Уред за почистване на пода с пара

  • 19 222
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 632
И какво правим като ни свършат 10-те кърпи подарък  newsm78

Дали могат да се слагат обикновенни или тези са специални и защо не се перат, а се хвърлят, не мога да разбера...
Може би защото са толкова качествени,че след 1-то почистване,кърпата не става за нищо ,и има вероятност да стане на парчета.И за да не се вайкаме като видим резултата,е по-добре да ги хвърлим Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 346
Miki3 какво стана с уреда? Аз продължавам да чакам за отзиви. Laughing

# 32
  • Мнения: 22 879
Така като гледам не си стои само нашата парочистачка.
А по темата-от топ шоп,си бях поръчала вакумиращите чували.Като се пренасяхме,нямахме много място за разтоварване на багажа.Ами ако и другите им неща са като тези кисии-болкуци.Само дето си дадох парите на вятъра.
Peace Имам и вакумиращте торби/боклук/ и 2 паричистачки.Парочистачките преди ги ползвах много/имат най-различни приставки/Но ми е по-лесно да си търкам с чеки и парцали,отколкото с парочистачката.Не ми е удобна и я ползвам рядко,само за основно почистване.Иначе тапицерии и килими не пере особено добре,само ги освежава.

# 33
  • Мнения: 1 544
Miki3 какво стана с уреда? Аз продължавам да чакам за отзиви. Laughing

Не съм ви забравила ,свеки нещо се замота с поръчката ,но преди малко ходих до тях и каза ,че ги чака всеки момент да дойдат за договора така ,че до 2-3 дни ще имам отзиви Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 346
Направо не мога да повярвам, че никой няма отзиви за този уред  Sad ! Ама те май и рекламите му спряха  newsm78

# 35
  • Мнения: 1 544
До сега неможех да намеря темата. Значи след чакане месец и половина да и я доставят пристигна най после миналата седмица ,ОБАЧЕ нещо не е в ред  #Cussing out пуска страшно много пара и чак остава вода по плочките и съответно остават ужасни петна.
Свекърва ми се обадила за рекламация и поискала нова а те са и предложили да и върнат парите  Shocked което ме навежда на мисълта ,че с всичките има проблем. Тя се е заинатила и ще я сменя ама ако и втората е така вече ще се откаже.

# 36
  • София
  • Мнения: 346
Много благодаря   bouquet
Значи засега си оставам със стария моп, препарат и търкането( и .....мрънкането)  Laughing

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
И а
Много благодаря   bouquet
Значи засега си оставам със стария моп, препарат и търкането( и .....мрънкането)  Laughing
И аз така! Мерси за инфото  bouquet

# 38
  • Мнения: 535
E-e, жалко... такива надежди възлагах на положителен отзив  Sad  Щеше ми се да е истина рекламата, но уви... Ще чакаме какво ще покаже втория сменен уред, може би все още има надежда ... Praynig

# 39
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен,
и аз се оказах една от сглупилите да повярвам ( т.е не аз , а мъжът ми решил, и я заръчал) в "страхотните" възможности на парочистачката.Преди 2 дни я получихме, и оттогава се започна с мъката - да почиства петна по мека мебел или мокети - просто забравете!За останалите подови настилки - и аз съм съгласна- много мокри и нищо повече.Та ,реших, че тази парочистачка ще остане като един паметник в къщи, затова вчера се обадих в офиса на Студио Модерна, и поисках да я върна.Отговориха ми ,че до 7 раб. дни от доставката няма проблем това да стане.Просто им я изпращам.ИНТЕРЕСУВАМ СЕ, някой минал ли е по този път вече? Коректни ли са с връщането на заплатената сума?На въпроса ми кога ще си получа парите ,ми отговориха да не се притеснявам, до няколко дни, след като получели уреда, щели да ми изпратят сумата.Попитах - как мога да съм сигурна в това, а отговорът беше:"ама, моля Ви се, Вие как може да си помислите, че ние сме за НЯКАКВИ СИ 200лв, ние сме от 11год. на пазара.."Честно казано, изобщо ни й повярвах, и се чудя, как да постъпя, за да съм сигурна, че ще мога да си получа заплатената сума.Моля ви  за  съвет Thinking

# 40
  • Мнения: 339
Има парочистачки, които се продават в магазините за бяла и черна техника. Струват около 80 лв и имам колеги, които са много доволни. Иначе аз не бих си купила нищо от телевизионна реклама.

# 41
  • София
  • Мнения: 346
Не знам как става връщането на пари, но мисля , че го правят. Само че действай по-бързо за да влезеш в рамките на 7-те дни и си ксерокопирай всички документи по получаването и връщането! Успех!

# 42
  • Мнения: 22 879
Потитай дали не може да я занесеш на място и там ВЕДНАГА да ти върнат парите.

Общи условия

Активация на акаунт