Постигнати резултати от различните диети???

  • 6 889
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Траен резултат имам с ВМ-НВД и спорт.
Kakvo e tova?
 Sajaliavam za kirilicata, no neshto mi se skapa kompa Embarassed

Има тема във форума, в началото са дадени много линкове и съвети
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245670.0

# 16
  • Мнения: 359
В началото спрях хляба и захарта и свалих 6 кг за около 5 месеца, сега съм на Дюкан и съм минус още 4 за около месец и малко. До постигане на по-нормално тегло ще следвам Дюкан, а после мисля РХ за цял живот! Това е първата диета в живота ми досега все ми ставаше лошо като на Елито!

# 17
  • Мнения: 13
Миналата зима свалих 4кг с ВМ-НВД но после се отдадох на здраво ядене и сега съм +8 smile3511 а и с тези празници какво чудо ще става не ми се мисли newsm50

# 18
  • Мнения: 6 167
18кг при д-р Емилова ( 30 дни)
13 кг с  японската диета  ( 14 дни)
12 кг при д-р Байкова ( около месец съм ходила).

проблемът е че свалям едни и същи килограми всеки път.  Confused
В момента съм на японската - минус 5кг за 7 дни.
От Нова година минавам на Дюкан.

И така до края на света.

# 19
  • Мнения: 1 817
Няма ли други трайно отслабнали  newsm78 ?

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798
Отслабнах с 14 кг. с разделно хранене. От години това е моя начин на живот и кг. не са се върнали.  Peace

# 21
  • Мнения: 7 737
Преди една година отслабнах 8 кг за 2 месеца с протеинови шейкове. Сега като усетя да ми стягат дрешките, спирам да вечерям и резултата е много добър. Пия и вита голд понякога, ако съм в тъпчещо се настроение  Embarassed.

# 22
  • Мнения: 5 001
Ами аз за година и половина свалих 20 кг само с лунната диета.Бях близо 90 кг. ,а съм висока 167 см....Сега съм 69 кг....

# 23
  • София
  • Мнения: 1 950
За 14 дни на Страхотната диета - свалени 3 кг/ но не съм била много стриктна/+ пиене на чай Инхуа по 1-2 пъти на ден като се сетя. Имам още много кг. за сваляне, но за следващия етап ще пиша пак.

# 24
  • Мнения: 1 685
 PeaceМисля че една анкетка с изброените в темата диетки ще бъде нагледна и ориентираща за резултатите от пръв поглед Hug

# 25
По принцип съм за разделното хранене, въпреки че понякога ми е страшно трудно да се придържам.
Разделно хранене + спорт мисля ,че е най-добрата комбинация.С някоя гладуваща се диета никога не се задържат килограмите ,това означава цял живот да си на диета ,ужас!!!

# 26
  • Мнения: 1 197
Диетата на Рене Зеуегър-20дни-10кг
Диетата на Скарадейл-14дни-8кг
Диета Японско чудо-7дни-3кг

# 27
  • София
  • Мнения: 2 426
14 кг с Японско чудо и негови модификации по своя воля

последните 8 дни - 3кг с Ориз,пиле и ябълки.

Повече нямам за сваляне, защото станах 53кг и съм си доволна.


Голямото ми наблюдение за задържане на клограмите е следното - няма и не трябва да има такова нещо като "бях на диета-свалих, после започнах да ям нормално и пак качих". Т.е. "нормалното" хранене е проблемът. За себе си съм решила, че моето нормално хранене, за да не ме докара на йо-йо, изключва пържено, бял хляб, и някой комбинации като шоколад с ядки, както и хранене по-малко от 4 часа преди лягане, както и поемане на каквото и да било ядене между храненията. Т.е - ако ми се яде кашу - изяшдам една малка опаковка и това ми е храненето за тези 4 часа, а не да го "мушвам" между храненията. Пак си ям каквото си искам, само че гледам да е горе-долу разделно и да не ям пакетирани боклуци и сандвичи. Иначе може да ме видите и с мазна баничка в ръка, но не по-късно от 14часа. Ако нещо ми се яде много и е късно - просто изчаквам до следващия ден и тогава го изяждам. Като цяло гледам и природата - слонът яде трева, лъвът яде месо. Тревопасните животни са дебели, а месоядните - мускулести и здрави. Ходя много пеша (към 8км на ден), но в никакъв случай не тичам и не спортувам друго. Просто гледам с нищо да не прекалявам.

Дано да съм полезна за някого, ако мога да помогна - ще го направя с радост. Имам 3 слаби и три наистина доста пълни приятелки - слабите си имат собствени режими, подобни на моя, но техни си. Те също имат склонност към напълнявне - същата свинска порода като мен. Пълните обаче  редуват диети с "тъпкане" и ми се сърдят като се опитам да им дам съвет. "Танцуват" нещо като танго - 2 кг нагоре, 1 надолу. Една такава даже беше пробвала диетата пиле, ориз, ябълки за 1 /един/ ден и беше заявила, че няма ефект. За един ден....

Абе, гадна работа са нежеланите килограми, успех на всички!

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 20:55 от get_real

# 28
  • София
  • Мнения: 1 950
get_real , развесели ме с твоите приятелки , с тия неефикасни диети Grinning то и за по два-три дни колко неефикасни има  Joy аз съм ведър пример за това. Наистина е много важна нагласата за след диетата - "нормалното " хранене на мен сума ти диети ми е провалило. Mr. Green Много ни се иска да вярваме, че има вълшебна диета , с която сваляш всички излишни кг. за кратко и после си ядеш на корем без проблем , но няма такава или поне аз още не съм я открила ooooh! Поздравявам те за постигнатия резултат и за това ,че вече си избрала и най добрия начин да го запазиш!  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 052
.... Като цяло гледам и природата - слонът яде трев, лъвът яде месо. Тревопасните животни са дебели, а месоядните - мускулести и здрави. ...
  202uuЦелият ти постинг е много съдържателен! Но точно тази мисъл ме разби, изкефи, вдъхнови. smile3501 Гениално!

Общи условия

Активация на акаунт