Идеи за цветове на стените в спалнята

  • 31 086
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А това харесва ли ти?



Видях нещо подобно в един магазин, само че от едната страна има по цялата дължина на леглото вградена лампа, точно до матрака там където се сяда от край до край на леглото (дано съм го обяснила добре). И не беше чисто черна, а имаше възможност за монтиране и на червен гръб, а нощните шкафчета бяха много по оригинални и раздвижени. Направо се влюбих.

# 16
  • Мнения: 264
Надявам се моята да изглежда също толкова добре Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 326
Цвят ванилия

# 18
  • Мнения: 264
Харесах си нещо средно между светло кафяво, зеленикаво и охра - много топъл и приятен цвят.
Незнам само как ще стои на стената Thinking

# 19
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
И тук се вмъквам защото и аз ще имам нужда от идеи  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 558
[

Видях нещо подобно в един магазин, само че от едната страна има по цялата дължина на леглото вградена лампа, точно до матрака там където се сяда от край до край на леглото (дано съм го обяснила добре). И не беше чисто черна, а имаше възможност за монтиране и на червен гръб, а нощните шкафчета бяха много по оригинални и раздвижени. Направо се влюбих.

За спалня на "ЕРГОДИЗАЙН"-Русе говориш. И понеже вече поръчах мека мебел от тази фирма - някой има ли набл
юдения върху качеството на мебелите?

# 21
  • Мнения: 264
И нашия диван ще бъде от там Grinning
Мислехме и за спалнята, но ще видим smile3508

# 22
# 23
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз си избрах цвета на спалнята ми ще е едва доловимо розово ,тъй като самата стая не е много осветена и не мога да сложа по тъмни нюанси Peace

# 24
  • Мнения: 264
Аз съм си избрала около пет цвята и незнам на кой да се спра newsm78
Може би ще решаваме на място Rolling Eyes

# 25
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Това с цветовете е наистина много трудно  newsm78

# 26
  • Мнения: 264
Да така е, освен ако не си харесаш цвета на снимка заедно със спалнята, но няма гаранция, че ще ти го докарат същия Weary

# 27
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Така е цветовете дето гледах на мострите бяха по различни от това дето се получи при нас в действителност в детските стаи ,но останах приятно изненадана Peace

# 28
  • Мнения: 264
Така е цветовете дето гледах на мострите бяха по различни от това дето се получи при нас в действителност в детските стаи ,но останах приятно изненадана Peace

Това е добрия вариант, но ако излезе по-грозно ще трябва пак да пребоядисваме smile3511

# 29
  • Мнения: 533
Най-добре ще бъде едната стена в много бледо сиво , а останалите в цвят шампанско.

Общи условия

Активация на акаунт