Отзиви за мебелна къща "Явор"-Пазарджик

  • 54 861
  • 229
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Имате ли нови впечатления? И по-специално за холови ъгли-дивани, които да се ползват за спане?
А пък на мен днес цял ден не ми се отваря страницата на магазина  Sad

# 181
  • София
  • Мнения: 632
Ходихме до новия магазин в Младост 4.Всички бяха много любезни,4 пъти ни питаха консултантите имаме ли нужда от помощ.А и самият магазин много ни хареса-като подредба и аранжировка.Харесахме си готова кухня от серията Ника.Сега остава само да отидем и да я поръчаме.

# 182
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ходихме до новия магазин в Младост 4.Всички бяха много любезни,4 пъти ни питаха консултантите имаме ли нужда от помощ.А и самият магазин много ни хареса-като подредба и аранжировка.Харесахме си готова кухня от серията Ника.Сега остава само да отидем и да я поръчаме.
Искаш да кажеш, че и в София вече има магазин на тази мебелна къща?

# 183
  • София
  • Мнения: 632
Да,откриването беше на 14 май.Магазина е при Технополис.Влиза са в същият паркинг.В брошурата пише, че скоро ще отварят и магазин в кв.Надежда.

# 184
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Да,откриването беше на 14 май.Магазина е при Технополис.Влиза са в същият паркинг.В брошурата пише, че скоро ще отварят и магазин в кв.Надежда.

Супер, ще се посети в най-скоро време  Laughing

# 185
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И ние вчера бяхме в Явор във Варна. Добри впечатления имам. За някои неща определено си струва - маси, столове, детски стаи. За кухни не гледах внимателно и нямам мнение. Спални също има добри идеи, само дето нямаше нито един огромен гардероб, от какъвто се нуждаем повечето  Joy  .. но моят ъгъл за спане няма да е оттам. Почти няма избор, в смисъл и размера  и да е разтегателен и дамаската и така. На меката мебел специално цените са нормални, но не са и по-ниски от други места, които посетихме, специално за мека мебел. това от мен

# 186
  • Мнения: 504
Не мога да прочета всичко по темата, защото трябва да излизам, но ако се намери някой да ми каже продават ли се на модули детските стаи  на Явор ще съм мнооого благодарна.  bouquet

# 187
  • Мнения: 144
Изида, продават се преди година купихме само секцията, гардероба и бюрото - ние легло си имахме.Незнам какво точно търсиш, но ако не ти се разкарва до магазина може да попиташ и чрез страницата им.

# 188
  • Мнения: 1 427
Искам само да кажа, че ако опрат нещата до рекламация - има да си чакате......Аз поръчах от он-лайн магазинът им една кухня, наложи се да върна една от вратичките за смяна и от февруари досега си чакам да ми я изпратят! ЧЕТИРИ МЕСЕЦА !!! Като през това време поне 5 пъти звънях да им напомням! Сега днес последно ми обещаха, след кратък скандал по телефона, другата седмица да ми я изпратят Praynig
Повече нищо не бих поръчала от там!

# 189
  • Мнения: 3
И аз разглеждах магазина в Младост 4 и си харесах кухня на Явор, обаче стандартът им е 85см /с плота/височина на долните шкафове,а аз искам 90см. Някой дали е имал такъв проблем и дали може да се коригира, ако си купя някакви други крачета?

# 190
  • Мнения: 5 178
mickatam, смениш ли крачетата ще трябва да смениш и челата (онези дъски, които крият крачетата и пепела под кухнята)

# 191
  • Мнения: 3
  Сетих се за това. но дали са стандарт?

# 192
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Крачетата винаги можеш да ги смениш.
В Бриколаж има много видова.

Но според мен, промениш ли ги няма да стои добре.

# 193
  • Мнения: 5 178
вероятно ще трябва да търсиш отделно дърводелец, който да ти ги направи на новия размер

# 194
  • Мнения: 3
Аз мисля, че няма да е зле. Ходих и до Айко преди това и там всичките им кухни са на този принцип, могат да се регулират. Консултантите в Айко са далеч на по-добро ниво от тези в Явор. В Явор са любезни, но за съжаление некомпетентни. Общо взето каквото и да питах ми казаха, че не става и след като настоях да направят запитване се оказа, че всичко което бях поискала може да се направи. Моля някой който си е купувал кухня от тях да сподели дали е доволен от качеството иначе цените определено са много добри и вида на кухните също. И как да си направя проект, защото общо взето те за такава услуга не са чували. Купуваш и после  си троши главата, ако не пасне.

Общи условия

Активация на акаунт