Мами от ЧИРПАН къде сте,хайде във форума влезте!

  • 20 895
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 58
да но ние тук нямаме специалисти и може ли за една хрема да ходим до друг град, много ми се иска да ги заведа на УНГ-специалист и двамата ,малкия много често си бърка с пръсче в едно ушенце понякога си мисля че му има нещо, а баткото винаги диша много тежко и шумно, вземаха му секрет от носа отрицателен резултат само на такъв специалист скоро не съм го водила иначе като малък в александровска болница всякакви изследвания направих и  си спомням че д-ра каза че е податлив на инфекции в носа
ще ми препоръчате ли някой тук в нашия край специалист УНГ

# 76
  • Мнения: 0
Благодаря Ви за подкрепата..Сега се чувствам по -уверена...
 Pavlina Petrova мисля че с теб не се познаваме ,но това не е късно да се поправи...

# 77
  • Мнения: 11
 HugАма разбира се ,че ще се запознаем.Аз дори се  newsm12как така не ме познаваш?Дай малко инфо за теб.Щом работиш    в     Чирпан и живееш няма начин поне по физиономия да не се познаваме.Най- малкото пък мъжете ни сигурно се познават или  са се виждали.Градът ни е толкова малък newsm41 и има само newsm27 Drunk и толкова малко млади хора.

# 78
  • Мнения: 11
Доре,тук в града освен д-р Къртев не познавам друг.Не знам колко е добър,но  съм ходила при него и е много внимателен.Да ти кажа честно не съм го посещавала от години,но не вярвам да се е променил smile3512. smile3521

# 79
  • Мнения: 58
разбрах че и николов работи на частно ,мисля да го посета за мишо нещо едното ушенце ме притеснява доста се замърсява

# 80
  • Мнения: 0
здр Pavlina Petrova най-вероятно не си прочела по старите ми съобщения.Аз не съм Чирпан а от Варна ,тук съм омъжена от 4 год. а пък съпругът ми е от Казанллък.
 здр Dora Petkova аз съм ходила при Ноколов няколко пъти /имам си проблеми с ушите/ доволна съм от леченията които ми предписва,но все пак изборът си е ваш... 

# 81
  • Мнения: 58
Честит имен ден на Павлина-много здраве ,късмет и пожелавам,и никога усмивката и да не слиза от лицето
естествено поздравявам и мъжът и с именния му ден - бъдете много задружни и щастливи 
  bouquet Kissing Heart Kissing Heart  love001

# 82
  • софия
  • Мнения: 757
Честит празник на всички празнуващи и от мен!!!!  bouquet
И да Ви почерпя виртуално, съпругът ми има имен ден нес. За празника решихме вчера и се вдигнахме до Рибарица, изкарахме си чудесно. Има закрит басеин...супер е. innka2005, ходили ли сте там с Митко, на военните имам предвид. За децата там има люлки, пързалки, голям терен за лудуване. baby_neutral

# 83
# 84
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Честит празник на всички именници!!!!  bouquet
Да са живи и здрави много щастливи и обичани!!
Не,iniici не сме ходили на никоя от военните бази.Тази година Митко се чудеше дали да не вземе карта за море,ама при мен отпуската е нещо много сложно и трудно понятие,така че не рискувахме.Аз от Анелия знам,че е много хубаво и на морските бази,да се надям,че все някога ще ги посетим.Разкажи как се ходи без предварителна резервация?И как са цените?(може и на лични)
При мен нищо интересно,почивните дни бях по разходки с Инка,че таткото пък се е захванал с ремонт на терасата и е зает,чука,трака,кърти........Майстор го играе Joy

# 85
  • софия
  • Мнения: 757
Здр, танче!
На  морските бази не сме ходили никъде. На Рибарица звъннах предната вечер да запазя стаи, направо в хотела. Не трябва тук чрез агенцията.
На Боровец имат отпуснати стаи в хотел "Олимп". Ние бяхме там април месец, също е мн.хубаво. Няма да мислиш за храна и т.н.
Цената е средно 20 лв. за нощувка, закуска,обяд, вечеря. Grinning

# 86
  • Мнения: 286
Добър вечер момичета!
Нещо ми беше развален компа тези дни и не съм писала и чела,но ще си наваксам Peace
Лека ви нощ за сега ! smile3524

# 87
  • Мнения: 286
Ей хора всички ли изчезнахте по почивки морета и балкани newsm78[/color]
Горещо е предполагам в Чирпан Mr. Greenготвим се като идваме*предполагам август*да ходим на плаж в Първомай,приятели ми казаха че е хубав много плажа и не е много скъп входа,децата ще са очаровани hahaha
Ние днес за втози ден бяхме на ясла за по 1 час,вчера беше първото ни посещение,плачат докато влезнат и после си мисля че се успокояват защото ни ги доведоха супер усмихнати вчера махаха на леките и казваха че утре пак са там,но днес уж с мерак отивахме ама като приближихме вратата взеха да бият отбой плакаха днес и двамата и се запъваха като магаре на мос,но днес имахме възможността да ги понаблюдаваме от оградата че тъкмо като отидохме да ги вземем и ги изведоха на разходка,утре бях категорична на старшата сестра че поне 2 часа да стоят като гледам добре се адаптират макар че бяха пляскали една близначка от друга двойка защото плачела и демонстративно си запушвали ушите че неискат да я слушат Embarassed

# 88
  • Мнения: 58
ще свикнат Диде ,моят Петьо така и не свикна с яслата все ми увисваше на врата, ти защо не влизаш в скайпа ,домъчня ми за теб, мина ли изпита
тук плажа в Чирпан е отворен,май е слух че Орхан го е взел

# 89
  • Мнения: 286
Доре развален ми е компютъра от извесно време и днес пратих по куриер харт диска му в Пловдив че нали го купихме миналата година от един приятел от Чирпан който живее и работи в Пловдив,дано го оправят,сега ми дадоха тука един диск с Линух да се включвам да не ме забравите във форума Mr. Green
Иначе и ти ми липсваш Доренце скоро не сме си бъбрили пак и тук гледам замряла темата,иначе децата ще свикнат няма къде да ходят,а за плажа в Чирпан и аз чух че го е взел този Орхан нодали работи незнам а и там водата е ужасно студена Thinking
На изпита за съжаление не ме допуснаха че неможело условни студенти,даже имаше още едно момиче от Чирпан,но нещо съм забравила как се казва Нина май беше а брат и Митко може и да греша иначе се познахме поздравихме се но и нея върнаха много ме беше яд от 2 месеца се готвех сигурно сега септември с нова сила какво да се прави някакъв си асистент ми се заправил на важен и така,ремонта още не сме почнали отказахме се от един майстор намерихме втори за кухнята и тозе нещо не се обажда уж взе размери какво става с тази наша кухня не знам имам чувството че ги стресирам с моите много цветове и тъмно сини плотове които искам,но като оправим новата си кола ще дойдем на Чирпан за някой ден така че ще се видим в скоро време Peace

Общи условия

Активация на акаунт