Ровите ли в.......на мъжа си - тайно ?

  • 9 353
  • 192
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
ОК де, дето не ровите. Като си сложи панталона/дънките за пране проверявате ли джобовете?

Не.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 817
 Naughty Не съм го правила и нямам намерение. Все пак това си е лично пространство. Нямам какво да крия, но на мен също няма да ми е приятно ако той го прави. Ако ме интересува нещо, просто питам. Слава богу не ми е давал повод, за каквито и да било съмнения. Peace

ОК де, дето не ровите. Като си сложи панталона/дънките за пране проверявате ли джобовете? Много нещо изпрах докато почна да проверявам.

Е това е съвсем различно. Едно е да преджобваш за да откриеш някакъв компромат, и съвсем друго за да спасиш документи или мобилния му телефон например  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 992
Ровя. И то не тайно, той знае. И общо-взето не виждам какво толкова ще намеря. А си ровя от любопитство. Пък и той ми знае паролите, ако иска да рови. И аз нямам какво да крия Rolling Eyes В портмонето - като че ли не, то повечето пари са у мен. В телефона също не, там си знам какво пише Laughing

# 18
  • Мнения: 6 029
ОК де, дето не ровите. Като си сложи панталона/дънките за пране проверявате ли джобовете? Много нещо изпрах докато почна да проверявам.

там проверявам. и неговите, и на детето. писна ми да ми дрънкат из пералнята разни неща. в неговите няма нищо обикновено. но в панталоните на детето само мене ме нема.

# 19
  • Мнения: 10 758
ОК де, дето не ровите. Като си сложи панталона/дънките за пране проверявате ли джобовете? Много нещо изпрах докато почна да проверявам.
Предупредила съм го да си ги проверява.Проблема си е негов.

# 20
  • Мнения: 1 666
Нито ровя, нито пък тайно!
Ако ми трябват пари - взимам си и го уведомявам. В телефона му е пълна скука - само служебни разговори. Джобовете ги проверявам преди пране, но това не е ровене, а е предпазливост (след като веднъж изпрах трицифрена сума пари), пък ако намеря нещо, дето не е трябвало да намирам/виждам - проблемът си е негов.

# 21
  • Мнения: 184
Нема да се следиме, оти че се фанеме Laughing

# 22
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не ровя. Не се и изкушавам да го правя. Преди ми беше по-любопитно, но вече не ми е така интересно.

# 23
  • Мнения: 1 622
ОК де, дето не ровите. Като си сложи панталона/дънките за пране проверявате ли джобовете? Много нещо изпрах докато почна да проверявам.

Той сам си пъха дрехите в пералнята, а под ровене аз разбирам нещо различно-целенасочено разглеждане, търсене, четене и т.н.
Ако аз слагам негови неща в пералнята-бъркам в джобовете, ако има неща, най-вече са пари, защото не носи портфейл-вадя и слагам над пералнята. Това е.
Не ми е пипал портфейла да взима пари, аз също не съм-искам от него или той взима от мен, но не си пипаме нещата. За телефона нито съм гледала телефоните вътре, нито той разглежда моя, каква ще е целта на такова нещо? Да почнем да се питаме и разпитваме и занимаваме с глупости. То ако има нещо да излезе наяве, ще излезе. А личното пространсво си е лично. Не че имам какво да крия, но би ми било ужасно неприятно да го "хвана" надвесен над пощата ми, четящ смсите в телефона ми или преглеждащ някакви мои неща. Да пита ако иска нещо. Но не е това начина, поне в нашето семейство.

# 24
  • Мнения: 5 228
Преди време мъжът ми по погрешка се беше снимал с телефона ми, докато е ровил в него. Дотам със скрупулите.

# 25
  • Мнения: 6 029
Преди време мъжът ми по погрешка се беше снимал с телефона ми, докато е ровил в него. Дотам със скрупулите.

мухахахаха яко!!!!!!!!! е тва е каръщина!

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
не, никога.
Досега  не сме имали класическа кинослучка при проверка на панталона и сакото преди химическо чистене.  Grinning
Май доста наивно изглежда.
По-добре да не се дебнем, защото може да се хванем  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 2 716
Не ровя. Пера всичко. Ако не си сложи дрехите за пране, си стоят непрани. Подозирам, че и той не рови. Ние и без това се ревнуваме като за световно.

# 28
  • Мнения: 2 891
Преди време мъжът ми по погрешка се беше снимал с телефона ми, докато е ровил в него. Дотам със скрупулите.

 Joy Joy Joy

Ровя навсякъде, но явно  Mr. Green Той си знае, ако има нещо тайно - трие се, изхвърля се и т.н., за да не се хващаме  Mr. Green

# 29
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Случвало ми се е, но той знае, а и аз му казвам, така че не е много тайно! Wink

Общи условия

Активация на акаунт