Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 128
Roxanne на море ще ходим от 14 август ! Аз на срещата сега където беше неможах да отида , но ако искаш драсни на ЛС и може да се видим да пием по някой сок и да хапнем по пица !
Кали , мила ако ти кажа че аз в 7 -ма седмица съм на 6-7 мм, въобще не се притеснявай като отидеш август всичко ще е наред, аз даже съжалих че избързах и отидих на първата седмица на закъснението а не по-късно, защото така или иначе ходих миналата да видим дали имаме сърчице! А ме скапаха от работа и нито мога да влезна в чата нито да пиша напрао ужас  #Cussing out !!!
 Искам вече да ходя на моренцето да се плицикам !!!
  Поздрави на всички!

# 61
  • Мнения: 9 092
Кали, моля те изчисти си кутията, не мога да ти пиша Embarassed

# 62
  • София
  • Мнения: 125
Здравейте и приятен ден и от мен, момичета  Hug
Много ви благодаря за поздравленията и пожеланията   bouquet
Ние с милото решихме засега да не казваме на никой и затова само тук мога да споделям.
Иначе аз си мисля да отида на лекар към края на другата седмица, за да не е прекалено рано, а и другата събота заминаваме на море  Sunglasses

# 63
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Много са хубави снимките, само дето не знам кой кой е  hahaha, но си личи, че сте прекарали страхотно. Истински и благородно ви завиждам, ей!  Rolling Eyes

Деси, доста рядко влизаш вече тук. Кажи набързо как са нещата при вас двамата с бебо?  Hug

Морги, хайде на преглед, и чакаме да кажеш какви гащи носи малчо!  Mr. Green

Тиквичка, по описанието ти прилича на моята алергия, която ме тръшна докато бях в Бг, но при мен беше доста сериозно и не се размина без системи Close Какви хапчета са ти изписали?

# 64
  • София
  • Мнения: 1 220
Хайде честито на новата бремелинка лека и спокойна бременност   Hug  bouquet
Аааааа събрахме се отбора лека по- лека… Голди почиваш, разпускаш.. ами трябва си той живота не е само работа я , трябва и почивка. Hug Надявам се, че добре си си изкарала и сега с нови сили ще ни зарадваш и нас с прекрасни новини , пожелавам ти го от сърце  bouquet
Кали според мен нещата са си нормални, но сега с това съмнение едва ли ще се почувстваш комфортно на морето, и от мен съвета е отиди на лекар да ти е спокойна душата…но при, кой да отидеш не мога да дам съвет и аз съм в чуденка за добър гинеколог, щото моите и двете са без здравна и стават за сега, но след време предпочитам евентуалната ми бременност да я следи някой специализиран доктор по тази част newsm78 Hug Praynig
На всички мацки много ви прегръщам, хубав и щастлив ден от мен  Hug Peace

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 12:17 от lanna

# 65
  • Мнения: 1 446
Кали, я не се ядосвай, ами иди на преглед на 20-ти август, тъкмо ще се види сърчице и ще се успокоиш. При мен на 5-дневно закъснение нищо не се видя с вагинален ехограф, а сега това дундавото буйства вътре.   bouquet Изобщо не се шашкай - мисли положително, това ще се отрази добре и на бебчо!

Морги, гащи?

На всички останали, изпращам прогестерон /хормона на бременността/ и бременни вирусчета!  Hug

# 66
  • Мнения: 1 792
момичета днес разбрах че една мацка ще става мама.това е един страхотен човек и съм щастлива че я познавам.желая и от все сърсе всичко най-хубаво.ти заслужава това щастие пиле напук на всичко лошо което напоследък ти се струпа. Hug  bouquet
сори за спамо чата момичета

# 67
  • Мнения: 1 446
Мушка, тихичко честито от мен! Прекрасни 9 месеца и здраво бебонче на финалО! b]

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 12:36 от Славундер

# 68
  • София
  • Мнения: 626
момичета днес разбрах че една мацка ще става мама.това е един страхотен човек и съм щастлива че я познавам.желая и от все сърсе всичко най-хубаво.ти заслужава това щастие пиле напук на всичко лошо което напоследък ти се струпа. Hug  bouquet
сори за спамо чата момичета

Пожелавам й лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 69
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Еееее,ся ако ще казваш казвай де!
Само ме издразни!
Ся как ще си върша задълженията и ще се чудя така пуууууууууууууу
Говори!!!!

# 70
  • Мнения: 7 111
Мушморок, все такъв спам да се вижда и чува.  Grinning
Успешна бременност на познатата ти, както и на всички, които са влезли в серията на търкаланките.   bouquet

# 71
  • Мнения: 2 751
Кали, моля те изчисти си кутията, не мога да ти пиша Embarassed
Готово   bouquet

# 72
  • Мнения: 2 751
Записах си час при д-р Банчева в Биочек, уж била добра.
Само там имаше места тази седмица, преглеждат с вагинален ехограф и направление.
Сега остава и напрвление да ми дадат  Mr. Green
В петък ще ходя, точно преди морето, пък ще видим.
Само ме притеснява, че като й нямам 100% доверие, каже ли, че нещо не е наред, трябва да ходя и при трети и ще стане мазало  Shocked
Дано всичко е ОК  Praynig Praynig Praynig
Цял ден ровя из нета и звъня телефони  Close

Момичета, благодаря за подкрепата! 
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 3 524
Кали и аз стискам палци миличка, ама си мисля че е малко рано и аз. Аз на 10 ден отидох и ме гледаха с вагинален и се видя добре с размери и т.н.  Ша те дебна ей!  Mr. Green
Коалката честито и позната на Муши- лека бременност и на теб!   bouquet
Добре започвате а аз успях да прегледам 4те странички, днес сте се смилили. Отивам ад храня зверчето и ще му предам целувки по дупенцето от вас  Mr. Green
Свате, и тебе те мисля да знаеш,  зетя е добре, пак да си знаеш  Hug Heart Eyes
Морги душе драсни на ЛС след прегледето да знаем и ние какво станало Praynig Hug

П.С. Ядете тайно салатки аааааа и сигурно и мента пиете, абе ше видите вие като бебенатора укрепне ко ше ви праим  Laughing Mr. Green

# 74
  • Мнения: 780
здравейте муцунки  Mr. Green
честито на всички нови мами лека бременост милички
на тия дето чакат стискам палци чертичките да са две Вери Муш, Голдиииии/color]  Praynig Praynig
Елинце не ми пишеш веече ше се насърдя  Crossing Armsааа да нацелуваш малки от мене  Mr. Green
коми специални целувки и на тебе и на всички други да няма сърдити моля  Hug Hug
Момичета стискайте ми палци утре всичко да мине наред че ми писна от лекари и болници  Praynig Praynig после ще ви разкажа целувки и лека седмица с многоооо усмивки и добри новини  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт