ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 6

  • 14 328
  • 509
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 416
Мами ти как си с килцата, гледам на линийката, че пак диетка си подхванала, 56 ли си още?
БЯХ 56 Галка бях ,ама сега пак съм 58 кг  Sick Sick Embarassed Embarassed ще ги разкарам тия гадни килца  #2gunfire #2gunfire Mr. Green Mr. Green
Криска супер покупки вече нямам търпение да те видя  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 451
  • Мнения: 4 176


Мамица, имаш страхотни очи  bouquet


Мерси  bouquet Минало бешело. Ако само знаеш какъв дифернциал имамммммммм
Вече нищо не е същото. Очите ми са две цепки ( като ония кучета дето приличат на прасета не им знам породата).
Мразя се до безобразие. Охххх
Ще отслабна пък!
Днес пак съм стриктна. Утре, ще докладвам.

# 452
  • Мнения: 1 454
Zdraveite!
predvaritelno se izvinqvam za latinicata, ama vie........mnog ste pisali be, girls...mnogo, mnogo...
dnes uspqh da stana rano (sled 1.5l vino snoshti s edna kolejka izpihme 3 butilki samo dvete- strashen smqh)...ta...uspqh da stana , da mina da si kupq poslednata dantela za polata mi za B-day party-to,da pytuvam do lovech, da si kupq edni obuvki, da piq kafe, da hapna riba i sega trygvam za Shumen...nqmam vreme da vi cheta  Sad Sad Sad da ne mi se syrdite....

vkluchvam se samo zashtoto vi obeshtah za kilogramte...
Ufffffffffff pak sum 54... smile3515 smile3515 smile3515 naistina ne moga da povqrvam...mnogo se draznq veche...sigurna sum v pustata dieta, i sestra mi sega me ubejdava ,che oshte sum otslabnala i az go vijdam, no ne i ne...

Mimi, merkite mi za tablichkata, che ne znam dali i koga shte moga da pisha sa :
hansh- 94
taliq-69
bedro-sredata-49, gorna 4ast-54
prasec 32
ryka 26....

mnogo vi obicham...shte prodyljavam s monoto sys sigurnost oshte 10 dni
Dalal, ne sum zabravila, che pochvame ot nedelq - kartofki!
Kisski, kisski, kisski
 newsm18 lovekiss lovekiss lovekiss newsm18

Niama da se predavam!

# 453
  • Мнения: 890

Ей, девойки прекрасни Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Аз до сега гледах един много сладурски филм, че се чудих какво да правя и накрая отскочих до близката видеотека Simple Smile

Мами, за една чушка не се кахъри Simple Smile

Мими, радвам се че деня си го преполовила и си диетична. Сега и си имаш занимания, така че да не мислиш за храна Simple Smile

Крисси, и аз обожавам гримове. А ти както си си хубава, направо от фешън канала сигурно изглеждаш. То и иначе де, но с грим направооо... нямам търпение да видя! Но възпитано ще чакам Simple Smile

Daisi4ka, неделята я чакам и аз, но и до тогава ще внимавам. Само в събота от сега казвам, че няма  hahaha а ти си пийвай винце, но бяло, нали гори мазнините Simple Smile

Целувкиии много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 454
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Да ви се похвая най-накрая си догоних линийката и съм супер щастлива  newsm44 newsm44 newsm44, но ми е ужасно трудно все още да се адаптирам към режим-диета а днес ми е най-гадният ден с япоската- без вечерята. Confused

# 455
  • Мнения: 4 176
За мен е гаден ден днес. Кантара не ме зарадва, а напротив. Вчера беше 79.800, а днес 80.300. Гадна работа. Може и вода да е.
Иначе се чувствам добре и лека.
Днес, ще я карам МНОГО стриктно, че да има резултати.
Много искам да изпратя мерки, но нямам сантиметър. От къде се купува? Сега с тези почивни дни, дали, ще има от къде да купя?

Пожелавам ви успешен ден!
Мими браво!

# 456
  • Мнения: 2 099
Много искам да изпратя мерки, но нямам сантиметър. От къде се купува? Сега с тези почивни дни, дали, ще има от къде да купя?

От магазините за шивашки материали, но надали работят сега.

# 457
  • Мнения: 4 176
Много искам да изпратя мерки, но нямам сантиметър. От къде се купува? Сега с тези почивни дни, дали, ще има от къде да купя?

От магазините за шивашки материали, но надали работят сега.
Аз нямам идея къде има такива магазини. Аз съм доста загубена.

# 458
  • Мнения: 1 975
Добро утро и от мен  Hug

Кафенце:


Мими много се радвам за теб, само така и скоро линийката ще те гони  Hug Японската дава резултати - ти за 4 дни колко кг свали  newsm78 Успех ти желая още веднъж Hug

Мамица не се тормози сигурно са течности - една тоалетна и си 6 Hug

Аз пак не съм посещавала WC-то, но кантара днес отсече на 50.00доволна съм, но сега почивните дни ще сме на гости и се надявам да бъда що-годе диетична Praynig

Целувам ви всички   bouquet

# 459
  • Мнения: 745
Помощ! и аз искам да отслабна, но нямам воля и ям много въглехидрати.
Кажете с каква диета ги свалихте тези килограми бе момичета и за колко време стана това. Sad

# 460
  • Мнения: 2 099
Галичка за 4 дни свалих 1.5кг., като половинката беше качена ден преди диетата, но имах онзи ден доста преядох със салата и плодове. Честно казано не съм била съвсем стриктна.
elikaragyozova с различни диети. Аз първият месец свалих 9кг. от японската, лунуване и млечна. Ако искаш да отслабнеш във форума има много диети, избери си някоя която най ти допада. Успех. Peace

# 461
  • Мнения: 1 416
Добро утро и от мен първо Мими моето голямо браво от сърце ти си страхотен човек миличка и заслужаваш всички твой мечти да се сбъднат ,а за вечерята си мисля че 1 нескафе фрапе няма да обърка диетата хем сити хем диетични  Praynig
Помощ! и аз искам да отслабна, но нямам воля и ям много въглехидрати.
Кажете с каква диета ги свалихте тези килограми бе момичета и за колко време стана това. Sad
Имаш нашата помощ ,аз почнах с млечна минах през моното,зелева супа ,японската и каква ли не избирай една и хайде при нас Еликарагьозова,кажи колко си сега колко искаш да свалиш и ще измислим нещо ,а и още може ли с Ели да се обръщаме към теб че много ти дълго именцето  newsm78
Галка страхотно мила 50 кг е върха ,благодаря за кафенцето ,а пък каквото и празнично да хапнеш нали са празници отпусни си душичката от понеделник ще оправяме щетите от празниците  Laughing Laughing LaughingМамица не се ядосвай миличка ,а за сантиметър и в магазин за 1 лев има поне при нас малко са смотани ама стават   bouquet
[/color][/b][/color][/b]

# 462
  • Мнения: 4 176
Помощ! и аз искам да отслабна, но нямам воля и ям много въглехидрати.
Кажете с каква диета ги свалихте тези килограми бе момичета и за колко време стана това. Sad
Всичките диети са без въглехидрати!
Аз лично с много диети. НВД, точнова и сега съм на диета от диетолог.

# 463
  • Мнения: 745
Естествено че може с Ели Grinning
Висока съм 164 и в момента съм 59кг. а искам да съм 50 както си бях преди двете деца

# 464
  • Мнения: 1 416
Естествено че може с Ели Grinning
Висока съм 164 и в момента съм 59кг. а искам да съм 50 както си бях преди двете деца
Ели и аз съм 163 и в момента съм 57 кг искам 55 а почнах от 70  Sick,на мен проблема ми е тестеничките работи умирам за банички ,дюнери ,спагети,пици ,тутманици ,питки ама в името на красотата ги изоставих ,а след третото слънчице преди три години бях 90 кг .Успех ти желая тук с подкрепата на момичетата до нова година ще видиш мечтаните кг .Добре дошла още веднъж  welcome

Общи условия

Активация на акаунт