Какво знае вашето дете за дядо Коледа?

  • 2 539
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 201
Дядо Коледа носи подаръци на всички деца. Понякога ги раздава лично, понякога ги оставя под елхата! Важното е подаръци да има  Grinning!
PeaceИ при нас е така.

# 46
  • Мнения: 8 163
"пагадаци защото тебе добичко"

 newsm62 Ооох, какъв сладур!

# 47
Нашият Дядо "Колева" е добрият дядо дето носи подаръци на послушните деца и този който идва в градината е неговия помощник.Пишем писма и т.н., въпреки че сме на 6г. А малкия още не е в кондиция!

# 48
  • Мнения: 2 784
Ама... наистина ли няма дядо Коледа? Confused

# 49
  • Мнения: 1 193
Мойта кака още вярва в добрия старец, даже и писма му пише  Grinning За малката нямам наблюдения  Grinning

# 50
  • Мнения: 1 470
Щеше ми се и ние да вярваме-големите...Иначе двамата ми големи сина от тази година вече очакват от нас подаръците,дори се съобразяват със възможностите ни,и додават техните си пари... HugА малкият,още нищо не му разбира главето...

# 51
  • Мнения: 1 589
Ние сме все още на първа опция,но не знам до кога.Вече е по-голям и започва да задава въпроси,а и от другите деца чува....За подаръците обаче  въпроси не задава  Simple Smile не го интерисува  аз ли ги купувам или в работилницата на Дядо Коледа се правят-подаръци трябва да има Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 39 811
Гласувах с 1вата опция. Нямах късмета да открехна Дияна, че този човек не съществува.

Тормозеше ме миналата година с приказки за Дядо Коледа цели 3 месеца. Накрая не издържах... И Дияна млъкна (малко невероятно, но факт), гледаше стресирано... и аз такова... отново замазах положението.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт