Поредната.......

  • 10 578
  • 117
  •   1
Отговори
Знам,че не харесвате анонимните теми,но все пак вече какво ли не си казахме и разкахме,но някои неща все пак си остават лични и трудно споделими  Sunglasses

Търся мнение, съвет,препоръка  Hug

Ето и на мен се случи да се захласна по таткото на приятелче на детето ми  Rolling Eyes  Blush
Все си мислех,че на мен не може да се случи.Бях убедена,но ей на случи се!Не съм го търсела,а просто в един момент се осъзнах колко ми е приятно да съм в неговата компания и да го виждам често  Blush
В началото се срамувах от себе си  Blush Наистина не можех да повярвам,че на мен се случва,но ето ....случи ми се и сега накъде  Rolling Eyes
Не  търся любовна връзка,вкъщи намирам разбиране и топлина,но някои основни неща липсват.Приела съм ги донякъде и продължаваме така  Whistling
Вече няколко месеци продължава моята вътрешна битка!Трябва да се преборя някакси,но как  newsm78
Няма да ви казвам как гледам жена му в очите,а сме и 'приятелки',търсим се всеки ден,защото децата си допадат  Rolling Eyes
Опитвах да се откъсна от тях,но не помага!
Опитах да го виждам и да не мисля глупости,но не помогна!
А и имам чувството,че и той не е безразличен,макар че онзи ден ми дръпна една лекция за извънбрачните връзки  Blush
А и аз нямам куража да го 'сваля',както казват някои да си взема '10мин извън реалността с него в една стая и никой никога да не разбере какаво се е случило',но няма как нито да му го обясня какво точно искам,а и не съм сигурна,че няма да искам да го повторя  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 425
О,да ССФ не прави такива неща  Twisted Evil

Извинявам се за офф-а  Sunglasses

# 2
....к`во ти дреме..и да се разведете, така или иначе детето ще си остане при теб....явно за нищо друго не ти пука...

Нямам думи.....и понеже ми е неудобно да ти кажа какво мисля, ще напиша само едно име, та да разбереш какво имам впредвид - Наполеон Бонапарт...

-горко на човека, живеещ с теб.....

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
битие 4:7
Ако правиш добро, не ще ли бъде прието? Но ако не правиш добро, грехът лежи на вратата и към тебе се стреми; но ти трябва да го владееш.

стискай зъби, ще ти мине.

# 4
  • Мнения: 17 546
....к`во ти дреме..и да се разведете, така или иначе детето ще си остане при теб....явно за нищо друго не ти пука...

Нямам думи.....и понеже ми е неудобно да ти кажа какво мисля, ще напиша само едно име, та да разбереш какво имам впредвид - Наполеон Бонапарт...

-горко на човека, живеещ с теб.....
Яворе Митев, като те гледам от колко време си женен и ми става ясно защо така "розово" мислиш...

Търсеща себе си, няма да получиш, интересуващия те за успокоение на съвестта ти, отговор тук! Ще те оплюят, ще поразсъждават, ще забравят - както е било във всички подобни теми до сега. Защото никой гласно няма да си признае какво би направил, ако е на твое място. Тук на никого не се случват подобни неща и никой няма никога такива греховни помисли като твоите.  Mr. Green Всички имат пожизнена, неподлежаща на обсъждане  застраховка против такива мисли и вероятности и на тях да се случи! Оправяй се сама както дойде. Но и в тези неща има някави "правила" - Мъжете на приятелките са безполови същества! Иначе става доста неприятно. Като гледам имаш съвест някаква, дето те кара да споделиш и да търсиш съвет - та тя ще те тормози. Защото има и такива дето са оперирани от съвест и им е все тая какво и на кого причиняват. Но не се заблуждавай, че си единствената! Просто нищожна част от общата маса, ще имат доблестта да си признаят греховните помисли макар и анонимно, защото такива неща по принцип не са похвални, но се случват непрекъснато.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 12:54 от DarkMoon

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
имаше точно такава тема преди месец .... пак по приятел на семейството се беше заиграла една булка.

# 6
Благодаря на Даркмуун и Лабрадор за разбирането  Rolling Eyes

На Явор Митев нямам какво да кажа....освен да благодаря за 'шамарите'  Peace

Кала,извинена си  Sunglasses 

Сега ще поровя за старата тема  Rolling Eyes

Макар че наистина е доста деликатна тема и не очаквам супер активно участие  Rolling Eyes или пък успокоителни думи,обаче от вътре се изяждам направо .....ех,ако бях безсъвестна   Whistling







# 7
като те гледам от колко време си женен и ми става ясно защо така "розово" мислиш...

...мила колежке, в заблуждение си, но не от некомпетентност, а от незнание........имам доста сериозен житейски опит в брака - близо 10 години. Вярно, не съм имал общо с подобни преживявания, но просто "реагирах" от страна на мъжката позиция... Flutter

# 8
  • Мнения: 10 604
Нищо не е станало - какво толкова? Приятна й е неговата компания, говорят си, откриват в другия неща, които половинките им не притежават.
Фантазирала си за него - голяма работа! Просто сте приятели, които са се сближили малко повече.
Бих те посъветвала да не предприемаш нищо, изживей си го като несподелени чувства и не разваляй две семейства заради 10мин. секс.
Объркана си и дори не знаеш какво точно искаш.
Изчакай!   Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 397
Какво ти пречи да задържиш така- приятен лек флирт, за стимулиране на сетивата и самочувствието. Не е нужно да правиш крачка напред или назад и да съжаляваш за това. С времето ще отмине всичко.

# 10
  • Мнения: 17 546
като те гледам от колко време си женен и ми става ясно защо така "розово" мислиш...

...мила колежке, в заблуждение си, но не от некомпетентност, а от незнание........имам доста сериозен житейски опит в брака - близо 10 години. Вярно, не съм имал общо с подобни преживявания, но просто "реагирах" от страна на мъжката позиция... Flutter
Тогава "Бай бабо да не те стига!", че никой не е съвсем наясно как ще постъпи, ако попадне в подобна ситуация докато не попадне в нея! Иначе ти благодаря, че не ме подозираш в некомпетентност, а врачка не съм, за да знам колко житейски, семеен опит имаш (само коментирам това, което виждам в подписа ти), но колкото и да имаш - като че ли не е достатъчен, за да си по-голям реалист. Това се случва непрекъснато приятелю, за добро или за лошо, но се случва.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 14:26 от DarkMoon

# 11
  • Мнения: 385
Има една приказка :"Далече от очите, далече от Сърцето".Ако го виждаш всеки ден трудно ще си го изтръгнеш от мислите.Ако наистина не искаш да предприемеш нищо и да го забравиш, трябва да се отдалечиш, иначе ще откачиш.И колкото повече време минава,и колкото повече е недостъпен за тебе повече ще се влюбваш /поне според мен/.Хората имаме невероятната способност да се самонавиваме,а когато нещо е забранено или грешно е още по-сладко, както всички знаем.
Не бих те упрекнала,защото тези неща се случват и нека безгрешния пръв да хвърли камъка.

# 12
Ами аз няма да оправдавам себе си,но в началото не бяхме никакви приятели с тях,а просто се засичахме в градинката,защото децата са горе долу еднаква възраст  Rolling Eyes ,а и пък това често виждане е доста трудно понякога  Rolling Eyes

Зигизази, да права си не си залужава да се разбият 2 семейства,зарад нещо мимолетно....целта на 10мин не е секс,а просто да го прегърна,помириша,помилвам т.е. това което си фантазирам да ги изживея и да ми мирне главата Blush ,но едва ли ще се спре дотам  Blush

Санела,ще опитам да го приема като флирт за самочувствие,но наистина е както Ли_детина казва,че недостъпното е по-сладко,но като ти се случи и трябва да се бориш със себе си е доста различно  Peace

Явор Митев държа да го поздравя за безупречния семеен живот   bouquet



 

# 13
  • Мнения: 17 546
Търсеща себе си, по-добре на този етап живей с въображението си. Вечер се приспивай като си представяш това, за което мечтаеш - докосването, топлината, аромата... Така е интересно и не е непосилно. Пък всъщност може да се окаже, че ще си разочарована, ако някога се стигне до това. Знае ли човек!? Може момчето просто да е внимателно към теб забелязвайки щенията ти, а да не ги споделя. Ако си позволиш действия в тази посока да не се окаже, че не си разбрала правилно и после да ти се ще да потънеш в дън земя!

# 14
  • Мнения: 385
Търсеща себе си, по-добре на този етап живей с въображението си. Вечер се приспивай като си представяш това, за което мечтаеш - докосването, топлината, аромата... Така е интересно и не е непосилно. Пък всъщност може да се окаже, че ще си разочарована, ако някога се стигне до това. Знае ли човек!? Може момчето просто да е внимателно към теб забелязвайки щенията ти, а да не ги споделя. Ако си позволиш действия в тази посока да не се окаже, че не си разбрала правилно и после да ти се ще да потънеш в дън земя!
Извинявам се,че ще оспоря, но аз съм на обратното мнение колкото повече си го представя и сънува, толкова повече ще хлътва.Според мене отбягване му е майката.

# 15
Да,определено ще се въздържа от действия!Дано успея  Praynig ,защото не ми се занимава с такива неща,а и нямам куража да 'заплюя' всичко,в което съм вярвала досега  Crossing Arms

А и наистина може да си въобразявам,но когато се усетих какво чувствам беше точно тогава,когато той случайно ме прегърна и погали косата ми  Blush ,но наистина е приятен флирт и е по-добре да си остане такъв,а на мен все някога ще ми мине  Crazy

Ли_детина, опитвала съм всякак!И си го фантазирах,и го отбягвах,но резултата е нулев засега!Ще продължавам да опитвам  Wink

# 16
  • Мнения: 10 604
DarkMoon e напълно права. На твое място бих я послушала  Hug.

# 17
  • Мнения: 385
За съжаление е нужно повечко време и търпение,но не се обвинявай това са чувства,често пъти без да ги търсиш просто се случват.

# 18
Много ви благодаря за разбирането  Hug Чудесни сте  Hug 

Ще се преборя надявам се скоро  Crazy , че е доста ми тежи понякога  Rolling Eyes



# 19
  • Мнения: 2 336
Пожелавам ти да се пребориш със себе си. Ако семейството ти е стабилно недей рискувай да го загубиш или пък цял живот да носиш някаква тайна в съвестта си.

# 20
  • Мнения: 463
Успех от мен ! Знам, че е трудно...  Такъв е животът - с приливи и отливи. За другото се сещай сама!

# 21
  Hug  Hug  Hug

А колко е трудно само  ooooh! Никога не съм си представяла,че мога да промена вижданията си и да помисля за собствените си чувства и душа  ooooh!

Няма да се предам на 'дявола' така лесно!Ще се боря  Peace

 Hug Hug Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 3 390
С течение на времето съм си изградила някои правила
1.възползвам се от възможностите и моментите, които биха ме направили по-щастлива, но не и за сметка на други хора.
2.от историйки с приятели на мои приятелки и с колеги бягам като дявол от тамян

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
А и аз нямам куража да го 'сваля',както казват някои да си взема '10мин извън реалността с него в една стая и никой никога да не разбере какаво се е случило',но няма как нито да му го обясня какво точно искам,а и не съм сигурна,че няма да искам да го повторя  Rolling Eyes
да, но ти ще знаеш
отбягвай го доколкото можеш
не ми се говори по въпроса но преди години бях в подобна ситуация- не беше мъж на приятелка, не бях омъжена с дете, но той беше, и аз исках само да го целуна, погаля, да усетя мириса му, да му докосне, да правим любов, но нищо не се случи, за което донякъде съм благодарна Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 392
Няма да се предам на 'дявола' така лесно!Ще се боря  Peace
Ами ако мине година и не ти мине (което вероятно ще се случи) ? Според мен сериозно се замисли какво си готова да жертваш за него. Ако стигнеш до там, че да е всичко - няма спасение и връщане назад, а и няма да си първата такава  Peace

WARNING! И много внимавай, като мислиш за него, да не наречеш попогрешка половинката си с неговото име, че после няма вариант за обяснение ...

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 22:37 от Uprising

# 25
  • Мнения: 463
Не мисля, че тя е хлътнала чак толкова, че да е готова на всичко. Дори и да развали семейството си и неговото.
И да най- вероятно няма да го забрави дори и след година или години, но след всичките тези години за нея той ще бъде просто един приятен блян, за който се сеща от време на време и й става приятно. През годините най- вероятно ще премине през много състояния. Той ще бъде страст, неосъществима мечта, фикс идея, за да стиггне до успокоението. И си мисля, че наистина, ако сега се удържи ще стигне, тъй като " тогава" няма да й е достатъчно това , за което е мечтала, защото знае, че реалността не покрива изцяло мечтите.

# 26
Да,наистина не съм готова на всичко!Поскоро съм се захласнала  Sunglasses ,а и съм на периоди!Когато мъжът ми е в командировка чувството е доста по-силно(сякаш се отдавам ан чувството си без особени угризения),а когато си е вкъщи рядко се присещам  Rolling Eyes

Доста полезни неща прочетох!Сега само трябва да ги приложа и да подействат  Crazy

# 27
  • Мнения: 175
Има един филм-Малки деца, ако не си го гледала ти го препоръчвам.Може би ще сложиш край на мъчителните мисли.

# 28
  • София
  • Мнения: 392
... защото знае, че реалността не покрива изцяло мечтите.
Според мен това напомня историята за лисицата и зеленото грозде. От къде да знае, като не е опитала. Нали имаше един принцип, че човек трябва да опита от всичко  Thinking

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 22:09 от Uprising

# 29
  • plovdiv
  • Мнения: 122
айде и аз да се включа и да дам мнение. Случайно попаднах на темата и ме заинтригува. Не съм от жените, които си позволяват или имат нужда от изневери, може би защото получавам всичко от моята половинка. Но често съм си мислила как се случва това и как бих реагирала ако аз самата хлътна. Абсолютно подкрепям Dark Moon и смятам, че има риск да  се разочароваш, ако стигнеш докрай. Не е ли по-добре да продължаваш да се чувстваш по този начин- леко влюбена, да те гъделичка корема щом го видиш ... пък дори и да живееш с мисълта ( или наистина да усещаш) че макар и за чужд мъж си интересна и  харесвана жена? Аз лично бих оставила нещата така. Не разваляй това усещане! Успех!

# 30
  • Мнения: 302
Здравейте,

Помните ли един момент в "Широко затворени очи" (с Том Круз и Никол Кидман), когато Тя разказа как е била готова да зареже всичко, заради един абсолютно непознат красив мъж с военно-морска униформа. Щеше да му падне ченето на момчето. До този момент на откровение, след солидна доза марихуана и алкохол, мислеше, че всичко в семейството му е перфектно, а то... Жена му правела секс с него и мислила за Онзи, и била готова да зареже и мъж, и дете

Мали-и-и-и-и-и...  Shocked

Много се замислих и приемам много по-леко сценария: "Ако жена ми хлътне по някой друг". Дори и в едно перфектно семейство, някой може да хлътне. Може да се поддадем, може би не. Кой знае?

Ако забележа, че жена ми толкова си пада по някой мой приятел, ще и предложа да си направим тройка с него. Що да се мъчи момичето, така и нейната съвест чиста, и мир в къщи...  Grinning   

# 31
  • Мнения: 463
Ако забележа, че жена ми толкова си пада по някой мой приятел, ще и предложа да си направим тройка с него. Що да се мъчи момичето, така и нейната съвест чиста, и мир в къщи

Подкрепям това мнение. Ние с мъжа ми направихме същото, но с жена.

# 32
  • Мнения: 494
Ако забележа, че жена ми толкова си пада по някой мой приятел, ще и предложа да си направим тройка с него. Що да се мъчи момичето, така и нейната съвест чиста, и мир в къщи

Подкрепям това мнение. Ние с мъжа ми направихме същото, но с жена.
 
Е, браво! Сериозни хора! Wink При вас е станало, но на авторката, явно, положението и е друго.
Мисля, че тя най-вече искаше да се почуства малко по-невиновна, да разбере че не е единствената, че такива неща стават...Ами, стават-да. Въпросът е докъде стигат и след тях какво...Ако е възможно, най-добре да се помисли много сериозно по тези неща (,което разбирам колко е трудно в определен момент, особено в първоначалния етап на увлечението...).Но все пак, за това са хората, на които им пука (тук всички "сме си наши",нали? Grinning), за да казват, да подсещат да помислиш кое е най-добро за теб, какво рискуваш и какво можеш да загубиш. Аз няма да повтарям съветите-имаше много добри такива. Само ще кажа,че човек трябва да е много наясно, че нещата в брака много трудно стават, но адски лесно се развалят и трябва да знаем за себе си, кое е наш приоритет.

# 33
  • Мнения: 463
Търсеща себе си, мога ли да ти пиша на лични?

# 34
  • Мнения: 463
Сега видях, че си се регистрирала като гост. Ами пиши ти на моите лични. Искам да споделя.

# 35
Регистрирах се  Peace
Който иска да споделя на лични, да заповяда  Sunglasses

Това за тройката е малко неусъществимо по-скоро смяна ан партньорите(чувала съм,че доста го практикуват  Grinning ),а и определено целта не е секса!А и как ще се обясни всичко това!Доста комплицирано ми звучи  newsm78
Не това според мен не е вариатн за разрешение!

Крисал, да ще осмисля добре нещата!А и наистина повече се уплаших от забраненото чувство и останах изненадана от себе си,но ето,че наистина се случват и такива неща и в най-добрите семейства  Wink




 

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Предложението ми ще ти прозвучи шокиращо и трябва сериозно да го обмислиш, преди да го приемеш, защото не е за всяка двойка. Но при нас работи безотказно вече над десет години Peace
Естествено и нормално е да се заплесваш по други хора, когато нещо вкъщи ти куца, колкото и дребно, и незначително да е то. Когато на мен ми се е случвало, винаги съм сядала с половинката на бутилка вино и съм била напълно откровена." Виж сега, това и това се случва с мен, имам нужда от пълната ти подкрепа и усилията ти, за да оправим нещата и да не свърша някоя глупост, за която бих съжалявала". Но пък имам невероятния късмет да съм с мъж, който разбира, че съм човек, а не някаква вкаменелост и че такива неща се случват на всички, важното е не да се правим, че ги няма, а да се справяме с тях заедно.
Така че вместо да зяпаш по чуждия мъж, ти предлагам да се вгледаш в твоя собствен, може да откриеш неща, които си престанала да забелязваш напоследък Wink Може самото му разбиране към проблема ти и усещането за интимност, когато споделиш, да ви решат ситуацията от раз.
Не знам, ти сама трябва да си прецениш. Защото пък има мъже, които такова споделяне само би отблъснало и вбесило. Има двойки, които са любовници и съквартиранти, но никога не са били приятели Rolling Eyes Ти си знаеш от кои сте.
Успех Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 4 493

Ако забележа, че жена ми толкова си пада по някой мой приятел, ще и предложа да си направим тройка с него. Що да се мъчи момичето, така и нейната съвест чиста, и мир в къщи...  Grinning   
А ако сутринта се събудиш и видиш, че трябва ти да отидеш да направиш кафето и закуската, за да не им пречиш  Joy
Имаше една такава серия на "Приятели" - Рос що сандвичи трябваше да изяде - просто защото не му обръщаха внимание и очевидно пречеше

# 38
Търсеща себе си, това, което ти се случва, е магическо.  Изобщо не означава, че ще развали семейството ти, или че си спряла да обичаш някого другиго. И да - тези десет секунди, 2 часа или 2 седмици ще си струват.

И на безгрешните да кажа - аре да си спестим квалификациите и разните али-бали за волята - момичето ви говори за влюбване. Вие не помните ли вече за какво става въпрос?

# 39
Търсеща себе си, това, което ти се случва, е магическо.  Изобщо не означава, че ще развали семейството ти, или че си спряла да обичаш някого другиго. И да - тези десет секунди, 2 часа или 2 седмици ще си струват.



Може би някой ден,но за мен е немислимо да правя първа крачка и т.н.!Пускам се по течението и каквото стане  Embarassed

# 40
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поздравления! За първи път в тоя форум да прочета такова нещо ...

# 41
поздравления! За първи път в тоя форум да прочета такова нещо ...


Е,какво му е на нещото  newsm78 и такива неща се случват се оказва  ooooh!

# 42
  • Мнения: 17 546
поздравления! За първи път в тоя форум да прочета такова нещо ...


Е,какво му е на нещото  newsm78 и такива неща се случват се оказва  ooooh!
Подозирам, че има предвид ето това:


Търсеща себе си, това, което ти се случва, е магическо.  Изобщо не означава, че ще развали семейството ти, или че си спряла да обичаш някого другиго. И да - тези десет секунди, 2 часа или 2 седмици ще си струват.

И на безгрешните да кажа - аре да си спестим квалификациите и разните али-бали за волята - момичето ви говори за влюбване. Вие не помните ли вече за какво става въпрос?

# 43
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
До тук търсещата е първата която казва, НЕ. Другите само проверяват се успокояват, че да изневеряваш е нормално. Поздравявам нея, за страдал по-добре да не пиша нищо, че е нецензорно.

# 44
  • Мнения: 97
Аз пък искам да поздравя Dr.Jend.  bouquet
Да обичаш толкова, че да забравиш за собственото си его - ето я най-висшата изява на любовта... И в подобна ситуация това го казва мъж.   bouquet   bouquet   bouquet
Относно емоциите на авторката подкрепям останалите, които казват че винаги има моменти, когато човек става уязвим или има нужда от усещането на влюбеност.С времето разбираш, че ако си намерил човека, с който споделяш общи чувства, ценности и начин на мислене,  останалите ураганни състояния не си струва да те отнесат.Звучи малко грубо, но аз си мисля, че глобално погледнато всички мъже/жени си приличат.И след първоначалната еуфория пак стигаш до ежедневието, където е важно кой точно е до теб.
Ако не можеш да видиш нещата така, или е защото ти се случва за първи път и храниш илюзии, или е защото нещо не те удовлетворява в семейните отношенията.Помисли пак и ако има нужда и е приложим съвета на belinda  последвай го, ако не ще трябва да се справиш сама.

# 45
Лабрадор, и да кажа ДА няма да се самоунищожа!След като съм неудовлетворена от себе си и няма кой да ме чуе  - това,което ми се случва сега е повече от нормално  Peace

# 46
  • Мнения: 302
... А ако сутринта се събудиш и видиш, че трябва ти да отидеш да направиш кафето и закуската, за да не им пречиш  Joy ...

Просто отивам някъде по "много важна работа" и ги оставям да си правят и закуска, и там каквото си решат.  Wink

# 47
Dr.Jend, а какъв е смисълът на тройката тогава  newsm78 направо си я пусни да си се насладят един на друг и тва е  Peace
А и таз личност трябва да е без гадже и съпруг,иначе не е честно да лишавате 4тия човек от участие  Peace
Просто на мен ми се вижда невъзможно да 'организирам' едно такова парти или пък смяна на партньорите  Thinking

Аз да ви се оплача МОЯ ЧОВЕК въобще не ми 'помага', изяжда ме с поглед при всеки удобен случай, а аз все още не мога да се потопя в неговия поглед - все обръщам глава  Blush

# 48
  • Мнения: 302

Търсеща, смисълът на тройката в случая е, че показвам на любимата си реално (а не само на приказки) моята подкрепа, за да няма угризения, за да може после пълно да се наслади на момента с НЕГО.

Четвъртия човек може и той/тя да се включи, но не винаги е възможно. Работата става дебела и дълбока...

Най-добрия вариант е да поработиш върху собствения ти съпруг. Да се опиташ да подготвиш почвата за едно малко по-толерантно отношение и поведение. Може и на него да му се въртят някакви желания, но да не смее да ги сподели.

"Твоя човек" със сигурност е усетил флуидите, не очаквай от него да ти помогне със спирачките.

Желая успех!   Peace

# 49
  • Мнения: 385
Това с тройката направо ме сащисва, не съм моралистка хич даже, но за мен това е просто прекалено от всякъде. Ако моя мъж ми направи такова предложение - не знам...  #Crazy

# 50
ly_detina,   не се шашкай толкоз!Никога не се знае какво ще ти дойде до главата  Crazy

Dr.Jend, да интересно нещо,но аз лично за себе си бих предпочела ако това ще се случва  Rolling Eyes да отида една нощ някъде сама с НЕГО и след това да се върна в реалността  Sunglasses То май всеки за себе си си преценява  Peace
Ох,тия спирачки  ooooh! как са ми нужни само  Confused

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 17:37 от Търсеща себе си

# 51
  • Мнения: 1
Еми зачетох се .... и аз да си кажа какво мисля - чак банален казус Simple Smile аз смятам че тези усещания потвърждават, че си жива и усещаш живота, не бива да се срамуваш от чувствата си те са съвсем естествени, НО има граници които не трябва да се минават, не толкова заради общоприетите норми, а заради самата себе си, заради собственият ти комфорт и най-вече самоуважение. Не забравяй какво си обещала на човека до теб, доверието се губи за секунда, а понякога и цял живот не стига да го спечелиш наново (какво губиш, какво печелиш?). Ходиш по тънък лед, но имаш избор. Жените са като цветята имат нужда от поливане (внимание) в момента в който спре водата те търсят начин да си я набавят за да не увехнат, но и често се самозаблуждават...дай си сметка дали не правиш точно това? Абе сложна работа едните са от Марс другите от Венера... Едни обичат със сърцето, други с мозъка, трети с оная си работа. Извинявам се за вулгарния материализъм, все пак сме в бг-мама дот ком Simple Smile

# 52
  • Мнения: 463
Цитат
доверието се губи за секунда, а понякога и цял живот не стига да го спечелиш наново

Вярно е! Докато бяхме гаджета с мъжа ми така се поувлякох, но нищо не съм си позволявала. Признах за това какво става с мен. Просто споделих с него, тъй като той беше извън София, че съм почувствала нещо, но в следващ момент при мисълта за това съм се отвратила от себе си и затова нищо не е станало.
На него естествено не му стана хич приятно и ми каза "Доверието се печели много трудно, а се губи за секунди и е много трудно да го спечелиш отново!" Това отеква в мен до ден днешен. И наистина след тази ситуация трудно спечелих доверието му отново.

# 53
  • Мнения: 3
Ясно. Значи затова на мен не ми се случват такива неща.

С жена ми хич нямаме време да се заиграваме с други родители по градинките  Hug

Хора, изпускам ли нещо?  newsm78

# 54
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
то може да не знаеш ... гаранция няма кой да ти даде.

# 55
  • Мнения: 463
Цитат
Хора, изпускам ли нещо?  
 smile3511 Съжаляваш ли?

# 56
  • Мнения: 463
Цитат
то може да не знаеш ... гаранция няма кой да ти даде.
Ама и идея си нямаш колко си прав.

# 57
Ясно. Значи затова на мен не ми се случват такива неща.

С жена ми хич нямаме време да се заиграваме с други родители по градинките  Hug

Хора, изпускам ли нещо?  newsm78

Сигурно работиш,сигурно и жена ти работи,сигурно и подсигуряваш всичко - ласки,внимание,секс и тръпка,а пък и вероятно не знаеш какво точно и се върти в мислите...факт е,че се случва и не е престъпление  Peace
Поздравления   bouquet

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 15:28 от Търсеща себе си

# 58
  • Мнения: 3
Цитат
Хора, изпускам ли нещо?  
 smile3511 Съжаляваш ли?

хъхъх, а трябва ли?

# 59
  • Мнения: 3
Сигурно работиш,сигурно и жена ти работи,сигурно и подсигуряваш всичко - ласки,внимание,секс и тръпка,а пък и вероятно не знаеш какво точно и се върти в мислите...факт е,че се случва и не е престъпление  Peace
Поздравления   bouquet

[/quote]

10х за букета, ама не трябваше. Не съм чак такъв светец - онзи ден се загледах по една мома. Срам-не срам, случи се  Embarassed

# 60
  • Мнения: 463
Цитат
хъхъх, а трябва ли?
Разбира се , че не! Просто прозвуча, като че съжаляваш, или беше хвалба...???

# 61
Spike, сега да не кажеш,че моята тема те е развалила  Laughing

Аз продължавам да се боря,но не успешно  Rolling Eyes Не е имало повод да се скарам с 'приятелката ми',че да ги виждам по-рядко!Определено се чувствам по-добре като го виждам рядко,макар че няма как да ги избягвам завинаги - в един квартал сме и децата като станат на 3 ще са в един същ детски клуб  Rolling Eyes Дано дотогава да ми е минало  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 3
Цитат
хъхъх, а трябва ли?
Разбира се , че не! Просто прозвуча, като че съжаляваш, или беше хвалба...???

Тц. Беше прост, обикновен, без подтекст въпрос  Mr. Green

Явно щот' съм нов туканка, все нещо скрито зад думите ми прозира...знам ли

# 63
  • Мнения: 3
Spike, сега да не кажеш,че моята тема те е развалила  Laughing
Развалих се още в момента, в който ми включиха интернета  newsm50

Аз продължавам да се боря,но не успешно...Дано дотогава да ми е минало  Rolling Eyes

Е, ако не мине знаеш за изкушението и начина за справяне с него  smile3505

# 64
  • Мнения: X
аз нямам никакъв стаж в брака и не мога да знам как разсъждава човек,който вече е създал семейство с деца,докъде му се разпростират границите и докъде му стигат задръжките. Но мисля,че някой беше казал,че най-добрия начин да устоим на изкушението е да му се отдадем.Обаче до каква степен да се отдадем е въпроса?...
Не знам ,има всякакви хора,но доста често подобни обвързани чаровници-мъже просто си разиграват коня,знаят,че предизвикват симпатия,харесва им да виждат одобрението в светналите очи на другите жени,дори флиртуват открито пред жена си/приятелката си и просто очакват някой тайно да ги обожава и да си въздиша по тях,съответно да предизвикват и ревност у жената,с която са обвързани,за да ги желае и тя още повече и да ги брани с нокти и зъби от попадналите в капана на чара му клетници,а те да са си все така недостижими и желани,и да гледат от своя пиедестал на будистки бог....и да си мислят,ех добре,че горките жертви не познават недотам бляскавият ми образ на баща,съпруг и обикновен човек.Та не знам кое е добре в случая,но ако някой само ще си четка самочувствието с теб,няма смисъл да се поддаваш,може би е добре да си пуснеш и ти чара и да чакаш спокойно някаква развръзка. Все в някой момент ще се изяснят нещата..ама щом ти е нравоучителствал..или е искал да предизвика подобни мисли в теб,или.. се е опасявал,че си му хвърлила око и се е опитал да се спаси,или просто е садист.Аз от личен опит мога да кажа,че точно този тип,за който говорех стават отвратително жестоки,ако им признаеш,че ги харесваш и могат да си играят с теб като котка с муха.

# 65
red smiling cat , за мое голямо съжаление не е такъв тип  Rolling Eyes

Няма спирачки,казахме си го чрез смс-и и няма връщане назад,но в смс-ите си ги казваме някои неща,а като се срещнем едва се гледаме!Аз губя ума и дума и продължавам да се боря с една 'гузна' съвест,която не ме оставя и за миг на мира засега  Rolling Eyes

С тия смс-и и тоя нет се казват неща,които едва ли на яве се признават лесно  #Crazy

Трябва кураж, а аз го нямам  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 463
Не е до кураж, а до съвест. Мисля, че просто те е срам... - от непознатия / защото не го познаваш в тази светрина/ и от теб самата. Това повярвай ми применава.

# 67
Да,имаш право  #Crazy Все още не мога да го приема факта и да се отдам без да му мисля много  Crazy

Сега ми трябват съвети как да си даваме знак,че можем да говорим и пишем смс?

# 68
  • Мнения: 463
С празен SMS. Винаги можеш да кажеш, че е грешка. Може неговото име в твоя указател да го запишеш с женско име.

# 69
  • София
  • Мнения: 392
Да,имаш право  #Crazy Все още не мога да го приема факта и да се отдам без да му мисля много  Crazy

Сега ми трябват съвети как да си даваме знак,че можем да говорим и пишем смс?
Това с писането на СМС-и си е малко загуба на време. В началото сигурно ще помогнат, но после си трябва на живо - там е истината. Според мен срещнете се, поговорете си на 4 очи и решете как ще си решите проблема - както се казва само от Вас си зависи.
А това, дето ти нямаш кураж, той сигурно съвсем се е ошашкал !!!

# 70
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
тръгнала си по пързалката ....
биите си една среща, изчукайте се и стига си се мъчила. То така не става тая работа. Или му казваш в прав текст да отива на майната си или продължавате на където сте се запътили. Следващияти въпрос може да е "Къде да се изчукаме без да ни разберат" .......

# 71
  • Мнения: 14
тръгнала си по пързалката ....
биите си една среща, изчукайте се и стига си се мъчила. То така не става тая работа. Или му казваш в прав текст да отива на майната си или продължавате на където сте се запътили. Следващияти въпрос може да е "Къде да се изчукаме без да ни разберат" .......
Къде да се изчукаме без да ни разберат?

# 72
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ееее не и вземай думите от ръцете на момичето, като пита ще и кажем.

# 73
  • Мнения: 14
ееее не и вземай думите от ръцете на момичето, като пита ще и кажем.
Просто ми стана любопитно. Дали да не пусна такава тема, може пък да научим това-онова.

# 74
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пускай смело

# 75
  • Мнения: X
red smiling cat , за мое голямо съжаление не е такъв тип  Rolling Eyes

Няма спирачки,казахме си го чрез смс-и и няма връщане назад,но в смс-ите си ги казваме някои неща,а като се срещнем едва се гледаме!Аз губя ума и дума и продължавам да се боря с една 'гузна' съвест,която не ме оставя и за миг на мира засега  Rolling Eyes

С тия смс-и и тоя нет се казват неща,които едва ли на яве се признават лесно  #Crazy

Трябва кураж, а аз го нямам  Rolling Eyes
Ами аз това го написах в отговор на Търсеща себе си, това ти ли си?
Май съвсем се обърках newsm78

# 76
red smiling cat , за мое голямо съжаление не е такъв тип  Rolling Eyes

Няма спирачки,казахме си го чрез смс-и и няма връщане назад,но в смс-ите си ги казваме някои неща,а като се срещнем едва се гледаме!Аз губя ума и дума и продължавам да се боря с една 'гузна' съвест,която не ме оставя и за миг на мира засега  Rolling Eyes

С тия смс-и и тоя нет се казват неща,които едва ли на яве се признават лесно  #Crazy

Трябва кураж, а аз го нямам  Rolling Eyes
Ами аз това го написах в отговор на Търсеща себе си, това ти ли си?
Май съвсем се обърках newsm78



Да,аз съм Търсеща себе си!Промених си името в Профила;)

Но все съм си аз  Crazy

# 77
  • Мнения: X
Аа,добре тогава, надвам се да се подредят по най-добрия възможен наичн нещата при теб  bouquet

# 78
Благодаря и аз се надявам  Flutter

# 79
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а какво е "най-добрия възможен наичн" ?

# 80
  • Мнения: X
най-добрият възможен начин е най-безболезнения за нея,или да речем едно по-безболезнено "нека ме боли" Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 2 840
Нещо не схванах - той навит ли е, или жената само така....си фантазира? newsm78

# 82
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и 2-та са навити, но тя още се дърпа за да успокои съвеста си ....

# 83
  • Мнения: X
лошото е,че съвестта понякога се приспива по-трудно и от най-проклетото дете newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 2 840
Чудничко.
Да вземат да питат децата к'во да правят в тази драматична житейска ситуация, те нали са приятелчета, ще им влязат в положението Mr. Green

# 85
  • Мнения: 10 604
Идеално им е - и терен си имат - два даже. Могат да се редуват да си ходят на гости и докато децата си играят или спят, те да действат.  Mr. Green
Извинявайте, аме не се стърпях просто.

# 86
Чудничко.
Да вземат да питат децата к'во да правят в тази драматична житейска ситуация, те нали са приятелчета, ще им влязат в положението Mr. Green

Идеално им е - и терен си имат - два даже. Могат да се редуват да си ходят на гости и докато децата си играят или спят, те да действат.  Mr. Green
Извинявайте, аме не се стърпях просто.

Иронията на перфектната ССФ в случая е просто излишна   Shocked

# 87
  • София
  • Мнения: 2 840

Иронията на перфектната ССФ в случая е просто излишна   Shocked


М'чи как!!!
Мноо ясно Mr. Green

# 88
  • Мнения: 463
Като чета какво се пише вече, ми прилича на сапунен сериал!
Всеки любопитства и клюкарства.

# 89
Подигравката е висша форма на поведение май  Twisted Evil

# 90
Имах една приятелка която като се влюбеше в някои неподходящ започваше да си го представя как ходи до тоалетна и всички тези неща които правим на саме...... smile3550Започваше да търси недостатъците му и малко ги подсилваше след всички тези процедури образа на мъжкаря така се принизяваше че се чудеше с какво е привлякъл вниманието.В случаи че решиш да останеш вярна съпруга пробвай тази тактика при нея работеше безотказно smile3521

# 91
  • Мнения: 1
Тази тема позамириса, даже тръгнаха гадини по мониторите . Позабършете малко, че това е форум все пак, не обществена тоалетна. На всеки може да се случи, какво толкова се вживявате, който е безгрешен нека пръв хвърли камъка. Жената има нужда от помощ не от подигравки - всеки си има трески за дялане.


         

# 92
  • Мнения: 7 723
Тази тема позамириса, даже тръгнаха гадини по мониторите .....
Изкара ми акъла, бре! ooooh!
Помислих, че винарка ми е кацнала на монитора  Close Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 1
Тази тема позамириса, даже тръгнаха гадини по мониторите .....
Изкара ми акъла, бре! ooooh!
Помислих, че винарка ми е кацнала на монитора  Close Crossing Arms
ни бой са ножът е дървен!

# 94
  • Мнения: 463
Цитат
--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: Руска в събота, 08 декември 2007, 21:28
Цитат на: NessoR в събота, 08 декември 2007, 20:15
Тази тема позамириса, даже тръгнаха гадини по мониторите .....
Изкара ми акъла, бре!
Помислих, че винарка ми е кацнала на монитора   

ни бой са ножът е дървен!
  Joy Joy Joy

# 95
  • Мнения: 19
 На всеки се случва подобно нещо!Рано или късно! Не искам да те упреквам или оправдавам,на мен ми се случи нещо подобно и това което направих е да избягвам семейството с което бяхме големи приятели! Имаш късмет! Сега е зимен сезон,децата се извеждат по-рядко навън ,така че е лесно да ограничиш срещите си  с него , стига да искаш! Успех! ..има и друга страна на нещата..но за нея друг път!

# 96
..има и друга страна на нещата..но за нея друг път!

Кое точно имаш предвид?

# 97
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ако и когато се случи на мен, не бих търсила начин да осъществя бляновете си-просто ще ми е достатъчен флирта.  После си пренасям фантазиите в къщи при мъжа и си изживявам там сценария, както ми харесва.
Странно само, защо когато аз съм с детето изобщо забравям че има такова нещо като флирт? Някак ми е неприятно да ме види в тази светлина на сладката мацка с друг мъж, не с татко и? Не се заяждам, просто се чудя аз ли съм не наред с хормоните?

# 98

Странно само, защо когато аз съм с детето изобщо забравям че има такова нещо като флирт? Някак ми е неприятно да ме види в тази светлина на сладката мацка с друг мъж, не с татко и? Не се заяждам, просто се чудя аз ли съм не наред с хормоните?

Аз също не се заяждам,а просто ти отговарям!
В моят случай лигавене пред децата нямаше и няма и да има  Peace Ние само разменяхме погледи и когато аз го поглеждах,той отвръщаше поглед и обратното!2-3 е имало докосване,но по-скоро неосъзнато и едва забележимо!
Всичко започна с признание в смс и все още продължава да е така!Като се видим се държим нормално без да флиртуваме видно,единственото,което разменяме са погледи!Това е!

# 99
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ако става въпрос за влюбване, можеш да си го преживееш платонично и без да вредиш и на 2-те семейства. Ако решиш да стигнеш докрай, струва ли си толкова терзания, лъжи и преструвки само за едното...Пожелавам ти да разбереш себе си и да намериш отговор на това какво точно искаш Hug

# 100
  • Мнения: 139
Щом не се праскате още няма проблем,а дори да искаш давай да знаеш жена вярна или мъж верен НЯМА,затова дерзай,ако наистина това искаш. Няма да си нито първата нито последната,но ако наистина това иска сърцето ти-послушай го.Ако ли не флиртувайте-това е още по-безобидно даже...Айде успех Peace Party Sunglasses

# 101
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
гледам отдавна не е писано тук,
дали има развързка  newsm78

# 102
Има да  Peace

Приятели сме, разумни сме...искаме се  Blush ,но не ни стиска да рискуваме това,което имаме  Peace

# 103
Извинявам се за офф-а  Blush

Изтрих без да искам всичките си емайли и не бях запаметила адреса ти!!!!!!Пиши ми пак МОЛЯ Blush Blush Blush Blush Blush Blush Blush

# 104
  • Мнения: 2
Ти не спомена ли, че нещо в къщи ти липсва? Защо не поработиш по него вместо да преспиваш с някакви семейни келеши? И той е същия като теб явно, ще си паснете  Rolling Eyes
я си погледни детенцето/дечицата, избери един произволен ден и си направи бележки как ще се държи съпругът ти с теб и пак си помисли за *****Редакция***** ти намерения, човек е гласувал доветието ти, посветил е живота си на теб а ти ще му се изплюваш в лицето с някакви *****Редакция***** хлътвания  Rolling Eyes
ако нещо не се разбирате или никога не сте се разбирали ясно, но така да се пъхаш наляво надясно, много тъпа история, още повече, че този мъж също има съпруга, дете чиито живот можеш да съсипеш ей така *****Редакция***** (той мъжа ако си търси се ще го направи така или иначе)

направо ми се повдига от такива *****Редакция***** (с извинение...)





Розов Пухчо: Избягвайте да използвате цинични думи, въздържайте се ОБЕЗАТЕЛНО от обиди към други потребители на този форум...

Отправям ви първо и последно предупреждение...! Сдържайте си емоциите и най-вече изказа...!

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 23:53 от Розов Пухчо

# 105
  • София
  • Мнения: 13
Май кръшкането е приоритет само на мъжете Thinking

# 106
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
съдейки по безбройните теми из този форум, горепосоченото мнение е невярно.

# 107
  • Мнения: 385
Много инфантилно изказване от твоя страна  Danny³ , но имайки предвид възрастта и аватара ти не ме учудва. Само не разбирам как си позволяваш да наричаш човек когото не познаваш *****Редакция**** и *****Редакция****. Всеки човек сам си знае защо постъпва по един или друг начин, какво го е подтикнало, какво му липсва и т.н. А що се отнася до  "този мъж, който също има съпруга, дете" той си има глава на раменете, не вярвам тя да му е опряла пистолет, голям човек е и може да решава как да постъпи, дали да бъде с нея или не и до къде да стигне.

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 23:54 от Розов Пухчо

# 108
Дани, 'много хляб имаш да ядеш още'  Peace и аз до 25 живеех с приказни идеали и погрешни представи и т.н,но 'пораснах' и широко си затворих очите  Peace  реалност...... 

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 12:13 от Палава

# 109
  • Мнения: 463
Винаги ми е било чудно /не само в тази тема/, защо някои хора се включват само с цел да се заядат с някой? newsm78

# 110
  • Мнения: 10 604
Палава,
какво е развитието на нещата към настоящия момент?

# 111
Ами  Blush Blush Blush чудя се дали да си кажа,защото ще ме обявите за луда,обаче  Blush Blush Blush го отрязах още миналия месец  Blush Blush Blush
В момента,в който беше на мое разположение го отрязах и реших да не се занимавам с глупости  Blush Blush Blush ,а и нещо в много земна светлина го видях и идеализирания от мен субект се превърна в  чисто земно същество и интереса ми спадна почти до нула  Blush Blush Blush
Ужас....колко се изтормозих за няма и месец флирт   Whistling ,но аз съм голямо лапацало и смела във фантазиите,а на действия съм кръгла нула  Blush Blush Blush Blush

# 112
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Понякога май е по-добре само да фантазираш отколкото да разбереш, че боговете имат глинени крака ....

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 11:39 от Labrador

# 113
  • Мнения: 463
Понякога май е по-добре само да фантазираш май отколкото да разбереш, че боговете имат глинени крака ....
Май така се оказва. И аз съм съгласна.

# 114
  • Мнения: 270
зачетох се в тази тема, стана ми интересно. все пак това си е цяла индустрия (сапунените сериали, имам предвид, без да искам да обидя авторката на темата, просто не знам как да нарека ситуацията). Последния постинг на Палава направо ме изненада! Радвам се, ако си си решила проблемите,но така изведнъж  Thinking  или наистина се е случило, както казваш, или се е случило нещо, за което ние никога няма да разберем, защото то вече се е превърнало  в тайна на две семейства!

# 115
Семейно Веси, хм сапунен сериал значи  Thinking ами да ти кажа няма смисъл да четеш!Искренността онлайн можеш само да се надяваш да я откриеш!А се чудя какво толкоз нереално има,че чак сапунен сериал!Май прекалено се застояваш пред телевизора!
Да, няма как да си 100% сигурна,че казвам истината,но мен не ме интересуваш - ако искаш вярвай!
А и забележи кога е постната темата и кога е това ИЗВЕДНЪЖ  Peace

Никйви тайни,никви 5 лева... не ставам за изневери аз  Joy Joy Joy

# 116
  • Мнения: 270
о, мила, палава, не се засягай. сапунен сериал, както съм уточнила, не го казах с цел да те обидя. мога, ако искаш да го нарека история с продължение или нещо такова. принципно и ти не ме интересуваш по никакъв начин, но се зачетох в казуса ти именно заради твоите притеснения, стори ми се доста искрена и с ценностна система, близка до моята. искреността в нета наистина не можеш да знаеш дали си я срещнал или не, та от там произтичат и моите съмнения в това, което ти пишеш (което принципно не те засяга нито теб, нито мен, но така или иначе съм отделила време да прочета какво пишеш....). Поздравления, че си доволна от това, което си направила и предполагам ще останеш с позитивни спомени от "онзи" период от живота си, мисля, че това ти дава повече, отколкото би получила наяве?!?

Само за информация: сапунените сериали не са с нереални сюжети, а точно обратното - филми с ежедневна насоченост Simple Smile иначе за съжаление не се застоявам пред, а в телевизора, но това е тема за друг разговор.

# 117
Уффа, без да искам сложих няколко човека под общ знаменател  ooooh!

Едно е ясно-темата се е изчерпила и ще помоля модераторите да я изтрият  Peace

Благодаря на всички за участието  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт