За 90 дни - фиданка стани - тема 5

  • 25 992
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 914
хайде и аз да се запиша- виждам, че и megan79 се е записала -  хайде взаимно ще се покрепяме  Hug Hug

решила съм да я спазвам от 20-ти януари, в момента кърмя и пия безалкохолна бира..

моля, по - опитните с диетата да ми кажат проблем ли е да се пие безалкохолна бира да речем към 20-21 часа и ядките изключват ли се от менюто? newsm78

# 76
  • Мнения: 1 559
Звездолинке,исках ooooh!,много исках ooooh! да е почна,щото не е фрапантна,и според мен става и за бременни(поне така мисля,никой не ми отговори още тогава на въпроса newsm78)...ама нещо не ми се получават нещата. #2gunfire #2gunfire

# 77
  • Мнения: 409
Здражеите мацки!От утре по4вам и аз тази диета стори ми се лесна.Сега сам 76 искам да стана 55 Sad,малко трудно но с жоля 6те успея.Ве4е се вклу4вам кам вас :hug:ren ren видях 4е при теб диетата е деиствала страхотно браво  bouquetЗа 55 дни 14 кила(по таблицата)

# 78
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте аз май имам малък напредък - 2 кг., но не се радвам много, че имам още доста, а и дали ще ги задържа, нещо в последно време все ми се яде.

# 79
  • Мнения: 48
Здравейте,как върви при вас?
Само Дундурела се е похвалила с успех-браво!
Аз вече 5ти ден я спазвам,което за мен означава,че продължавам(е имам прегрешения,ама те са докато свикна с мисълта за диета)

# 80
  • Мнения: 409
Dundurela браво в са6тия дух Peace.Мисля 4е диетат е подходя6та за бремени Peace

# 81
  • Мнения: 21
Здрвейте, скъпи фиданки!
От толкова много изчетена информация по въпросите на здравословното хранене, най-разумен ми се струва вашият режим. Преди два-три месеца се опитах да го спазвам и имах наистина чудесни резултати. За съжаление ми се наложи да го прекратя, но сега с бодра крачка и ентусиазъм се записвам официално при вас! Simple Smile
Имам доста да отслабвам, в момента съм 77 килограма, надявам се да стана поне 60 . Доста труд ме чака и се надявам с ваша помощ да успея да се вкарам отново в релси!!!
Пожелавам успех на всички и нека на пролет да няма от какво да се срамуваме! smile3525

# 82
  • Мнения: 1 952
От днес се записвам
Бях на Дюкан, но се чувствах зле, не е за мен.
Връщам се тук.
Защо замря така тази темичка?

# 83
  • Мнения: 533
Как ще е замряла , старите муцуни сме тук Joy

# 84
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
Здравейте!
Аз се оправих, но тая седмица смятам да е нещо като преход към диетката - ще закусвам плодове, ще понамаля храната и ще се опитам да спазвам часовете, а от другата вече ще започна да се съобразявам и с храненето Peace

Успех на всички! Hug

# 85
  • Мнения: 1 952
ren ren, ти с тази диета колко свали?

# 86
  • Мнения: 409
Здравеите Фиданки!Днеска се теглиь свалила сам две кила Laughing.Влязох в едни много тесни данки.Но по4ти не ям хляб.Днеска ми е ваглехидратния ден и хапнах бисквитки бая Laughing.Вие какво ядете на този ден?

# 87
  • Мнения: 480
Момичета, може ли без водния ден?

# 88
  • Мнения: 48
Здравейте,аз днес се провалих.....Но не се отказвам де....Дано утре вляза в ритъма на диетата...Рози,браво !

# 89
  • Мнения: 7 914

Защо замря така тази темичка?

от 20-ти като се включа и аз в диетата и никой друг да не пише...аз ще я подържам темичката.. само дето няма да се включвам с мерки... че много ме е срам Blush


ама не разбрах имат ли място ядките в тази диета? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт