Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 29 / 24.09 - 30.09 /

  • 40 025
  • 1 152
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 269
мерси  bouquet ще чакам и чоколина да се включи.

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
skrita мъжо е много доволен от чехлите Laughing

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
обаче има една "жилетка", ще намеря снимката - направо си е горнище на анцунг  #Cussing out
Laughing Аз имам баш две такива - полакомих се от цената, хак ми е. Бях ревала в една от първите теми по тоз повод.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
По този повод стигнах до извода,че почти всичко евтино освен марковите неща на супер намаление са боклуци и не си заслужават парите Peace

# 79
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
По този повод стигнах до извода,че почти всичко евтино освен марковите неща на супер намаление са боклуци и не си заслужават парите Peace
М, не задължително... за суичъри са добре - памук, мекички, нося си ги, за 10 лв са окей. Но че не са жилетки, няма никакъв спор Mr. Green

# 80
  • Мнения: 2 401
Някой поръчвал ли е от това детско яке размер 86: http://www.laredoute.fr/vente-parka-style-caban.aspx?productid=3 … e&pagesize=16? Интересуват ме дължината и ширината на якето. Благодаря.

Не мога да ти кажа р-рите, но якето е страхотно. Размерите отговарят на ръста.

# 81
  • Мнения: 1 190
Верно, че не й е сезона, но искам да поръчам за другото лято тази рокличка: http://www.laredoute.fr/vente-la-robe-enfant-okaou.aspx?producti … t=1&hasprev=1  на дъщеричката ми, която тогава ще е на 2г. 9 м., кой размер да й взема newsm78

# 82
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
кой размер да й взема newsm78
102

# 83
# 84
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цитат
а подходящо ли е за зимата или е по скоро за есента?
Eсенно е.Но става и за топла зима.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135

2. меламиновите съдове ме разочароваха, цвета е кофти. щях да си ги пазя за гости, но ще ги подкарвам за домашно ядене  Joy


А как са приборите за хранене? Те повече ме поблазниха  Mr. Green
Аз също съм получила пакет в пощата с 2 чифта маратонки и сервиза от 13.09, но май чак утре ще ида да си го взема. 1.440 кг е  Peace

# 86
Току що ми дойде известието от митницата за поръчката от 12.09. Дано всичко да е наред.

# 87
  • Мнения: 73
момичета аз сега си взех поръчката от 12.09 беше едни маратонки и сервиза и тежи 3.040 и ходих до митница сервиза не е нещо особено но като за без пари е идеален става предимно за студени неща на самите чинии пише че на са за микро за сега това от 13.09 ми я няма на митница поръчката помолих да проверят и учудващо не ми взеха пари за проверката

# 88
  • Русе
  • Мнения: 1 302
и аз си взех поръчките
1, "безплатното" одеалце, което специално на мен ми струваше 55 лв  Joy е много сладко

Ани, я ме светни за това одеалце, че не разбирам, преди да се изчерпа било ли е възможно да се купи в случай че нямаш оферта?

# 89
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 753
ive1ina  а тези панталончета плътни ли са - есенни ?
 http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6450741& … ue&ksource=-1
 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт