ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 6

  • 14 338
  • 509
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 952
 SlaDk0_i_SoLeNo, не си дебела в никакъв случай, но за възрастта ти може би трябва да си по- слаба.
Не ти препоръчвам диети още от тази възраст, спорт трябва.
Замисли щом сега си 57 кг, колко ще бъдеш на 25, ако не полагаш грижи.
За справка, на 17 бях 176 см и 48кг, сега пак съм 176 и съм 60 кг, минеш ли 21-22 нещата стават съвсем различни.

# 436
  • Мнения: 890

Добро утро и от мен Simple Smile

Днес се събудих и слънчицето ми се усмихна. При нас времето е хубаво Simple Smile но на мене ми е доста мързеливо... иначе нищо интересно не се е случило. Днес трябва вече да отида за бельото, че като се свърши и после ще се бия по главата защо съм се мотала толкова време...

Вчера си поръчах спининг колело, така че сега ще мога да сменям уредите. Надявам се да е хубаво. По някое време днес би трябвало да го доставят Simple Smile

Andjy, аз почти винаги на финала се прецаквам. Денят не ми е проблем да е диетичен, но стане ли към 6-7 освирепявам... и така до към 12  Embarassed Embarassed Embarassed срамота отвсякъде е при мен, но поне вчера си бях много диетична Simple Smile а я кажи информативно кое мляко, извара и т.н. е най-добро щом си чела всичките Simple Smile че аз обичам всичко млечно и поне да купувам по-качественото Simple Smile

Мими, явно лошото време идва към вас, но поне мога да те успокоя, че при нас се задържа един ден до колкото си спомням  hahaha че на мен дните така ми се нижат. А за килограмите дано поне до нашата среща в събота ги смъкна, че да не се излагам  Joy Joy Joy

galiq_82, аз започнах да пия сутрин на гладно два изцедени лимона с мед и гореща вода до горе на чашата. За една седмица имам чувството, че от това ми се оправи стомаха. Ако искаш пробвай Simple Smile

SlaDk0_i_SoLeNo, ако винаги си си била тези килограми, значи се чувстваш добре в тях. Щом сама не мислиш, че имаш нужда от диета, защото не се чувстваш добре в тялото си, значи би трябвало да нямаш нужда. Все пак не говорим за някой фрапантен случай, който се тъпче и не се усеща как изглежда и другите трябва да му помогнат да се вземе в ръце. Дори и да решиш да отслабваш това ще са няколко кила, а знам че при високите жени те не се забелязват особено. На снимката мога да кажа, че изглеждаш нормално. Не си нито дебела, нито кльощава. Така че ти сама си дай сметка как се чувстваш в кожата си и какво ти се иска да постигнеш с тялото си ако искаш да отслабваш. А и преценката, която имаш ти и хората около теб за това как изглеждаш със сигурност ще е много по-правилна, защото снимките лъжат малко или много   bouquet И да обобщя - не изглеждаш зле, но една жена винаги може да отслабва. Лично аз се харесвам когато съм много, много слаба. А повечето хора и сега ми казват, че съм добре, но аз като не се чувствам... Wink

Това е от мен за сега, ще се включвам пак. Надявам се днес да сте активни Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 437
  • Мнения: 6 051
Благодаря за съветите ви, мисля да поспортувам малко.... какта каза The same myself ....Никога не е лошо да спортуваш...Аз си мислих че като съм 173-4см трябва да съм под 50кг, но щом казвате че е добре така.... smile3525

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 11:28 от SlaDk0_i_SoLeNo

# 438
  • Мнения: 1 952
Вчера не каза ли 173 см Thinking

# 439
  • Мнения: 6 051
Сорри объркала съм при бързото писане, щото последно размишлявах върху твоя постинг. Много съжелявам...

# 440
  • Мнения: 4 176
..........минеш ли 21-22 нещата стават съвсем различни.
Ехееееееееее стига бе мила. Аз на 30 бях 48-50 кг. и съм 170 висока.

# 441
  • Мнения: 1 952
Mamica, завиждам ти значи Mr. Green
Била си доста слаба, защо си се занемарила така тогава и си стигнала тези кг, ако не те обижда въпроса ми, де Wink
Раждания ? Ако не е личен въпроса де.
От 55 почти 100, има нещо.

# 442
  • Мнения: 4 176
Mamica, завиждам ти значи Mr. Green
Била си доста слаба, защо си се занемарила така тогава и си стигнала тези кг, ако не те обижда въпроса ми, де Wink
Раждания ? Ако не е личен въпроса де.
От 55 почти 100, има нещо.
Ми аз водех доста активен живот.
Живеех в чужбина. Учех от 7 до 14ч. после 1 ч. фитнес. После от 16ч. до 23 бях на работа ( сервитьорка с доста тичане). бях вегетарианка и изобщо привърженик на здравословното хранене. Сауни, масажи, козметични салони.
2000г. се върнах в БГ. лежане, спане до 12. Никакво движение. Спрях цигарите. Без да се усетя за 1г. станах 70 кг. После 10 качих в стремежа да отслбана #Cussing out
Живеехме в къща със свекървата, а тя си хапваше сладко като за световно. Всяка вечер се вечеряше на маса( аз такова нещо не бях правила преди). Апетита ми растеше постоянно и ето в един момент бях 80 кг.
Забременях ! От 80 станах 120 през бременноста. Когато родих бях 110.
Това е.

Ето качих 2 снимки от онова време. Правени са с уеб камера( тогава нямаше дитални така масово). Снимките с алоши, но все пак си личи слабия човек.
http://picasaweb.google.com/eleonoraa

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 12:02 от Mamica

# 443
  • Мнения: 1 952
Значи можеш да си върнеш старите кг или поне да се приближиш до тях.
Успех!

# 444
  • Мнения: 890

Ох, момичета,
 на никой не му е лесно. С тези килограми всичките така сме изтрещели или поне аз със сигурност. Аз пък от хормони качих за 3 месеца12-13 килограма може би 2-3 бяха след като ги спрях и до сега ги боря ли боря... Лошото е, че една година се боря и се уморих от постоянни диети. Всъщност последните 3 месеца съм по стриктна... иначе преди това бях в някакъв омагьосан кръг и по 2 дни можех да пазя диета, после се поглеждах в огледалото виждах на какво приличам и се започваше ядене за утеха...
Искам да ви кажа, че независимо кой по каква причина е напълнял "Браво на всички нас", защото все пак сме се хванали в ръце, поставили сме си цел и я преследваме. Въпреки, че сега съм поотслабнала, никога не съм била толкова много преди (освен когато в процеса на пълнеена минах през тези килограми), но вярвам, че макар и бавно и с прегрешения от време на време скоро ще успея да си постигна желаното тегло. Вие също!!!

# 445
  • Мнения: 1 975
Къде се губите всички  Cry спинкате ли, хапвате ли? Laughing Laughing Laughing

# 446
  • Мнения: 1 416
Къде се губите всички  Cry спинкате ли, хапвате ли? Laughing Laughing Laughing
Галка по добре да спинках ме ама не ,хапваме поне аз  Sad оплесках нещата хапнах 1 пълнена чушка  и до довечера нищо че после кантара ще ми се смее зловещо  Mr. Green

# 447
  • Мнения: 1 975
Мами ти как си с килцата, гледам на линийката, че пак диетка си подхванала, 56 ли си още?

# 448
  • Мнения: 2 099
Моя приятелка е с подобни мерки и телосложението и е по-добро и от на повечето манекенки, кумата ми пък бешеотново с подобни мерки и изглеждаше доста слаба, та всичко си е до структура, както вече каза и Mamica. Не ми се обиждай, но и според мен изглеждаш по-пълна на снимката. Покажи някои други, че да си кажем мнението дали да минаваш или не. Мнение от специалисти, така да се каже. Laughing Майтапя се...
Ето линк към моя снимка... http://foto.bg/data/500/medium/DSC009481.JPG
Според мен изглеждаш много добре. Peace
Анджи разгледах ги. На морето по бански изглеждаш чудесно, разликата е очебийна от преди.

Момичета аз преди мъничко се върнах от целодневно обикаляне по магазините за дънки. #Crazy Харесах си доста, но всичките бяха толкова плитки, че като се наведа и ми се вижда д-то. Както и да е дънки не си купих, но си взех дънкова пола и един черен лъскав панталон.
С диетата днес за сега съм супер, че на главната продават само дюнери, пици и пр. така че още не съм яла.
Само като се замисля какво ме чака в къщи и направо  #Crazy, трябва да пера, чистя, мия чинии, готвя... ooooh!, че днес мънинкото е при нашите, а утре ще си го вземам и трябва да съм изчистила до тогава.
Отивам да дерзая и в почивката ще съм отново при вас.

# 449
  • Мнения: 3 453
Здравейте Hug Много ми липсвахте, сега имам нет Laughing Бях на покупки за сватбата по любимата ми част- Гримовете Joy Купих страхотен фондьотен на ревлон, червило на Лореал и Максфактор, сенки пак на лореал и максфактор,перли бронзиращи на максфактор, лак и украса за нокти Mr. Green За спирала още се чудя, че сега си имам и съм много доволна, та ако привърши ще си взема нова.Най-смешното ми е, че спиралата която ползвам на Максфактор се казва 2000 калории и милото ме бъзика, че като се гримирам с нея и не трябва да ям Joy Joy Joyнаправих  и пробен сватбен грим, стана страхотно, но няма да качвам снимки за да е по интересно и да ме видите в целия блясък на снимките от сватбата Laughing

Далалче
сладко, да не забравиш да се снимаш с булката на сватбата HugМного искам да те видя и нея също Hug

Анджи
, огромна разлика имаш миличка  bouquetБраво на теб, изглеждаш прекрасно  bouquet

Мамица, имаш страхотни очи  bouquet

Мими, как върви японската?Забравих одеве да те питам?

Аз май съм на Дюкан..поне ще опитам..днес ми е първи ударен ден и върви добре Wink Сега ви оставям, че отиваме на гости у свеки.до после Hug

Общи условия

Активация на акаунт