ТУТРАКАН4ЕТА ИГРИВИ,ВИНАГИ СА ТЕ ЩАСТЛИВИ!

  • 13 542
  • 253
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Здравейте, аз живея в София, но мъжът ми е от Тутракан- казва се Пепи. Много се радвам, че открих темата. В същност разпознах yasi и zozo и с радост разбрах, че чакат бебчета. Ние също чакаме Бебка през февруари, за това си позволих да нахлуя в темата Ви.

# 46
  • Мнения: 1 065
denilq, здравей! Честито и на теб и лека бременност ти желая! Кой Пепи е мъжът ти? Имам един Пепо в листата на скайпа, който живее в София  Grinning
Вчера го играх планинска коза и вечерта имах сериозни притеснения. Ходихме на разходка до Дунавец и се катерихме по един много кален и много стръмен склон като за небременна, пък за в деветия месец- не ми се говори. А до 12-ти има много време, не мога да родя по- рано. Така че- не правете като тях!  Mr. Green
Зози, и аз чакам девойка стрелец  Wink

# 47
  • Мнения: 31
Макар, и с малкото информация която си дала denil след напъване на бременния ми мозък се сетих коя си, та нали те правихме булка  married е и аз  не знаех че ще си имате бебче, честито и на теб  smile3525. И понеже  съм от старите кучета тук ще светна момичетата на кого си съпруга  Mr. Green. Казва се Петър от класа на Мъжа ми Николай и от на dima76   и е брат на моя стоматолог Юри Василев. Надявам се че не се сърдиш, че така го представям но отдавна Петър не е в Тутракан и на другите ще им е трудно да се сетят.
Така да ви питам нещо майчета наближава Никулден ,а аз си имам именник , по традиция разбира се приготвям риба. Вчера заредих  фризера със всякакви риби и шаранче разбира се ама се чудя как да го приготвя тази година, пълнен с орехи не го харесваме и наистина се чудя как да го направя тази година, аз иначе правя и една страхотна тутраканска рибена чорба ама другата риба не зная как. Ако имате идеи давайте, чакам с интерес.
Целувки на дечицата и чао  Heart Eyes

# 48
  • Варна
  • Мнения: 68
Здравейте! Не бях влизала известно време във темата и съм приятно изненадана от нейното развитие. Честито на ZOZI. Желая ти лека и безпроблемна бременност. Честито и на denilq и Петър  Незнаех, че се е оженил, а  сега и новината за бебче - страхотно се зарадвах. Дълъг и щастлив семеен живот и лъчезарно и добричко  бебче   ylinfant

Яни, твоя син първи клас ли е или се бъркам нещо? Все си мисля че е по-малък от Дани   newsm78

Тъй и тъй съм почнала искам да питам и нещо за косата си yasi. Косата ми е на кичури и този път с всяко измиване стават все по-жълти / друг път не е било така/. Какво да правя/ освен че ще сменям фризьора/ ? Мислех да си взема от професионалния шампоан на Лореал за изрусени коси. Дали ще помогне?

Лек ден на всички   bouquet

# 49
  • Мнения: 8
ааа Диме ,моя син е в 3-ти клас.Той е малко дребни4ак за възраста си ,но като си спомня аз каква бях и се успокоявам,пък и най-важното е да е здрав.Петър и аз го познавам,беше в математи4еската паралелка. smile3523 denil  ти каде ще раждаш в Тутракан или в София.Знаете ли какво бебе о4аквате?.Аз съм на 07.01.2008 на преглед при док.и ще се уговорим кога да се раждаме.chiges предполагам как се 4увстваш след в4еращната ти разходка,аз като бях бременна в 9-тия месец със Стефан играх  ма4 ,но слава богу нищо не ми стана.Яси за рибката нищо не мога да те посаветвам,ние в къщи си я хапваме по всякакъв на4ин приготвена,но пълнен шаран и на мен много не ми харесва.  Animal Tropical Fishмалко тежи4ка ми идва.

# 50
  • Мнения: 1 065
 Grinning Точно за този Пепо си мислех и аз. Вие се оженихте седмица- две след нас  Grinning
Яси, мъжът ми отказва да готви замразени риби, но ние обикновено печем сцепена от към гърба. По възможност навън. А шарана го харесвам пълнен, въпреки че наистина е тежичък, но не ми е от любимите риби. Ех, ама как се слагам и аз при готвачите. У нас аз готвя мъфини, тирамису, тестени неща, баници- маници, супи  и разни измишльотини, които никой не поглежда за моя радост  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3
Браво! Разкрихте ме!!!!! В същност аз не съм се и крила. Пепи даде малко инфо и аз полека-лека започвам да Ви разпознавам.
А моя мъж Ви пожелава леко бременеене и поздравява мъжете Ви. Laughing Аз съм за 7-ми февруари и чакаме момиче.
По Коледа можем да си направим една среща в Тн. Hug

# 52
  • Мнения: 1 065
Денил, и ние имаме дъщеря водолей. Вие, гледам, сте се засилили да правите подарък на свекърва ти  Mr. Green. С Яна са родени на една и съща дата.
Вчера ми направи впечатление, че започнаха вече малко със заобикалки да ме проверяват хората до къде я докарах. Дори преди два дни свекърва ми ми се усмихна, а който я познава знае, че тя не пилее усмивки на ляво и на дясно  Grinning

# 53
  • Мнения: 31
Много сте дейни момичета, браво, браво  Hug
chiges относно замразената рибка и аз не я предпочитам , но миналата година бях жертва на един "блатен шаран"  smile3511 купен на 5.12. и тази година реших да не рискувам и си го купих от  рибар още на 2.12., така се изложих  и реших да им приготвям бяла риба. А за тази година и аз май се навих да го опека  на скарата така целия, бременелките да заповядат на Никул ден  smile3521 eat
denil вие напълнихте къщата с момичета, няма лошо разбира се една голяма тайфа от мацки, и аз искам  пак момиченце и ще видим сега доктора на 20.12. какво ще каже .
Къде се загуби Мимчето newsm57
dima76 този път наистина сигурно не ти се е получила косата щом като  стават все по жълти, шампоана на Лореал ако е с матиращ ефект ще е идеален, в интерес на истината Лореал често си сменят продуктите и аз сега не знам дали го имат , но със сигурност салоните които работят с продуктите им ще ти кажат дали има матиращ ефект. Аз работя с Велла и те със сигурност имат такава пак професионален е. Успех ти желая  smile3525
Идеята за среща не е лоша стига да се организираме, пък и някои вече ще си имат бебчета и могат да споделят как се  чувстват след събитието. Яни няма ли да си идвате по КОледа ?  Hug

# 54
  • Мнения: 1 037
Идеята за среща е страхотна,но ние няма да си идваме по Коледа!И въобще не зная кога ще си дойда пак...... Confusedно задължително ще обява,когато реша да си дойда!
yasi,на 20.12. ще ти пожелая да се види едно здраво бебе ,каквото си го искате!И да ни кажеш веднага,да се порадваме с теб!
chiges,твоята свекърва май ми е преподавала и не съм с лоши спомени от нея.Виж Керанова другарка ми е ярък спомен как заспиваше Party(като говорим за биоложки) Стискам ти палци раждането да мине леко Praynig
Мойто бебе се събуди в количката и ще си изяде ръцете,скоро ще има зъби PartyЩе почваме да се захранваме след Нова Година,абе все бебешки работи при мен!
Лека седмица ви желая и хубави празници!  bouquet

# 55
  • Варна
  • Мнения: 68
А добър ден  Sunglasses
Яси, работата е там, че изобщо не ми допада ходенето на фризьор. Стоя там толкова дълго  за да могат да станат тези кичури и накрая нищо. Но и сама да експериментирам май няма да стане. Мислех от тук да си поръчам един от двата шампоана за руса коса   

http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=59&sort=3a&page=2      newsm78 newsm78 newsm78

Яни, то в лентичката ти пише ама кой да гледа, че е девет годишен. Беше писала нещо за стачката и аз реших, че е първи клас като Дани.

Лек ден на всички   bouquet

# 56
  • Мнения: 826
ZOZI_79, честито и от мен!   bouquet  Страхотна новина Hug
yasi, и моят мъж е Николай, ама аз абсолютно се скатавам и нямам грам идея какво ще правя тази година. Иначе пълним шаран по традиция, ама от много размотаване- и шаран не сме купили все още ooooh!
Дидка-ръжената питка, ако твоите мъже карат такива умопомрачителни бебешки месеци като моите варвари- искрено ти съчуствам Tired В такива случаи ми е идвало да гръмна /или поне заплюя/ всеки, който казва "малки деца- малки ядове" Кви малки ядове, като от недоспиване и нон- стоп кърмене не си наясно от този свят ли си или от друг  newsm78
Важното е, че децата порастват, и се забравя. Ако не се забравяше- такива с проклети бебета като мен така и да не са се решили на второ дете.  Mr. Green
denil, добре дошла и от мен  Hug И поздрави мъжО- колега ми е Party
Не съм знаела, че чакате бебче /иначе имам смътни спомени около сватбата ви/, на теб лека и безпроблемна бременност  до края  Peace
Драга ми chiges, не чи имам конкретни планове за Никулден /шаранът ни сигурно още си вее опашката из Дунава/, ама си знаеш, че ти и фамилията сте от кръга на обичайните заподозрени  Mr. Green Какви са тез изпълнения на дива планинска коза? До 12 знаеш ли още колко време остава?  Crazy

# 57
  • Мнения: 0
ПРИВЕТ,тутракански майчета!!  bouquet
Най-искрени пожелания за лека бременост и честито на Зози Tada Two Hearts
Дядо Коледа при вас май тази година е подранил smile3501 newsm10
Парка и тази година ще се напълни 1stroller 1stroller 1stroller
Яси, ето и моето предложение за НИКУЛДЕН-по традиция аз пълня шарана с лук,орехи и стафиди,но също можеш да го изпечеш във фурната само с малко олио и много лимонов сок-също е много вкусно.Последната рецепта се нарича "риба по кюстендилски"
Успех в готвенето  food002 и весело прекарване на празника на всички именници Drunk  bigdance2

# 58
  • Мнения: 31
Нели мерси Hug за рецептата, тази с лимончето ми допада, тъй като с орехи сме пробвали и не ни хареса може да пробвам  тази.
dima76 добре , че  не всички са като теб  smile3503 че какво  ще правим ние фризьорите. А относно шампоана надълго се запознавах с продуктите им, включително се обадих на една колежка в Русе която работи с тях и тя е на същото мнение като мене ,че е по подходящ този който е за сива коса защото съдържа антижълти пигменти ето погледни това
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=59&products_id=368
той по би ти помогнал. Успех !!!!
Извинявам се на другите момичета че ви занимаваме с това,  ама нали сме си наши хора newsm10 пък и на някой може да му е от полза след време.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 68
Яси, мерси за отговора  Hug   

 Пък то ако трябва някой да се извинява то нека се извиня аз, че повдигнах въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт