Още една лятна седмична темичка 20-26.08

  • 3 659
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ето обещаните снимчици, започват в края на страницата Шамони, Монблан


Тук днес има триатлон, след малко ще излезем към центъра да видим какво става Mr. Green.

Любиту, мерси за кафенцето! Аз носих подаръците оттук, бяха ми в куфара. Всъщност багера го купих от Бг, само тоалетката оттук. Зае ми 1/4 от куфара newsm78. А тоалетката изглежда така. За другото Mr. Green - ще се разбере най-рано след 2 месеца, след като се върнем в Испания.  Thinking

# 91
  • Мнения: 7 914


Момичета,
да си похваля мъжа... в събота какъв сън му дръпнах от 11 до 13 -сама Party, после тримата от 15 до 17 и сутринта спахме до 8.30... вечерта в полунощ не можах да заспя от много сън Crazy Crazy Crazy

bosilek

добре дошла и от мен Hug  bouquet
разкажи ни някои специфични особености на Братислава- порядки, храна, що за хора са...? newsm78 когато имаш време разбира се Hug

Ralfieta
 е как ще се обидя Hug Hug Hug
напротив Hug
ами растем... и вече се усмихваме ( къде е кита99 да ни види)?

Joel
ама той моя стомах май по принцип не е от най-здравите Rolling Eyes

Bec

 newsm78защо чааак 2 месеца след... или аз неправилно съм разгадала " Mr. Green"   newsm78
а подаръка е страхотен.. дано и аз някой ден да си имам момиченце...т.с. да си направим сестричка на братчето ooooh!..какво обяснение му дръпнах Mr. Green Mr. Green

снимките са разкошни ( от планините ме побиха тръпки.. така ми се ходи) и аз не знам дали съм ти казвала..ама си страшна мадама Heart Eyes и каква коса имаш  Heart Eyes

ЛюбИтУ
днес ме оставиха да спя до 12...с 4 събуждания..ама татито като виждаше как се рея и ми казваше...я си доспи... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

утре сме на 2-рата ваксинация.... дано да мине леко като първата.. лека и приятна вечер от мен Hug  bouquet

# 92
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Звезди, за различни неща мислим  Mr. Green, това, което ти мислиш, не са му необходими 2 месеца за да го разбера, нито пък да е точно в Испания  Crazy
Всъщност става дума за ходене до Дубай, но е мноооого в проект все още.  Thinking

Браво на вашия татко! За награда му се дава бебо за възпитание следващата седмица по същото време Joy. Успешна ваксинация утре!   Hug

# 93
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Мацки, по една виртуална почерпка за всички. Картинки няма да пускам, да нямам ядове с бременните булки. Големият Мартин стана още по-голям, събрахме се на тюрингийски грил и чешка бира, бебетата (3 броя) се съревноваваха от време на време по гласовитост; децата (4 броя) тичаха, скачаха, прекопаха пясъка, езерцето бавно заприлича на локва, след натрупаните камъчета, а ние възрастните...ами станахме леко  Crazy да надзираваме играещата младеж. Нейсе, в един момент като по команда децата си казаха тежката дума и бяха отнесени да спят. Моето заспа 5 мин. след като го хоризонтирах; бебето и те не закъсня много след него.
Мдаааа, харесват ми такива дни.
Лека ви нощ и утре да се събудите с усмивка на лицето Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 7 914
pepelyashka

да ти е здрав, послушен и усмихнат и много да помага



Bec
ммммм ходене до Дубай Heart Eyes.. ще ме вземете ли и мен..ама аз не мога без малкия... пък татко му без нас... Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ааа наградата вие на лице. все има защо Crazy Mr. Green
 Praynigдано да е тиха и мирна ваксинацията Praynig и най вече след нея Crazy

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 00:54 от звездичка

# 95
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Звездичччччччччч
таткото Мартин одъртя бре, не терминаторчето, то е мартенче Mr. Green

# 96
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
 newsm78 как сега да се извиня...ами... дълга бременност и дълъг възстановителен период ми трябва Mr. Green


почти забравих ooooh! Blush.. проверих Сонитка към 20 часа още не беше родила Crazy

# 97
  • Германия
  • Мнения: 8 104
pepelyashka
 newsm78 как сега да се извиня...ами... дълга бременност и дълъг възстановителен период ми трябва Mr. Green


почти забравих ooooh! Blush.. проверих Сонитка към 20 часа още не беше родила Crazy
Тюуууу, пак не познах ден за раждане Laughing

# 98
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Пепеляшка, да му е честит рождения ден на половинката ти! Още много пъти да го празнувате заедно! Hug
Щях да си счупя екрана на компа, помислих, че мухата от аватара ти лази на него Twisted Evil

Звезди, взимаме който поиска. Само че, ако нямаш 30 год., и не носиш фамилията на съпруга, може и да ти откажат виза Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт