ПАТИЛАНЦИ!

  • 34 566
  • 206
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не е кой знае какво, но пък моята е влюбена в празнуването на РД-та там. Сега иска и нейния да е там и като нищо може да случи. Не е супер лукс, но важно е на децата да е гот.

# 31
  • Мнения: 8 999
Водила съм ги няколко пъти на детски рожден ден. Децата бяха очаровани, но на мен ми се стори доста гнусно. Все ме молят да отидем някога само за игра, но не мисля, че ще бъде голямо удоволствие за мен /помещението за чакащи родители е направо гадно/.

# 32
  • Мнения: 7 640

последно деца на 2-3 год. има ли какво да правят там и на кави тарифи?

# 33
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

последно деца на 2-3 год. има ли какво да правят там и на кави тарифи?

Преди имаше за деца над 1г едно местенце с малки пързалки, кончета-люлка.....Мисля, че още има.

# 34
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

последно деца на 2-3 год. има ли какво да правят там и на кави тарифи?

Преди имаше за деца над 1г едно местенце с малки пързалки, кончета-люлка.....Мисля, че още има.
Само да добавя - това е т.нар. Малка джунгла: достатъчно място, но с малко колички и децата все реват и се бият за тях.
А кончетата-люлка обикновено не предизвикват интерес. Често меките играчки са скъсани и изтърбушени.
И последния път какичките ми направиха забележка, че едното ми дете било твърде шумно и тичало напред-назад, да го усмиря малко.  #Crazy
То си беше вярно де, но не съм ги завела в Патиланци за да стоят мирно и да пазят тишина.

Надявам се да не изглеждам прекалено вманиачена на тема безопасност, но съоръженията им са стари, поправяни на ръка и по доста грубоват начин, определено не са достатъчно обезопасени и на всичкото отгоре често биват оставяни без надзор от персонала.
Така едното ми дете се качи на чашките, но се уплаши, зарева и тръгна да слеза, а нямаше кой да спре съоръжението. #Cussing out

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 18:43 от luda

# 35
  • София
  • Мнения: 1 252
Преди седмица дойдоха племеничките ни на гости и се сетих само за Патиланци като възможен атракцион в мокро време. Ако бях прочела темата едва ли щях да ги заведа там.
Първото нещо, което ти прави лошо впечатление с влизането е невъобразимия шум. Кошмарно силна музика смесена с детски писъци. След като се повъртяхме напред назад успях да се ориентирам откъде да купя дневни карти и да пусна каките в голямата джунгла.
Детската джунгла (за малките) беше с цени 3 лева за 30минути и 4 лв за час. Имаше само 3 деца, а 4-те какички се бяха събрали  и си приказваха като никой не обръщаше внимание на малките.
това е най-голямото недоразумение в детската джунгла. Няма стълбички, а някакви дупки през които дете до 3 години в никакъв случай не може да се качи. Синът много обича пързалките и доста време загуби да се върти около него без да може да се спусне. Помолих едно от момичетата да му помогне, а тя ме изгледа с такава досада, че повече не посмях да я помоля. Тъй като нямаше други родители, а и поради наличието на 4 момичета вътре не очаквах, че може и аз да вляза и да се забавлявам с детето. По някое време дойде майка с батко на 5-6 години и малко момиченце. Остави ги и изчезна. Баткото започна да хвърля всяка играчка, която се изпречи пред очите му. След като няколко части от строител прелетяха над главата на сина ми и никой не направи забележка на детето му направих аз. Чудех се какво правят тези момичета там - явно си губят времето.
Наложи се да сменям памперс, та се сблъсках с поредното недообмисляне. Сложили в тоалетната дъска за повиване, която може да се ползва за токущо родено бебе. Малка, тясна и неудобна, няма дори и една закачалка където да си оставите чантата и трябва всичко да държите в двете си ръце - въртящото се бебе, мокри кърпички и памперс и междувременно да смените и памперса. Идеше ми да отида и го преповия на някоя от масите пред бара.

В крайна сметка се прибрахме с гръмнали от шума глави, но децата бяха доволни. И да си призная едва ли някога ще отида пак. Предпочитам Витоша или кварталното клубче Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 47 981
не сме ходили с години там, отдавна стана мръсно, опърпано и шумно
имам чувството че някои съоражения и играчки не са сменяни с години, при такова текучество на деца е странно че не се реинвестира

# 37
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Ра4е, с въпросната дъска май не бива да се рискува. Не препоръчвам на мамите да я ползват. Забелязала съм, че не е добре закрепена. Освен ако нещо са "подобрили"

# 38
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ра4е, с въпросната дъска май не бива да се рискува. Не препоръчвам на мамите да я ползват. Забелязала съм, че не е добре закрепена. Освен ако нещо са "подобрили"
Не са - веднъж реших да я използвам и повече нямам намерение да повторя. Joy Joy Joy

Ра4е
А за пързалката в детската джунгла си абсолютно права. Преди слагаха там от кожените животинки да служат за стъпалце, но явно не са безопасни и вече не го правят.

# 39
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Що не вземем да се обърнем към някоя институция за тия Патиланци. Вярно, поизчистили са малко, но недостатъчно. Някой има ли идея кой ги контролира тия детски атракциони - напр. безопасността и надежността на съоръженията?

# 40
Az ne bjah hodila tam ot dosta vreme.V nedelja re6ih da zaveda malkata da si poigrae i na neia mnogo i haresa.Napravili sa remont otvun i ot vutre i e dosta osvejeno.Ima novi vurtelejki,a za roditelite sa napravili specialen kut za pu6a4i,kudeto moje da se hapne,ami vub6te ima dosta hubavi ne6ta.Na men i na malkata mn ni haresa.Skoro tia ima rojden den i tia mn iska da go praznuvame v Patilanci.4uh i ot drugi roditeli,4e i tehnite deca sa praznuvali tam i mnogo im e haresalo.Ima klouni koito zabavljavat decata,a za roditelite ima otdeleno mjasto.Ob6to vzeto na men i na malkata mnogo ni haresa i smjatam po-4esto da j vodia tam.

# 41
  • Мнения: 1 512
Водили сме Кристина няколко пъти като по-мъничка (на около годинка и нещо) и този февруари за рождения й ден - за две години не са сменили дори мокета в малката джунгла; направили са една супер малка и тясна "зала" за рожденици; ужасно шумно е. Каките - мнението е всеобщо - са неприветливи, изобщо не им се занимава с децата. А на рождения ден постоянно побутваха децата да не се качват на кончетата, тамън някое се качи на количка и идва каката и го сваля и разни ей такива. Също така се оказа, че жетоните, включени в цената за партито, са само за малката джунгла и за всичко осатнало трябваше да се доплаща - за батут, за въртележка, за колички...
Играчките са си все същите разпилени конструктори и изтърбушени кукли...
Много впечатления натрупах за "Патиланци", за съжаление не положителни, защото иначе мястото е на много удобно място и бихме могли да ходим при мокро време и за детски празници.
Покрай детските рождени дни на наши познати и приятели посетихме някои детски клубчета, които ми допаднаха (като първо впечатление).
Относно контрола - може би ХЕИ за чистотата и храната. Идея си нямам, може да се провери и в общината, нали все пак на нейна територия се намира въпросният увеселителен парк.

# 42
  • Мнения: 163
Аз лично съм изключително разочарована от персонала!!!Празнувах рождения ден на сина си там и детето беше възмутено, че чуло какичките да си говорят,че всеки ден идвали все по големи олигофрени и тва при положение че им изсипах една кофа пари там и да обиждат децата по този начин,а той все пак е на 10 и разбира,ами малките?

# 43
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте на всички,
аз също не съм фенка на Патиланци.Ходила съм един път с малкото ми братовчедче и направо съм ужасена.Няма смисъл да повтарям всичко изписано до тук,което важи и за нашето прекарване.Най-много ме е яд на хората дето подбират персонала,не само там,а в повечето детски заведения в София.Аз съм работила като аниматор в 3 такива клуба и в 2 от тях/доста известни/ повечето ми колежки бяха такива-мърляви;начумерени и смея да твърдя некадърни!Никога не съм си позволявала да седя или да си говоря докато има дете в клуба/като една която пиеше кафе на детската масичка и четеше книжка!!!/.Винаги започвах смяната си с почистване и установявах,че предните 2 дни никой друг не го е правил!Това е истината-никой не си прави труда нито персонал,нито собственици.Влезте в джунглата на който и да е парти клуб и пуснете един пръст на меките стълбички:)Може би си мислите,че аз съм сменила толкова клубове,защото съм същата,но уверявам ви това не е така.Просто се толерират какички тип Темерутки по ред причини.Нямах намерение да пиша всичко това,но го сметнах за необходимо,защото като бъдеща майка в момента Ви разбирам още повече!Ако имах възможност да си отворя клуб бих викнала няколко мами от форума да проведат интервюто за какички.Съжалявам,че стана толкова дълго Embarassed

# 44
Здравейте на всички!
Имам си дъщеричка Ая с която ходим в Патиланци честичко.От доста време имам наблюдения за самия комплекс тъй като ми е в района. Вярно ,че беше занемареничко известно време,но мога да кажа,че от скоро имат някакви нови съоражения и явно нещата вървят към подобряване.Барът си има сервитьорки и доста богато меню - не е както преди-кафенце в пластмасови чашки с ужасен вкус.Даже имат и отделен сектор за пушачи.Колкото до малката джунгла...дъщеричката ми е доволна от какичките там-или поне така изглежда.Аз също съм доволен,въпреки ,че има какво още да се желае - относно настроението и усмивките им. За Голямата джунгла не мога да кажа нищо - още ни е раничко, но по виковете на по- големите деца съдя, че и на тях им е гот.Сигурно съм в разрез на всички досега постъпили мнения,но съм убеден, че не може всичко да е просто черно.
Лек ден и и не забравяйте да се усмихвате!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт