Малки СЕПТЕМВРИЙЧЕТА засмени, ще ни радват, есен щом настане!

  • 10 757
  • 313
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 199
Когато жената наистина има  болки и започне да ражда тя знае със сигурност, а не се колебае:)


Аз май съм изключение в това отношение Embarassed И при двете раждания в началото имах съвсем леки болки, абе при мензис са ми били по-силни. Като се има предвид че през бременността все те приболява тук-там и свикваш че това е нормално, ами доста време се чудех дали ще се ражда или не. Дори и сега сигурно ще се чудя, а ще ми е за трети път Crazy

# 301
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ехооо.добро утроооо

караконджула  рано рано се излюпи в 5 часа сабахлямта... Joy Joy.то мойто направо нечовешко.Ама като гледам дружката по кукувизъм heureuse ..спечели  бингото и първа награда.. hahaha hahaha
Абе Бебето-къде се изнесе от темата ни скоро време.Никва я няма калпазанката..пак плачем за нова тема.Мен ме мързи обаче да се занимавам като чели..ще си помисля newsm78

Веселче-добре завърнала се мацко...липсваше ми..Ама как няма да с еоплакваме за времето бе..ти си дошла когато се захлади вече.Да беше дошла когато беше жега  #Crazy #Crazy #Crazy

охх отивам да опъвам кокала Tired,че сега съм една бухльовица  от как съм станала в 5 Tired

# 302
  • Мнения: 1 896
Ти Heureuse не я гледай - при нея времето е 7-8 часа назад.
Ние с тебе сме кукувиците, щот ставаме в 5-6. И аз се ококорих рано тази сутрин и реших да използвам докато спи домочадието и никой не ме занимава, да си пиша тука нещо което имах да си пиша. Добрютно на всички!

# 303
  • Мнения: 518
Днес в 06 и 30 простирах пране, така че отбора на кукувиците сме много май Joy hahaha Част от домакинската работа за деня вече е свършена Party Така, че добро утро и от мен Hug

# 304
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Добро утро момичета!  bouquet
Джи-джо, прегръщам те и ще се моля да му дойде акъла на мъжо ти! Не ги разбирам тези крайни мнения и настроения, но всеки си е башка луд. Сестра ми има същите проблеми-мъжа й е издигнал в култ мама , тати и бати и ги слуша за всичко. Това наложи тримесечна раздяла, но пък после постигнаха разбирателство-отделно домакинство и така вече 13 години. не ти пожелавам да се разделяте, искам само да се обичате и той да те те уважава най-вече затова, че ще му дариш детенце! Кураж, миличка!
Честито на Дудуланка! Да е жива и здрава кръстничката ви и да е голяма късметлийка в живота.

Относно ремонтите-и у нас е бомба! Нищо не мога да намеря и само се караме с мъжа ми. Добре, че бързо ни минава и след малки пак сме усмихнати. Иначе незнам къде ще му излезе края.

Лек ден на всички!  bouquet
 

# 305
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Днес в 06 и 30 простирах пране, така че отбора на кукувиците сме много май Joy hahaha Част от домакинската работа за деня вече е свършена Party Така, че добро утро и от мен Hug

ее още една луда  кукувичка като мене...ти пък хептен ме срази  hahaha hahaha hahaha hahahaпростирала наща  Joy hahaha hahaha

# 306
  • Мнения: 518
Днес в 06 и 30 простирах пране, така че отбора на кукувиците сме много май Joy hahaha Част от домакинската работа за деня вече е свършена Party Така, че добро утро и от мен Hug

ее още една луда  кукувичка като мене...ти пък хептен ме срази  hahaha hahaha hahaha hahahaпростирала наща  Joy hahaha hahaha
Нали знаеш, че сме от 1 порода hahaha hahaha

# 307
  • Мнения: 141
Добро утро , мами!   bouquet
Да ви се оплача тази нощ получих такова схващане на крака , че като станах и на куцвах  #Crazy  , ама не се плаша случва се  Sick
Лек и спокоен ден на всички newsm10

# 308
Цитат
Абе Бебето-къде се изнесе от темата ни скоро време.Никва я няма калпазанката..пак плачем за нова тема.Мен ме мързи обаче да се занимавам като чели..ще си помисля
Тук съм си аз ама си чета само какво пишете малко шпионин го раздавам. А снощи половин ден съм правила новата темичка, ама нали съм шматка няма да взема да си я копирам от време на време  umnikuu ( нали знам ко е ставало ) ами ей така... И таман вече я довършвам и нещо се скапа връзката и темата замина smile3512 гледам аз после гледам ама нъцки никъде я няма и такъв бяс ме хвана  smile3511 smile3515 smile3514 ако не бях станала от компа щях да го  hit... та така
Иначе при мен нищо интересно няма. Чакам си 13 за прегледа. Не сме се преместили още в новото къща, а мъжо ми такива нерви ми вкарва че чак не ми се мисли fight fight... Та така при мен ама няма да пиша да не ви съсипвам и на вас деня...

# 309
  • София
  • Мнения: 197
Добро утроооооо   bouquet

Ех, тези дни каква са ми мъка като знам, че от другата седмицанай-сетне си оставам да си почивам вкъщи !!!

Джи-Джо
- мила, никой не може да ти каже как да си кръстиш детето! Да не сме в каменната ера! Ако това е повод да се разделите - само си направи сметка колко държи на теб този човек!!! Изобщо не позволявай това да помрачи очакването на бебо, защото тези дни няма да ти се върнат!   bouquet Hug

Целувки!

# 310
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
bebe-ще правиш ли темичка или направо ако те мързи копирай старата и толкоз...ама и ти си я свършила една  ..Хме знаиш какви ги върши сайта от вреем на време откача и не си копнала.Аз сигурно щях да си изхвърля компа през балкона  hahaha hahaha hahaha

Днес в 06 и 30 простирах пране, така че отбора на кукувиците сме много май Joy hahaha Част от домакинската работа за деня вече е свършена Party Така, че добро утро и от мен Hug

ее още една луда  кукувичка като мене...ти пък хептен ме срази  hahaha hahaha hahaha hahahaпростирала наща  Joy hahaha hahaha
Нали знаеш, че сме от 1 порода hahaha hahaha
да да отдалече се подушихме  Joy Joy..и се замаркирахме  hahaha hahaha
ся викам на мъжо и аз ко ше прая цял ден.. Mr. Green..тука има едн амуха дето само ме каца и немога да я утрепя..и така ме дразни че май цял ден с нея ша са занимавам hahaha hahaha

# 311
  • Мнения: 502
джи-джо, имаш и от мен подкрепа, миличка  Hug Peace детето го носиш ТИ и най-голямо право да го наречеш имаш пак ти
слава богу, че мъжа ми винаги е знаел - имаш ли жена - тя ти е семейството
мама и тати са семейството ти до едно време
от там нататък с предимство тежест има мнението на жена ти, а не на мама и тати

аз самата по настояване на баба ми(свекървата на майка ми) е трябвало да нося нейното име
слава богу, че майка ми не се е съгласила, без много-много да се препира и да влиза в излишни разговори - просто като съм се родила и я попитали - казала името, което тя си избрала сама - сега си имам красиво име, пълно със смисъл и си ги харесвам много
баба ми две години не е говорила на майка ми за това  Twisted Evil
обаче АЗ сега трябваше да живея с име избрано от баба ми - вярвай ми сто процента щях да го сменя
майката не може да измисли лошо име за детето си - както ти се иска да си го наричаш, така си го кръсти  Peace


 

# 312
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
момичет авижте това
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203677.0
аз съм възхитена от историята

# 313
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
момичета айде идвайте тука
че ще  ни заключат

Общи условия

Активация на акаунт