Пред кого кърмите?

  • 3 947
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 100
Само пред мъжа ми Peace

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 551
В началото малко се притеснявах да кърмя навън , но с помощта на две приятелки бързо се излекувах  Mr. Green Цяло лято бяхме навън и съм го кърмила къде ли не. За пред домашните и близките няма смисъл да коментирам - та нали са си наши хора Wink
Искам само да те попитам - защо не кърмиш пред баткото? Стори ми се странно това. На нашия батко му беше много интересно в началото, дори искаше да ми помага да се цедя  Mr. Green и изобщо да се чувства съпричастен. С времето го прие за нещо нормално, а сега само отчита, че се храним Simple Smile

# 32
  • Мнения: 636
Само в началото имах известни притеснения, но след това кърмех по парковете и градинките, в колата и вече го намирам за нещо съвсем естествено. Не се притеснявам от никого, но щом на теб ти е неудобно, няма какво да се насилваш. Важно е ти и бебето да се чувствате спокойни и да се наслаждавате на тези прекрасни моменти!  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 011
Пред таткото,майка ми,сестра ми и най-близката ми приятелка.Наложи се няколко пъти да кърмя и пред свекървата,е всеки път сяда до мен и се навежда точно над гърдата ми да гледа дали яде детето  #2gunfire междувременно я гъделичка по крачетата или по ушите  #Cussing out  е идваше ми да й завъртя един.... ама айде,затова сега като знам че ще идва вкъщи,храня детето предварително.А иначе съм кърмила пред племенника ми(на 2 год.) и той като ме види ходи при майка си и той да суче  Joy ама там няма никой вече  hahaha

# 34
  • София
  • Мнения: 2 734
Кърмила съм навън,леко наметната с една пеленка.Вкъщи съм кърмила пред почти всичките си женски роднини и приятелки.Пред мъжете ми е неудобно и просто отивам в другата стая.

# 35
  • Мнения: 2 197
Кърмила съм само и единствено пред приятеля си. За мен е недопустимо и грозно да се заголя в парка или в заведение (виждала съм майки да го правят). Когато сме били навън съм и носила храна (кърма и/или мляко) в шише. за мен това беше единствения приемлив начин за хранене. По въпроса за по-големите деца мисля, че също не е редно да стават свидетели на кърменето. То не че не гледат достатъчно голотии по телевизията ама все пак.

# 36
  • Мнения: 159
С близнаците се изцеждах с помпа - само пред близките си, вкъщи. Да, но с дъщеря ми беше съвсем различно - кърмих я пред всички и навсякъде, включително и в парка. Е, ако преценя, че хората около мен свенливо или, пардон, гнусливо (щото има и такива хора) извръщат поглед, я покривах лекичко с пеленката или с моята риза/блуза. Мисля, че няма нищо по-красиво от кърмеща майка!  Hug

# 37
  • Мнения: 1 098
За мен това е напълно естествено. Не виждам защо не трябва сина ти да присъства. Това е начин на хранене, какво по- нормално от това, не е срамен акт.

# 38
  • Мнения: 125
 Кърмила съм пред съпруга си, майка ми, свекърва ми, снаха ми, кумата и други приятелки. Не ми беше удобно да храня бебето пред свекъра, баща ми, брат ми и всички познати мъже. Правила съм го и един-два пъти навън на пейка, като грижливо съм се покривала с пелена. Престанах да го правя, след като единия път някакъв мъж от съседна пейка започна да се навежда специално напред, за да види какво става, и да ми се хили мазно Twisted Evil
 По принцип съм съгласна, че е най-важно детето да е нахранено и това да може да става навсякъде, но все още има хора, които виждат нещо сексуално в това. Дано такива стават все по-малко.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 603
....................То не че не гледат достатъчно голотии по телевизията ама все пак.

Това горното, просто няма нищо общо с кърменето.

Мисля, че няма нищо по-красиво от кърмеща майка!  Hug
Peace

# 40
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Кърмила съм пред мъжа ми, свекървата, сестра ми и майка ми Peace

И аз така. С изключение на мъжа ми, другите мъже излизаха като чуеха, че е време за кърмене. Пред жените в семейството / майка ми, сестра ми и свекърва ми / не ме е било срам.

# 41
  • Мнения: 750
Кърмила съм само и единствено пред мъжа ми.

# 42
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Кърмя пред всички жени - познати и непознати
и всички НЕпознати мъже
Пред познати мъже не мога да кърмя - изобщо!
Единствените двама познати мъже, пред които кърмя, са съпругът ми и Александър  Grinning

# 43
  • Мнения: 1 272
Кърмех детето си когато е гладно, независимо от компанията Peace

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Когато се наложи въобще не се съобразявам къде и пред кой ... даже веднъж седящ до мене мъж  не разбра, че кърмя  Laughing пост фактум остана силно очуден, че събитието се е състояло без да разбере   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт