От кога да започнем да мажем коремите си???И с какво???

  • 7 160
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 336
Аз пък се мазах от третия месец с Percutalfa - някакво френско е. Не ми сепоявиха никакви нови стрии. Даже тези, които имах от по-рано по бедрата  доста изтъняха. Иначе Мустела също е много добър , но доста ароматизиран. Ако не ти понасят миризмите пробвай с  на Percutalfa. То е и по-евтино от Мустела. Каквото и да избереш, мажи редовно и корема и гърдите, щото стрии се получават много лесно, но веднъж лепнат ли ти  се няма начин да ги заличиш напълно.

# 76
  • Мнения: 63
Аз се мажа от самото начало на бременността.Ползвах Перкуталфа или нещо подобно беше името а сега съм на Чико.Засега нямам стрии ама съм само шести месец.Дано не ми се появят. Praynig

# 77
  • Мнения: 25
Аз също използвам Мустела но но не ми харесва особенно.Изобщо не попива и кожата остава лепкава като се намажа вечер потника ми залепва за кожата.Доста неприятно.

# 78
  • Мнения: 25
А този крем Перкуталфа от аптека ли се купува???

# 79
  • Мнения: 305
Аз започнах да се мажа още щом ми пролича  preggoама с какво ли не,Виши,Дева,накрая се мазах със свинска мас и точно тя ми помогна да преодолея нацепването защото имах огромен тумбак,бебо се роди 4000гр. ooooh! Сега нямам жива стриика newsm10

# 80
  • Мнения: 17 409
Вторият път се измързелявих- една туба за цялата бременност, даже ми остана Mr. Green Мазах се с Дева, след 4-я месец започнах.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Не съм се мазала с нищо, нито по време на първата бременност, нито по време на втората - нямам мито една стрия на корема.

# 82
  • Мнения: 336
Точно така, PEPI 19, Percutalfa -  от аптеката.  Pоне аз от там си го купувах.

# 83
  • София
  • Мнения: 33
благодаря за съветите на всички мили дами  Heart Eyes Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт