеки ден сме скарани, та не знам къде ще му излезе края  smile3512

Амадис, имаш и моите стиснати палци fingerscrossed

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 12:07 от valkata78

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 41
Здравейте!
Ирина, в Бургас д-р Калчева има триизмерен ехограф.Една моя приятелка си е записала час,но тя е в осми месец.Мисля,че цената е 70-80лв.,но не съм сигурна.
Моят съпруг е диабетик,имаме две момчета,да са живи и здрави,и сега ендокриноложката каза,че няма проблем,дано да е права.По статистика диабета се предава по наследство едва в 6% от случаите.Така че Vencho не се тревожи,всичко ще бъде наред.Мисля,че трябва да си спокойна и щастлива,защото това се отразява благотворно и на детенцето ти.Успех

# 58
  • София
  • Мнения: 2 846
Сега вече съм по-спокойна. Но в началото бях първо адски депресирана, после ужасно изнервена. Направо съм изпадала в истерии. Ужас! Много ме е срам! Blush

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 41
И моите нерви избиват на моменти и всичко ме дразни,но повечето време съм спокойна,а и като имам работа,така се забивам в нея,че забравям за всичко друго.

Общи условия

Активация на акаунт