Споделете 36

  • 25 728
  • 1 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 400
Искам да си споделя, че Коледата започна все по настойчиво да ме настъпва по мазолите Tired Получих вече два имейла до Дядо Коледа (тея от Дечица защо не ги пращат директно на него -  не ги знам Crossing Arms) и още две ми се кукнаха на терасата...В потрес съм. Тихият ужас ме завладява с пълна сила. Мразя Уич! Мразя и Малките Поните! Crossing ArmsИ Уинкс мразя!
Пууууууууу..... Close

# 61
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Дайте, моля ви се, някаква ефикасна бабина рецепта срещу хрема, че аман вече от хреми!

Това ми е втората хрема за 2 седмици!  Sick

# 62
  • Мнения: 1 533
Някаква посвеместна конска кампания явно има тази Коледа. Яна и тя писала в ДГ че иска пони, да е лилаво или розово, да има рог и криле. По цял ден цвили и търчи из къщи на 4 крака. Пита ме какво ядат понитата, казах моркови и ябълки. Рупа моркови и ябълки вече няколко дни.

Тити, харесва ми подаръчната ти философия. Голяма комерсиализация настава по тия празници, тръпки ме побиват.

Киса, четох че двете ни лекарки в споделете - дренка и имелда маркос пият цитросепт. Инвестирах вчера и давам на детето, шибнах и аз една доза. Ефектът по-нататък ще го споделям.

# 63
  • Мнения: X
Мда. Аз мразя и Костенурките нинджа, и Спайдърмен.И Барби.
Върти ми се една тема в главата, но се чудя дали да я пускам,защото не знам дали не е имало такава вече. Rolling Eyes

Щуката все пак я шибнах с майонеза и сусам и малко бяло винце за разкош.После ще пиша какво е станало.

# 64
  • Мнения: 2 891
Какво направихте? Да не ви остави човек за 2 часа и правите нова тема.

# 65
  • Мнения: 17 407
Ха, какво да кажа аз  за комерсиализацията- дъщеря ми поне месец след празниците пита за подаръци. Рд-то й  е на 29.12 и има хора, дето смятат, че трбва да получи три отделни подаръка.
Вълк, мъжът ми го знае твойту селу- каза, че там били баш капанци

# 66
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Цитросепт-а не е бабина рецепта.  Laughing

Дренке, аз имам РД на 26-ти и ми се е случвало да получа 1 подарък - хем за Нова година, хем за РД.  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 070
И на мен Цитросепт ми помага при разни УНГ, вируси, бактериални инфекции.

За хрема, че и за синузит какво са ми казвали - имало по-голям ефект от физиологичния разтвор, макар, че е нещо такова - в топла вода разтваряш морска сол, после смъркаш тази вода, колкото може по-навътре да влезе. Това предизвиква прочистване.
Иначе със Цитросепта се правят и капки за нос, но тр се разровите из форума или сайта, там пише, май беше глицеринов разтвор. Но си има определени количества.

# 68
  • Мнения: X
А, не ми говорете, моля ви за РД!!
Моите като са родени на 30.12 питате ли ме дали ми е хубаво, а?Дали не очакват подаръци и за РД?
Като дойде декември и  направо главата ми пуши!!

# 69
  • Мнения: 4 300
Аз вече изпих цяло шишенце Цитросепт. Ама нямах хрема, та не мога да кажа какво влияние й оказва Mr. Green.
От споделените бабини лекове за хрема запомних захаросан мед на клечка за уши и в носа.

# 70
  • Мнения: 1 533
Сега разбирам защо мъжът ми настояваше да се бракуваме на 28 декември.

# 71
  • Мнения: 2 070
Това с кончетата е от една реклама по Тв сигурно, не сте ли я гледали? Дават точно такива кончета с рогче и крилца. Аз миналата година купих на Яна за 3-4 лева такова от Марсел на Христо Ботев, имаше го и на площад Македония в магазина. Взех го за подарък уж от дядо Коледа от яслата.

# 72
  • Мнения: 4 371
Физ.разтвор изобщо не ми помогна, повече от седмица се влача сополива, сутринта се събудих по никое време и отидох да спя седнала на дивана Tired Тоя Цитросепт го четох одеве, но не видях става ли за бременни или не. Калин@, ще видиш ли в листовката какво пише, моля те.

А, за хремата баба ми казва, че като се лекува минава за седмица, а ако не се лекува за 7 дни, така че няма да се хабя повече Crossing Arms

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Лелката дето чисти офиса ми каза да си слижа капки от лимон в носа - горкия ми нос...  Laughing

# 74
  • Мнения: 4 300
Дуци, става.
Ако исша мога да ти снимам листовката.
А самото лекарство си има сайт, където един доФтор отговаря на въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт