ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 6

  • 14 317
  • 509
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 454
Леле, Криси....страхотно е! Страхотно е това със сватбата...направо нямам търпение да видя снимки...като те виждам каква си ни лъчезарна и красива...ще бъдеш наистина страхотна булка!!! Рим и Анталия...Рим разбира се...пък и сега е сезона точно...нито ще ви е много горещо - нито много студено...перфектно!

Пешони, голямо браво миличка за книжката...и за килограмите разбира се...и изобщо...

Добре, че сте вие, че да знам , че се случват хубави неща на хората, та ...току- виж и аз съм дочакала моите...Simple Smile
  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 897
Крисси, здравей, много се радвам за теб, пращам ти много позитивни мисли   bouquet!!

Предварително се извинявам за това, което ще кажа - ИЗБРА ЦИГАРАТА СУТРИН С ДРУГИ ДУМИ ИЗБРА КЕНЕФА ПРЕД БЕЛИЯ СИ ДРОБ?! Честно не го разбирам това. Дет' се казва ГЪЗ ГЛАВА ЗАТРИВА... Нямам думи...
Дали с 1 или с 10 цигари - тровенето си е тровене.

Казвам го, защото ти желая доброто и отново се извинявам за резкия тон.
Не ви ли се е случвало някой близък за вас човек да прави глупости спрямо здравето си?
Не ви ли се иска да го шамаросате, за да му дойде акълът?
Та и аз така..

Но изборът е твой, тялото си е твое и аз мога само даизкажа мнение.

Иначе ти желая най-прекрасната сватба на света   bouquet!

# 32
  • Мнения: 3 453
Благодаря за пожеланията  bouquet Hug Забравих да ви се похваля, че в събота бях на пробна прическа и стана страхотно..ще видя как са станил снимките от нея и ако се вижда добре ще ги кача да ги видите Laughing
Дайсичка, мила аз обожавам Италия и май няма дълго да умувам Hug Laughing

Дени
, права си мила..така направих..ама много нерви ми се насъбраха покрай сватбата и отслабването и сега и до тоалетната ако не мога да ида вече направо...откачах Sick #2gunfire просот взех да превъртам..нека да мине сватбата и после ще му мисля.Две цигаир на ден няма да ми оправят проблема доживотно..но поне до тогава не искам да мисля и за това ooooh!Радвам се, че си се върнала. Hug Heart EyesКак прекара на почивката?
Голди, вярно е че съм на една крачка от змията, но май ще сменям целта LaughingПо корема ми има още какво да се желае, но съм доволна, че последната седмица съм -2см на талия и -1 на ханш.Пожелавям го и на теб скоро да видиш нови минуси Hug
Сега ви оставям, защотот както всеки понеделник работа имам много ooooh!

# 33
  • Мнения: 2 897
Снимките ако ще да са с минусово качество ги искаме обезателно!
Иначе те разбирам - аз, за да не си развалям морето цялото го изкарах на разхлабителни, но от днес край.
Но обещай след сватбата и ти да кажеш КРАЙ   bouquet!

# 34
  • Мнения: 3 453
Снимките ако ще да са с минусово качество ги искаме обезателно!
Иначе те разбирам - аз, за да не си развалям морето цялото го изкарах на разхлабителни, но от днес край.
Но обещай след сватбата и ти да кажеш КРАЙ   bouquet!

Оооооо милата...разбирам те напълно.. Hug На мен дори Лаксала не ми действаше.След сватбата обещавам, че ще кажа край на пушенето Peace Все пак искам да се изчистя и след време да родя здраво бебе Laughing Дай боже Praynig и така.

  Снимки ще кача стига да имам нет у нас..ако не ще го мисля, че тук от офиса е сложно.Като ходим в мъж ми на гости при техните ще кача от там Peace

# 35
  • Мнения: 2 897
Че как няма да ме разбираш, ние от 4ти километър се разбираме прекрасно  Crazy!
Малко ти завиждам за сватбата, спомням си около моя бал как се радвах на рокля, прическа, грим, маникюр и т.н.
Добре че с него малко ми мина мерака (дори роклята ми беше с обръч и корсет - като булченска), иначе щях да бързам да се женя само заради едната рокля  Grinning!

# 36
  • Мнения: 3 453
Че как няма да ме разбираш, ние от 4ти километър се разбираме прекрасно  Crazy!
Малко ти завиждам за сватбата, спомням си около моя бал как се радвах на рокля, прическа, грим, маникюр и т.н.
Добре че с него малко ми мина мерака (дори роклята ми беше с обръч и корсет - като булченска), иначе щях да бързам да се женя само заради едната рокля  Grinning!

И аз бях така, затова сега никакви обръчи Naughty И без това им мина модата, а и вече се видях с такава на бала Laughing Много е хубава роклята и обещавам много сватбени снимки да пусна Hug

# 37
  • Мнения: 1 975
Привет на всички  bouquet

Виждам, че настроението е добро и много се радвам за всички  Hug

Пешони честита книжка - леко и безаварийно шофиране ти желая  car003, и още нещо - винаги да правиш път на майки с колички плииииииииииийз Wink

Анджи браво smile3501 ей на това му викам аз страхотен резултат  Peace

Мими приятно изкарване и мнооооооого снимки да пуснеш после  smile3509

Крисси браво и на теб за см-те smile3501, а това с целта ми е много познато - и моята беше 53, но вече е 48, така че действай смело и ще постигмеш всичко. А за сватбените приготовления като чета и ми става едно такова мило и си спомням при нас как беше. Сигурна съм, че всичко ще е страхотно, а ти ще си Булката с главно Б Hug

Деничката добре си се завърнала, ами хайде малко фото от морето де  photo

Мами не се коси, всеки иска да си поглези душичката на моменти  Hug

Дайсичка
и аз започнах лунната от днес - цял ден ще съм на диня, а утре на течности  Peace

GoldyV добре дошла сред нас  welcome

Далалче къде се губиш, Христинка също  newsm78

Сега да се похваля. Както вече казах взех си поука от критиката и от четвъртък насам съм долу-горе диетична, но резултата не закъсня - днес сутринта кантара ме показа 51.6 и ме накара да ходя  moresmile така. Занесох си 2 чифта дънки за стесняване, понеже вече всичко ми е много голямо и ми стои като подарено и така. Нахвалих се, дано скоро постигна целата си и да започна да работя за задържане на килцата, което всъщност май е най-трудната част Rolling Eyes

Целувки на всички и до после  smile3525

# 38
  • Мнения: 3 453
Галче, браво мила, много се радвам за теб Hug  bouquet

Момичета, стори ми се че някои от вас лунуват..така май прочетох..та исках да ви кажа че лунната започва тази нощ в 2,54ч. Днес си хапвайте нормално Peace

# 39
  • Мнения: 1 975
Крисси зная, че започва довечера, но искам да изкарам 3-те дни  Praynig

# 40
  • Мнения: 1 454
Направо...страхотни сте момичета с тези резултати!
Много,много се радвам за тебе Галка!

Хихихих, аз днес май за всички се радвам...което си е така...много ми се иска да напиша нещо интересно, но наистина няма с какво да се похаваля...Уикенда бях ужасно недиетична...

и Крисси затова реших, че вчера ще съм само на течности...като се надявах луната да е днес и да изкарам и нея...Но...явно няма да се получи, защото ще ми се събере много глад, а идеята ми беше просто да се прочистя преди да си мина на нормален режим...озни с млякото и салатките!
Пешони честита книжка - леко и безаварийно шофиране ти желая  car003, и още нещо - винаги да правиш път на майки с колички плииииииииииийз Wink

Хихих...това ми хареса...
А колкото до целта...и моята беше 55...ама...като се гледам...както се казва 'има мегдан' за 50 

 Kissing Heart Two Hearts Kissing Heart Two Hearts Kissing Heart

# 41
  • Мнения: 3 453
Дайсичка, защо ще гладуваш?Не се ли спря на ВМ-НВД? newsm78

Мами и Далалче къде сте? #Crazy #Crazy #Crazy

# 42
  • Мнения: 1 454
идеята ми беше просто да се прочистя преди да си мина на нормален режим...
 иначе няма да гладувам ...аз не обичам да го правя и никак не ми влияе добре на апетита! Simple Smile

А Далал нали замина на море...аз доколкото помня цяла седмица няма да я има ...


А Крис, чак сега забелязвам на снимката...последно като сложи...основните забележки на перфектния ти outlook бяха ръцете...., че то не е остранало от теб...или по-точно останали са страхотни фини ръце...Браво!

# 43
  • Мнения: 936
Здравейте, момичета! Много весело и позитивно сте настроени, за което се радвам.
Аз тия дни не бях особено диетична, защото се събраха хубави поводи, но поне внимавам как комбинирам храните и ми е леко. Освен това 3 дни нямах време дори да седна да си почина и снощи вече едва гледах от умора, даже имах чувство, че и реакциите ми са забавени.
Вчера кръщавахме малкия на Бачково, мина много добре. После се събрахме вкъщи на маса и така. С роднините не се бяхме виждали скоро, та и те забелязаха колко съм отслабнала. Накупих си и малко нови дрешки - дънкова пола и 3 блузки, и съм доволна как ми стоят. Grinning
Пешони, леко и безаварийно шофиране! За мен поне това е нещо любимо.
Галя, браво за килцата. Ето повод за нови дрешки, хич не стеснявай старите! Peace
Мими, приятно прекарване на морето. Чакаме снимки, да си го припомним пак.
Крисси, нямам търпение да те видя булка! Ти ще си най-красивата и лъчезарна булка, сигурна съм!
ГолдиВ, това за Горе главата, долу лъжицата, и допада много! ХАресва ми чувството ти за хумор!

# 44
  • Мнения: 3 453
Дайсичка, благодаря Hug Не са чак толкова слаби..чак сега се загледах в снимката ми newsm78 LaughingПросот така са излезли..те по принцип не са ми били дебели никога, само че на една от снимките бяха излезли много едри и аз незнам защо. Thinking

Тедъ, благодаря и на теб Hug за милите думи.Надявам се наистина да изглеждам чудесно на сватбата, само ме притеснява факта, че не съм мног офотогенична.Супер че сте кръстили малкия-да ти е жив и здрав и много да те радва  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт