ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 6

  • 14 320
  • 509
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 745
Криси можеш ли да ми кажеш ти с коя деита стигана до този перфектен вид? и за колко време отслобна и колко общо свали?
Благодаря предварително!

# 496
  • Мнения: 3 453
Криси можеш ли да ми кажеш ти с коя деита стигана до този перфектен вид? и за колко време отслобна и колко общо свали?
Благодаря предварително!

Разбира се Laughing Точкова един месец, после млечна, после опити за точкова...ограничение..и много прегрешения :Сладко не обичам, но като съм на диета го обожавам.35:Аз затова ги свалям от 4 месеца 10кг Mr. GreenДа ама пък за сметка на всичко което описах, днес и 5 сладоледа да изям-утре няма да съм качила 1 кило-пробвала съм го JoyСвалих ги де още през август..Сега се боря за нова цел 55-56 и спирам че иначе съм грозно слаба Wink Все пак мисля след като постигна целта си да мина на разделно или нещо подобно.Сега за последните 2-3 кг съм на дюкан и след това май ще си хапвам нормално след третата фаза и ще си правя по един протеинов ден седмично за да се поддържам.Надявам се да съм ти помогнала поне малко PeaceЗависи колко имаш да сваляш-ако са повече от 7-8кг мини на дюкан, няма да съжаляваш Laughing

# 497
  • Мнения: 2 099
Здравейте милички,
Моето настроение се пооправи значително, а и корема вече не ме боли толкова. Бях на гости с Вики при брата на мъжа ми и с жена му, децата, техни братовчеди, котето и зайчето им Laughing си изкарахме чудесно. С японската окончателно се провалих, там ме нагостиха с баничка и тортичка и за моя голяма изненада сега когато се примерих отново съм 53, колкото ме показа и сутринта. Предполагам, че утре отново ще съм 52, поне се надявам.
Реших от понеделник да мина на моят си режим- салатки, месце и по малко млекце /до 600кал.дневно/, за вечеря-фрапе, а този уикенд ще гледам да хапвам по много малко -каквото ми се хапва.
Мами, хич не им вярвам на продуктите за отслабване. Сигурно има такива с добър ефект, но докато разбереш кой е за теб ще останеш с празен джоб и може би с разстроен корем. Преди години съм пробвала някои от които се скъсвах да повръщам и от тогава почти нямам желание да се пробвам. Харесвам кафето Витаголд, тъй като ми действа добре с 00-то. Peace
За табличката- за сега са ми изпратили мерките си- Анджи, Галичка, Крисси, Усмивка, Мамито, mixilena, Daisi4ka. Ако някой има промяна в данните, моля да ми ги изпрати.

Забравих да се похваля, че жената на брата на мъжа ми ми подари обрач, доста тежък и преди малко като го въртях доста ме заболяха месцата на талийката ми Wink, та смятам от днес нататък всеки ден да го въртя, като увеличавам постепенно времетраенето и естествено след време да ви се похваля със завидна талийка Laughing Wink.

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 14:13 от mimival

# 498
  • Мнения: 890

Здравейте Simple Smile

аз си се наспах и вече съм човек, който днес не е диетичен, но това си го знаех от отдавна  Laughing Laughing Laughing

Утре започвам монодиетката.

Мими, радвам се, че вече си в добро настроение Simple Smile За режима хубаво си го решила. При мене си трябва точно определена диета, че иначе започвам много да си позволявам. На мене ми остави старите мерки, че ме е страх да се меря. Тях ще ги гоня сега....

Мами, аз нещо не успях с млечната. Ти как я караш?

Крисси, починах си много добре, мерси Simple Smile А тоз Дюкан само слушам за него, не е лошо да му хвърля едно око Simple Smile

Лек ден Simple Smile

# 499
  • Мнения: 3 453
Далалче, довечера ли е сватбата?

# 500
  • Мнения: 4 176
Момичета, сега забелязах, че кожата на краката, т.е. стъпалата ми е сбръчкана. Покрай ноктите и целите ми пръсти стоят едни сбръчкани. Дали, защото слабея и губя вода или се сбабичосах? #Crazy

Мими, извинявай за ЛС, но докато пишех малкия все натискаше "изпрати". Започнах диетуване от 98 кг. Сега съм 80кг.
Ей, и нали няма да ми се смеете на мерките?
На мен поне не ми пука кой знае колко. Само аз от дебеланите се осмелих да се измеря и тия "мерки" да стоят в табличката. Като я гледах, направо ви завидях. Вие сте направо манекенки.
Както вече писах на Мими, дано един ден се гордея с това. Praynig

# 501
  • Мнения: 3 453
Мамица, тук всички сме започнали от някъде и определено не сме били с манекенски мерки, както и сега-има още какво да се желае Peace Ти си невероятна жена и съм сигурна, че успееш да се пребориш с кг-те Hug  bouquet 18кг никак не са малко, ти си силна и ще успееш  bouquetЗа смях и дума да не става Hug

Нова тема ще има по късните часове днес Peace Пращайте мерки на Мими до 8-9часа тази вечер най-късно.Отивам да си раздам поредната покан аза сватбата.До после Hug Heart Eyes
[/size]

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 18:19 от Kpuccu

# 502
  • Мнения: 603
Здравейте, аз досега спах и пия кафенце. Черпя ви и вас   food010 Няма дя кязвям че не съм диетична  eat, за закуска-овесени ядки,после риба,домат и сирене,корни и сега едно кафенце... и сига ще видя на рд как ще е. от утре почвам с няколко ударни дни,само на протеини докато сваля тези 4 кг.
Мамица сигурна съм че скоро ще ни надминеш с мерките  sun, ще ги свалиш кг.,няма някакви си там кг да ти се опират,сигурна съм.
Лека вечел момичета, аз ще се оправям и по-късно излизам.
Много усмивки от мен smile3525 smile3525 smile3525

# 503
  • Мнения: 523
Здравейте мацки!
Отдавна ви чета и наистина ви се възхищавам на постиженията,толкова сте  амбициозни и имате напрамо страхотни успехи!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз отдавна се лутам с разни диети и то строги ,но освен йо-йо ефект и още повече излишне кг-ми друг ефект няма!Затова реших да се присъединя към вас и да получа нужната ми подкрепя и един ден и аз да мога да се похваля със свалени кг-ми и перфектна фигура! Praynig Hug Аз имам много излишни ,но се надявам с труд и воля да ги сваля! Blush

  bouquetДано ме приемете във вашата темичка!  bouquet

# 504
  • Мнения: 603
Добре дошла newsm67, разбира си че ще получиш подкрепа и ще постигнеш перфектен резултат,сигурна съм. Аз също съм нова в темата  dance и както се почва- разкажи за теб-мерки,какъв хранителен режим си избрала. Пожелавам ти успех с борбата с кг. Лека вечер от мен  newsm55

# 505
  • Мнения: 1 416
Здравейте мацки!
Отдавна ви чета и наистина ви се възхищавам на постиженията,толкова сте  амбициозни и имате напрамо страхотни успехи!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз отдавна се лутам с разни диети и то строги ,но освен йо-йо ефект и още повече излишне кг-ми друг ефект няма!Затова реших да се присъединя към вас и да получа нужната ми подкрепя и един ден и аз да мога да се похваля със свалени кг-ми и перфектна фигура! Praynig Hug Аз имам много излишни ,но се надявам с труд и воля да ги сваля! Blush

  bouquetДано ме приемете във вашата темичка!  bouquet

Добре дошла тук всеки е добре дошъл миличка и повярвай ми мечтите се сбъдват ,силно си пожелай и кг са аут.Много излишни колко виж мен преди 2 г и полувина -90 преди полувин година 70,сега 57 кг,ще стана 55 и всичко дължа на страхотната подкрепа на момичетата.Хайде избери диетка която решиш като от японската,моното и млечната се сваля от опит казвам.Която и да избереш ние сме с теб ,даже ако искаш от утре може заедно да почнем която си избереш  Peace Peace Peace

# 506
  • Мнения: 4 176
[

  bouquetДано ме приемете във вашата темичка!  bouquet[/color][/b][/i]
Заповядай  bouquet

# 507
  • Мнения: 523
Благодаря за подкрепата!
мами 73 цвети  чудя се между моното и японското чудо! newsm78 От мляко май много ми писна! Blush Mr. Green
И от яйцата на чудото също,мисля от утре моното а след 10-те дни ще започна две седмици японското чудо и после да продължа с ниско вътлехидратната или тази на Рене Зеуегер!
Но това са само планове ,ориентировъчно казвам,зависи как ще ми подействат диетките,но едно знам ,че няма да се отказвам,а ще се боря с гадните кг-ми,дето толкова много ме мъчат #2gunfire #Cussing out,независимо с какъв режим,само да не е глад! bowuu
УсMuBka  висока съм 1.70 ,сега съм 77 кг ,които качих от пиене на хормони ,а миналата година по това време бях 54 и затова толкова много се дерзая,опитвах с какво ли не хапчета,глад-лечебен,само течносги и т.н ,но стона по-зле от 65 на 80 .............Та съм се зарекла никакво гладуване повече,то това трябваше отдавна да съм го проумяла ,но трябваше да ми се опече акъла и така.... #Crazy Ти на какъв режим си?
Още веднъж благодаря!  bouquet Heart Eyes

# 508
  • Мнения: 2 099
*=*KиСчЕ*=* добре дошла  welcome и успех с диетките.

# 509
  • Мнения: 3 453
Момичета заповядайте в новата темичка:



ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 7






МОЛЯ ВИ ДОКАТО НЕ ДАМ ЛИНК ЗА ТЕМАТА НЕ ПИШЕТЕ В НОВАТА!!!!МНОГО ГРОЗНО СЕ ПОЛУЧАВА Praynig
[/center]

Общи условия

Активация на акаунт