Всички мами АВГУСТИНКИ, кръгли са като маслинки!

  • 10 227
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 82
Здравейте,от един час ви чета и чак сега приключих!
Даже от четене ми се приспа и ще си полегна пак!
Иви,стискам палци за малката душичка вече да и се нормализира Т!

# 76
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Enti, диаметърът на стерилизаторът е около 30см., височина-19-20см.

# 77
  • Мнения: 1 380
vasq78 то и без афродизиаци му става. Сутрин като се събудя и като видя "войникът как се е изправил на пост" и ми се иска да му скоча отгоре, ама то насила хубост не става.  ooooh!

# 78
  • Мнения: 998
Enti, ще умра от смях с тебе  hahaha hahaha hahaha

Гита, нали знаеш, че има и такива дни, но важното е да сте здрави, не се ядосвай за глупости  Hug

sladkish4e, ми правете го на тъмно, то бебето няма с фенерче да си свети, за да види какво го побутва  Joy Joy Joy

Моя много го беше страх и хич не ми пускаше, ама тая нощ го изнасилих  Crazy, да ви кажа не се оплака изобщо! Laughing

И сега да докладвам за прегледа. Каза, че е 100% девойка. Много е сладичка и сега катоя оглеждам има същото носле, форма на личицето и бузки, като на кака си. Даже докторката каза, че приличала на баща си  Crazy  Иначе всичко й е наред тежи около 1800 гр. А, за докоторката е много готина всичко ми обясняваше, явно само в секретарката е проблема и не трябва да й се обръща внимание  Whistling

# 79
  • София
  • Мнения: 5 732
Здравейте мами  Hug И днес много жега ooooh! как ще се трае не знам!
За сека ние си правехме редовно до скоро но след като влязох в болница и ме изписаха само един път Peace него го е страх а и мен малко че нали си имам разкритие Rolling Eyes но пк сме много нежни и си мисля че няма да ми навреди!
Енти историйката ти много ме развесели Joy
Аз след час ще ходя до Пигиса да видя какво що..... че ни количка ни креватче  Mr. Green Другите неща сме взели почти  Peace
Гита малее..... ти доста скоро влизаш в 9 ти месец Simple Smile ма като гледам и аз няма да закъснея много след теб Party

# 80
  • Мнения: 25
vasq78 то и без афродизиаци му става. Сутрин като се събудя и като видя "войникът как се е изправил на пост" и ми се иска да му скоча отгоре, ама то насила хубост не става.  ooooh!
Абе мила, никой не се съмнява че не му става на твоето мъжле просто ти давам идейката за афродизиака, за да му "дойде в повечко и ....тогава нема мърдане"
 Гера - ей не ще да се прикрепи някоя падаща буба при теб  Joy Joy Joy Честита ти 100% девойка.Женско царство.Тати да събира парички за топла водичка...и не само
Гита сега ти видях лентичката много е яко това с името  Simple Smile

# 81
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Да видим кой ще оглави старта на раждането в нашата темичка  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 423
Pivanov споко, аз до Созопол и обратно, пътувах без да спирам въобще.(160-170км) при това на отиване карах, а пътя е ужасен и с много завои. ако нещо не се почувстваш добре, просто трябва да спреш за малко, колкото да вземеш въздух и да се поразтъпчеш.

# 83
  • Мнения: 711
Момичета някой има ли идея колко вървят кошчетата за кола на Neonato 0-13кг, понеже довечера ще ходя да гледам едно от продавалника, което много харесах (40лв) и да го купя, но не мога да ги намеря колко вървят нови. Незнам точния модел, но ориентировачно някой, ако има идея  Hug

# 84
  • Мнения: 498
GERA честита девойка stork-girl, щастлив татко.
Аз за пътуването се отказах, миналата седмица ми беше за последно, но моите глезени ужасно се подуват ooooh! и болят, дори от ходене и вече нищо не помага, а док каза да си трая, защото изследванията са перфектни.

# 85
  • Мнения: 998
Pivanov, аз пътувах цялата бременност, почти всяка седмица от Бургас до София и обратно, сега на 28 ще си ходя пак до София и после смятам за още 2 седмици да си дойда в Бургас. Според мен няма проблем, стига когато се почувстваш уморена да спирате, за да можеш да се раздвижиш. В списанията пише да се спира на всеки 100 км.

# 86
  • Мнения: 222
хей, момичета мерси за успокоението.
Аз по принцип до сега не съм се спряла с пътуванията, но в последно време доста съм натежала и затова се притеснявам. Все пак до 10 юли има толкова време!

# 87
  • Мнения: 1 380
Момичета някой има ли идея колко вървят кошчетата за кола на Neonato 0-13кг, понеже довечера ще ходя да гледам едно от продавалника, което много харесах (40лв) и да го купя, но не мога да ги намеря колко вървят нови. Незнам точния модел, но ориентировачно някой, ако има идея  Hug
Аз под 100 лв кошче за кола не съм виждала, освен на Бертони, ама много смотано за около 60 лв. В събота ходихме в "Штъркел" и там ги гледах.

# 88
  • Мнения: 195
Да се запиша и аз в темичката. Много е забавно с вас Simple Smile

# 89
  • Мнения: 711
Благодаря ти sladkish4e. И аз мисля, че цената е добра, ако изглежда както е показано на снимките, де. Ако го купя довечера ще ви се похваля.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт