Natal a porta, Muitas festas é prendas para todos em Португалия- 5

  • 14 197
  • 264
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 255
Честит 8 - ми март  Hug Heart Eyes
Детски поздрав за всички  цък Hug парола на ЛС  Wink

# 256
  • Мнения: 693
Честит празник мили дами    bouquet

Нещо май яко сте запразнили щом не се разписвате  Laughing
Моя подарък сутринта от малкия беше целувка  Heart Eyes Мнооого е скромен на целувки.
Аз чакам малкия да се наспи и майка ми да се върне от работа да отидем някъде на скромна почерпка. Идеята беше да оставя малкия мъж с големия, но последния го извикаха да работи, а пък и майка ми нещо се разболява, та може да си останем само с расходка довечера, и малко пазар че трябва да подменяме окъсяли панталнки.

мама мерси за поздрава супер  smile3501

Айде малко активност да махнем този Натал и да внесем пролетно натроение  Laughing

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 17:07 от viki81

# 257
  • Мнения: 878
4естит празник на вси4ки
Аз да ви кажа още първият ден свекърва ми успя да ме ядоса  Rolling EyesХодихме до магазина в4ера,който е на 5 минути от вкъщи и още с излизането бутна колата #Cussing out,после докато и обяснявам да кара по внимателно,4е все пак дете има в колата и нашата решава да мине на 4ервено Shocked  и се навря под някакъв камион,добре 4е 4овекът имаше бързи реакции и наби спира4ките Rolling Eyes После пък в магазина аз докато си избирах боя за коса и тя беше с Дани и по едно време ми се връща сама,питам я къде е Дани и тая ми вика"ами незнам не е ли с теб?"  Shocked и това в огромен супермаркет,направо отка4их,спря ми сърцето за миг,хукнах да го търся,оказа се,4е мъжът ми и той се появил отнякъде и Дани го видял и отишъл при него Хубавото е,4е излязохме снощи на ве4еря и кино,гледахме Jumper,хареса ми,препоръ4вам го Ами това е засега от нас,доскоро.
 

# 258
  • Мнения: 693
4естит празник на вси4ки
Аз да ви кажа още първият ден свекърва ми успя да ме ядоса  Rolling EyesХодихме до магазина в4ера,който е на 5 минути от вкъщи и още с излизането бутна колата #Cussing out,после докато и обяснявам да кара по внимателно,4е все пак дете има в колата и нашата решава да мине на 4ервено Shocked  и се навря под някакъв камион,добре 4е 4овекът имаше бързи реакции и наби спира4ките Rolling Eyes После пък в магазина аз докато си избирах боя за коса и тя беше с Дани и по едно време ми се връща сама,питам я къде е Дани и тая ми вика"ами незнам не е ли с теб?"  Shocked и това в огромен супермаркет,направо отка4их,спря ми сърцето за миг,хукнах да го търся,оказа се,4е мъжът ми и той се появил отнякъде и Дани го видял и отишъл при него Хубавото е,4е излязохме снощи на ве4еря и кино,гледахме Jumper,хареса ми,препоръ4вам го Ами това е засега от нас,доскоро.
 
#Crazy

# 259
  • Мнения: 1 101
Цитат
Айде малко активност да махнем този Натал и да внесем пролетно натроение 
Peace

# 260
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Мале Зои  ooooh! не ти завиждам тия 2 седмици мила,но не се предавай  Peace

Трябва ли да 4акаме да станат 15 страници или може и по рано да си пуснем новата тема  newsm78

# 261
  • Мнения: 693
В темата за родени септември, в която пиша, последния път пуснаха нова тема когато старата беше 14 страници.
Ние днес се отдадохме на мързел, като изключа готвенето, но няма начин трябва да се яде, още повече че имахме и гост за обяд. Сутринта оставихме Крис за един час на майка ми да пием кафе, че с него вече е мисия невъзможна, в количката седи само ако е в движение. После успяхме да обядваме на спокойствие докато той спи, а следобяд се разходихме тримата.
Дано и вашия уикенд е минал така приятно.

# 262
  • Мнения: 1 101
И ние като Вики се отдадохме на мързел днес...ама то много студено бе....при вас така ли е? цял ден на компа  и гледане на филми ...
макар 4е имах дрехи от петъка ..та им се каних каних...но не им се усмихна късмета Naughty
заредих батериите и сега от утре наново
Лека седмица и на вас Hug

# 263
  • Мнения: 194
ЗДРАВЕЙТЕ!
 Моля да ми простите,че не ви поздравих за празника,днес е последна възможност да поискам прошка  Laughing
Желая ви много здраве и да се усмихвате повече,това разкрасява и се отразява благотворно и на здравето! Grinning
Зои,пази си детето,само това ще кажа!!!! ooooh!
Вики,наслаждавай се на всеки момент,без отлагане,това е верният път и ти си го открила.
Аз последните 3 дни се изморих от прошки, четвъртък на свеки,в петък на кумовете,в събота гости у нас(не помня от кога не бях готвила толкова много  Tired,а после колко имаше за миене,добре,че имам съдомиялна),днес на бабите и татко,и концентрацията ми се изпари тотално,вчера и днес окончателно изостанах от графика с въпросите..... Sick
Инеси е с хрема от вчера и утре няма да е на ясла,страх ме е да не се разболее точно последните дни прди изпита,че тогава съвсем ще се откажа,надявам се да я закрепя и да стопирам процеса в началото,горката през два часа я тъпча с куп хомеопатични,имуностимулиращи и витаминозни истории Sick
Пожелавам ви успешна и слънчева седмица!!!!   bouquet

# 264

Общи условия

Активация на акаунт