"Бон Апети" търси бременни жени и деца до 14 г. за фотосесия!

  • 16 559
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
А някои може ли да ми каже как мога да си наглася пощата да ми праща дали е прочетено писмото? Благодаря ви предварително   bouquet
От настройката на пощата ти там се настройва да те известява при получен и отворен емайл.
Аз до сега съм получила известие за три отворени и един не отворен емайла,а пратих само до един адрес а до сега от трима съм получила известие. newsm78

# 76
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
И ние сме вътре. Въпреки, че наистина и според мен са нагласени. Ама айде. Не се изискват кой знае какви усилия. Peace  Успех на всички малчугани.

Кое мислиш,че е нагласено?Че вече е направен избора ли?

Да. повечето конкурси са нагласени за съжаление. Но това е лично мое мнение и никого неангажирам с него. А отделно и имам доста информация относно различните конкурси.

# 77
  • Мнения: 388
Още нямам никакъв отговор,в събота пратих.
Какво ли значи? Thinking

# 78
  • Varna
  • Мнения: 503
Аз бях и позабравила ,че сме изпратила.и снимки, но в петък имам съобщение,  в пощата си че ни е побликувана снимката в 54 бр. и имаме награда.  Снимката или снимките вече непомня съм ги изпратила още в самото начало на конкурса. утре родата е изпратена да превзема реповете -успех и на другите.

# 79
  • Мнения: 4 370
Аз бях и позабравила ,че сме изпратила.и снимки, но в петък имам съобщение,  в пощата си че ни е побликувана снимката в 54 бр. и имаме награда.  Снимката или снимките вече непомня съм ги изпратила още в самото начало на конкурса. утре родата е изпратена да превзема реповете -успех и на другите.
Аз пък си помислих че става въпрос за фотосесия на която ще поканят избраното дете, след крайния срок на конкурса.

# 80
  • Мнения: 6 029
Аз пък си помислих че става въпрос за фотосесия на която ще поканят избраното дете, след крайния срок на конкурса.

и аз така помислих, а началото на конкурса не беше съвсем отдавна.. както и да е. нещо гнило има.

# 81
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Inochka супер! и ние няма да пропуснем снимките ви!

# 82
  • Мнения: 6 029
„Бон Апети“ стартира проект на поредица от книги  "Детско хранене".
Във връзка с това се търсят бременни жени, бебета до 1 година, деца от 1 до 3 и от 4 до 14 години за фотосесия.


Ако искате Вашето дете или Вие самите да украсите страниците на книгите на "Бон Апети", изпращайте снимки и телефон за контакт на адрес editorial@novastudios.tv до 25 юли.

Единственото изискване за снимките е бременните и децата (може и да не са сами на снимката) да бъдат на преден план и на фокус.

От "Бон Апети" ще се свържат с одобрените, за да се уточнят условията за снимачна сесия, която ще се организира и осъществи от тях.
Станете част от идеята на
"Бон Апети"!




въобще не става въпрос за списание, явно Inochka за друг конкурс е пратила снимки?

# 83
  • Varna
  • Мнения: 503
доколкото си спомням беше точно за бон апети- началото края на май началото на юни-  някъде в началните страници тук бях видяла за конкурса.  може и да бъркам но спомените ми са за тоя конкурса - а това е съобщението което получих от Galina Chausheva
Здравейте, Инна!  Вашата дъщеричка Бетина беше избрана и публикувана в рубриката Край люлката, брой 54,сп. " Бон Апети". Изпратете ни точен адрес, на който да ви изпратим наградата.
 
Пожелаваме ви едно прекрасно лято !
 
С най- добри пожелания:
Галина Чаушева- редактор в сп. " Бон Апети"

# 84
  • Мнения: 6 029
ами... виж от коя дата е постинга на Mamma.....

# 85
  • Varna
  • Мнения: 503
Julie,  исках само да ви удпокоя че няма нищо нагласено, ако е имало някой друг конкурс  и то на заглавната страница тук от бон апети може за него да съм изпратила, в момента съм много ангажиранаи рядко поглеждам тук. Просто след писмото попаднах на темичката тук  и писах. Лека нощ.

# 86
  • Плевен
  • Мнения: 973
Да, това са два различни конкурса.  Inochka е пратила снимки за конкурса за самото списание, а този конкурс (който в тази тема обсъждаме) е друг.
Дъщеря ми също беше избрана в конкурса за самото списание. В момента нейна снимка е в юлския 55бр. на списание "Бон Апети".
Успех на всички участници в настоящия конкурс!

# 87
  • Мнения: 738
И аз изпратих-за втори път!!!Дано този път не ми бъди върнато писмото! newsm78

# 88
  • Мнения: 138
И аз изпратих,пък да видим  Simple Smile
Успех на всички

# 89
Мили, майки и татковци!

Във връзка с изключително големият интерес по повод стартирания от „Бон Апети“ проект за поредицата нови книги „Детско хранене“, искаме да ви благодарим за писмата и снимките, които изпращате.
И бъдещите майки, и дечицата са невероятни, но за съжаление, колкото и голямо желание да имаме, няма да можем да включим всички в поредицата. Изборът няма да е лек, повярвайте ни!

За това бихме желали да предоставим на вас – бъдещи и настоящи майки, които сте изпратили снимките си на нашия адрес, възможността да притежавате поредицата от книги на преференциални цени. Всички, които няма да бъдат снимани за книгите, ще получат възможността да закупят пълния комплект с 50% отстъпка от цената, веднага след излизането им на пазара.

Удължаваме и крайният срок за изпращане на вашите снимки до 15.08.2007 г.
"Бон Апети" ще се свърже с одобрените, за да се уточнят условията за снимачна сесия, която ще се организира и осъществи от нас. Всички останали могат да получат повече информация на безплатния ни телефон 0800 13 123 след края на конкурса.

Станете част от идеята на "Бон Апети"!

Общи условия

Активация на акаунт