Боядисване на Косата по време на бременнност

  • 7 180
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
МОжете ли да ми кажете дали сте си боядисвали косата по време на ранна бременност. Първият триместър.

Купих си боя преди да знам че съм бременна и сега ме е страх да я ползвам, Thinking

# 1
  • Мнения: 353
Да и съм се боядисвала и съм се подстригвала и няма проблеми.  Hug

# 2
  • Мнения: 545
И се боядисвах и се подстригвах,даже червило си слагах Laughing
Иначе сестра ми сега е бременна и май се отказа заради амоняка!

# 3
И аз се боядисвах и подстригвах многократно през бременността.За да си по спокойна си вземи без амонячна боя.

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма проблеми Peace

# 5
  • Мнения: 4 496
Боядисвах се през всяка от бременностите си.

# 6
  • Мнения: 14 489
не се препоръчва боядисване на косата по време на бременността.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Боядисвах се и се подстригвах  Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Да, без притеснения, но на отворен прозорец и проветриво.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 252
И аз се боядисвах и подстригвах.Не се притеснявай.

# 10
  • Мнения: 1 193
Аз си се боядисвах всеки месец  Peace

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Боядисвала съм се  Laughing Peace


Цитат
не се препоръчва боядисване на косата по време на бременността.
Защо newsm78 каква е причината  поради която не се препоръчва  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 167
Аз се боядисвах 4 пъти за цялата бременност.Ползвах обаче безамонячната боя на Лореал.

# 13
  • Мнения: 14 489
Боядисвала съм се  Laughing Peace


Цитат
не се препоръчва боядисване на косата по време на бременността.
Защо newsm78 каква е причината  поради която не се препоръчва  Rolling Eyes

не е доказано 100 % че е безвредно за плода.
това, че всички се боядисват, не значи, че е безопасно.

# 14
  • Мнения: 183
Разбира се, че се боядисвах и подстригвах редовно... Няма да ходя като бухал, де. Не се притеснявай. Ако ти става  лошо от амонячната боя - ползвай безамонячна Peace За друго няма какво да се притесняваш. А ,и все пак , трябва да изглежда една жена добре по всяко време Simple Smile

# 15
  • Мнения: 745
правих си 2 пъти кичури.1 път беше в първия триместър.няма никакви проблеми.постригвах се 2-3 пъти.

# 16
  • Мнения: 645
Боядисвах се. Просто исках да изглеждам добре, а не занемарена. Коментирах това с гинеколожката си и тя каза, че боядисването не би създало проблем за бебето.

# 17
  • Мнения: 11 004
Боядисвах се и се постригвах през цялата бременност. Точно сега не е моментът да се занемаряваш. Simple Smile

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз се боядисвах 4 пъти за цялата бременност.Ползвах обаче безамонячната боя на Лореал.
И аз.

# 19
  • Мнения: 1 199
Ами аз в книга за бременността прочетох че е вредно. И няма значение дали прозорецът е отворен или не, защото това което се намаже върху кожата, се абсорбира от организма. Може би си чувала че има и лекарства, които се приемат чрез кожата - във вид на  лепенки. И всичките тези отрови ще стигнат до бебенцето ти ако си боядисаш косата. Освен това ще ти кажа, че отрицателните резултати за бебето не е задължително да се търсят веднага след раждането, нито пък в ранното детство. Аз бих изчакала поне първите три месеца, че тогава най-големи бели стават. Но и след това няма да му е от полза.

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Подстригвах се всеки месец и се боядисвах при нужда Peace

# 21
  • Мнения: 5 940
Боядисвах се. Живеех си по същия начин, само дето не пушех и не пиех алкохол.

# 22
  • Мнения: 27 524
Ами аз в книга за бременността прочетох че е вредно. И няма значение дали прозорецът е отворен или не, защото това което се намаже върху кожата, се абсорбира от организма. Може би си чувала че има и лекарства, които се приемат чрез кожата - във вид на  лепенки. И всичките тези отрови ще стигнат до бебенцето ти ако си боядисаш косата. Освен това ще ти кажа, че отрицателните резултати за бебето не е задължително да се търсят веднага след раждането, нито пък в ранното детство. Аз бих изчакала поне първите три месеца, че тогава най-големи бели стават. Но и след това няма да му е от полза.

Ако така започнем да мислим и да се притесняваме, какво да кажем за отровния въздух, който дишаме? За нитратните зеленчуци, които ядем? За месото, тъпкано с хормони и антибиотици? За отровната пластмаса, която ползваме в домакинството? И така мога да изреждам още много. По-малко втелясване, повече спокойствие и по-малко вторачване в подробностите дават добри резултати принципно  Simple Smile

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз се боядисвах.

# 24
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз си поднових кичурите чак в 4 месец , но не съм се постригвала. Майка ми все ми разправя как детето щяло да е без акъл. ShockedДобре , че не съм нацафтяла още.

# 25
  • Мнения: 476
Е чак пък толкоз.... Боядисвай се и не се притеснявай! То и да не си бременна, пак ще се абсорбира чрез кожата някакво количество, но си се боядисваш, нали?! Няма да навреди чак на бебето!  Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами аз в книга за бременността прочетох че е вредно. И няма значение дали прозорецът е отворен или не, защото това което се намаже върху кожата, се абсорбира от организма. Може би си чувала че има и лекарства, които се приемат чрез кожата - във вид на  лепенки. И всичките тези отрови ще стигнат до бебенцето ти ако си боядисаш косата. Освен това ще ти кажа, че отрицателните резултати за бебето не е задължително да се търсят веднага след раждането, нито пък в ранното детство. Аз бих изчакала поне първите три месеца, че тогава най-големи бели стават. Но и след това няма да му е от полза.

Ако така започнем да мислим и да се притесняваме, какво да кажем за отровния въздух, който дишаме? За нитратните зеленчуци, които ядем? За месото, тъпкано с хормони и антибиотици? За отровната пластмаса, която ползваме в домакинството? И така мога да изреждам още много. По-малко втелясване, повече спокойствие и по-малко вторачване в подробностите дават добри резултати принципно  Simple Smile


  202uu  абсолютно подкрепям  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 020
Два пъти през бремеността си правих кичури - в края на третия месец и в  края на деветия. Мисля, че не е вредно.

# 28
  • Мнения: 357
Всички ми казваха, че няма проблем, но аз не посмях - ни се боядисах, ни се подстригах. За това в момента, в който се прибрах от болницата и се кръцнах много късо Laughing, а още няма да я боядисвам, за да си почине косъма, че е много изтощен  Rolling Eyes

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ами аз в книга за бременността прочетох че е вредно. И няма значение дали прозорецът е отворен или не, защото това което се намаже върху кожата, се абсорбира от организма. Може би си чувала че има и лекарства, които се приемат чрез кожата - във вид на  лепенки. И всичките тези отрови ще стигнат до бебенцето ти ако си боядисаш косата. Освен това ще ти кажа, че отрицателните резултати за бебето не е задължително да се търсят веднага след раждането, нито пък в ранното детство. Аз бих изчакала поне първите три месеца, че тогава най-големи бели стават. Но и след това няма да му е от полза.

Ако така започнем да мислим и да се притесняваме, какво да кажем за отровния въздух, който дишаме? За нитратните зеленчуци, които ядем? За месото, тъпкано с хормони и антибиотици? За отровната пластмаса, която ползваме в домакинството? И така мога да изреждам още много. По-малко втелясване, повече спокойствие и по-малко вторачване в подробностите дават добри резултати принципно  Simple Smile
Peace

# 30
  • Мнения: 636
Подстригвах се и се боядисвах! Нищо няма да му стане на бебето Peace

# 31
  • Мнения: 1 199
Ами аз в книга за бременността прочетох че е вредно. И няма значение дали прозорецът е отворен или не, защото това което се намаже върху кожата, се абсорбира от организма. Може би си чувала че има и лекарства, които се приемат чрез кожата - във вид на  лепенки. И всичките тези отрови ще стигнат до бебенцето ти ако си боядисаш косата. Освен това ще ти кажа, че отрицателните резултати за бебето не е задължително да се търсят веднага след раждането, нито пък в ранното детство. Аз бих изчакала поне първите три месеца, че тогава най-големи бели стават. Но и след това няма да му е от полза.

Ако така започнем да мислим и да се притесняваме, какво да кажем за отровния въздух, който дишаме? За нитратните зеленчуци, които ядем? За месото, тъпкано с хормони и антибиотици? За отровната пластмаса, която ползваме в домакинството? И така мога да изреждам още много. По-малко втелясване, повече спокойствие и по-малко вторачване в подробностите дават добри резултати принципно  Simple Smile

Това е редовното оправдание на пушача  Mr. Green Нали и без това въздухът е замърсен, нитрати в зеленчуците и т. н., давай и да пуша. Ами че въздухът като бил замърсен, направо и арсеник да започнем да консумираме по тази логика. Всеки си преценява за себе си. За съжаление една бременна решава и за детето си, което е зависимо, но не може нищо да направи. Момичето питаше дали е вредно и аз му отговорих това, което съм прочела от специалистите. Това че някоя си го правила и значи не е вредно, за мен е абсолютна смехория.

# 32
  • Мнения: 434
Боядисвала съм се и двата пъти и не съм имала проблем освен ,че по бързо ми падаше боята,но това го отдавам на хормоните.
Боядисвай се спокойно,това че си бременна не означава че трябва да спреш да се грижиш за себе си. newsm10

# 33
  • Мнения: 728
Боядисвах се и в началото и после пак. даже преди 2 седмици пак сложих една боя на корените. Някой казват че докато си бременна боята не те хваща, но при мене явно това не важи.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Ами аз в книга за бременността прочетох че е вредно. И няма значение дали прозорецът е отворен или не, защото това което се намаже върху кожата, се абсорбира от организма. Може би си чувала че има и лекарства, които се приемат чрез кожата - във вид на  лепенки. И всичките тези отрови ще стигнат до бебенцето ти ако си боядисаш косата. Освен това ще ти кажа, че отрицателните резултати за бебето не е задължително да се търсят веднага след раждането, нито пък в ранното детство. Аз бих изчакала поне първите три месеца, че тогава най-големи бели стават. Но и след това няма да му е от полза.

Споделям това мнение. Само ще допълня, че подобно беше изложено на лекция в лондон от фризьор,  който по образование е химик.
Всичко, което мажем по кожата си влиза в нея. Няма как да се подбира кое точно да пропусне организма.

Ти си правиш избора. Важното е като избираш да си информирана все пак. Не може да се твърди, че е безвредно, а оттам-нататък ти както си решиш.

# 35
  • Мнения: 79
И аз се боядисвах. Даже мисля сега за нова година да се боядисам пак. Не мисля че е толкова вредно. А и трябва по някакъв начин да си поддържаш самочувствието, защото някои се депресират от промяната в тялото си. Също така се и подстригвах не вярвам в бабини деветини.

# 36
  • Мнения: 4 451
И аз съм се боядисвала. Доколкото знам не е доказано, че е вредно боядисването за плода. Спори се по въпроса.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Два пъти си правих кичури.Първият път фризьорката ми каза да изчакам да вляза в 4 месец,но по-скоро за да не ми стане лошо от миризмата или нещо подобно беше.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз си се боядисвах всеки месец  Peace

И аз  Peace

# 39
  • Мнения: 3 034
Ами аз в книга за бременността прочетох че е вредно. И няма значение дали прозорецът е отворен или не, защото това което се намаже върху кожата, се абсорбира от организма. Може би си чувала че има и лекарства, които се приемат чрез кожата - във вид на  лепенки. И всичките тези отрови ще стигнат до бебенцето ти ако си боядисаш косата. Освен това ще ти кажа, че отрицателните резултати за бебето не е задължително да се търсят веднага след раждането, нито пък в ранното детство. Аз бих изчакала поне първите три месеца, че тогава най-големи бели стават. Но и след това няма да му е от полза.


Ако така започнем да мислим и да се притесняваме, какво да кажем за отровния въздух, който дишаме? За нитратните зеленчуци, които ядем? За месото, тъпкано с хормони и антибиотици? За отровната пластмаса, която ползваме в домакинството? И така мога да изреждам още много. По-малко втелясване, повече спокойствие и по-малко вторачване в подробностите дават добри резултати принципно  Simple Smile


  202uu  абсолютно подкрепям  Peace

и аз  Peace тея щуротии са важали едно време, когато боите са били с такова съдържание на амоняк, че кон са можели да съборят  Mr. Green а има достатъчно канадски писания за бременността със сума ти статии, че ако въобще някоя боя е останала частично неполезна, то това е катранено черната. това ми го казаха и двама гинеколози тук. така че по-спокойно си карай бременността и гледай да се чувстваш добре  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз се боядисвах  по време на бременността. Peace

# 41
  • Мнения: 991
Ами аз в книга за бременността прочетох че е вредно. И няма значение дали прозорецът е отворен или не, защото това което се намаже върху кожата, се абсорбира от организма. Може би си чувала че има и лекарства, които се приемат чрез кожата - във вид на  лепенки. И всичките тези отрови ще стигнат до бебенцето ти ако си боядисаш косата. Освен това ще ти кажа, че отрицателните резултати за бебето не е задължително да се търсят веднага след раждането, нито пък в ранното детство. Аз бих изчакала поне първите три месеца, че тогава най-големи бели стават. Но и след това няма да му е от полза.

Ако така започнем да мислим и да се притесняваме, какво да кажем за отровния въздух, който дишаме? За нитратните зеленчуци, които ядем? За месото, тъпкано с хормони и антибиотици? За отровната пластмаса, която ползваме в домакинството? И така мога да изреждам още много. По-малко втелясване, повече спокойствие и по-малко вторачване в подробностите дават добри резултати принципно  Simple Smile

Ами да, за всички тези вредни въздействия би следвало да се притесняваме и по време на бременността да се опитаме да ги сведем до минимум. Според мен. Най-вероятно аз съм в другата крайност, а истината е по средата. Колкото за боята за коса - не бих си сложила тия отрови по кожата, докато съм бременна, при никакви обстоятелства.

# 42
  • Мнения: 176
И аз не бих се боядисала точно защото не е доказано че не е вредно. Моя доктор ми каза първия триместър да не се боядисвам, пък по-нататъка "ще видим." Но пък четох в една книжка че кичурите са ОК - не за друго, ами обикновено се правят малко над корена, та няма контакт на боята с кожата.

# 43
  • Мнения: 14 489
трънче, nova_badeshta_mama, heureuse  newsm10
а доводът, че точно сега не трябва да се занемаряваш е просто.... Sick като, че ли сте по на 60 години лелки с почти бели коси и ако не се боядисаш, разбираш ли, мязаш на баба яга.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аз също се боядисвах /боядисвам всеки месец...  ползвам без амонячни и  на растителна основа бои, щадящи косъма ...

# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Опитах да се боядисам два пъти през бременностите- не хвана. Нито пък докато кърмех.

# 46
  • Мнения: 1 666
Не мога да повярвам, че все още се появяват теми от рода на тази и за подстригването по време на бременност  ooooh!

# 47
  • Мнения: 4 621
Да, боядисвах се всеки месец Peace

# 48
МОжете ли да ми кажете дали сте си боядисвали косата по време на ранна бременност. Първият триместър.

Купих си боя преди да знам че съм бременна и сега ме е страх да я ползвам, Thinking
zdravei ot li4en opit moga da ti kaja da se boqdisva6 bez problem.az lse izrusqvam prez sedmica i blagodarq na boga sina mi si e jiv i zdrav.

# 49
  • Мнения: 27
Боядисвах си косата през цялата бременност с боя която е със заместител на амоняк.

# 50
  • Мнения: 1 371
Правила съм си кичури докато бях бременна. Моя приятелка се боядисваше едва ли не всеки месец (заради корените).

# 51
  • Мнения: 1 155
През първия триместър не съм си боядисвала косата, после я боядисвах и подстригвах.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Да, правила съм си кичури  Grinning

# 53
  • Мнения: 146
Боядисвала съм се, проблема при мен беше, че много бързо се отмиваше боята. Ако те е страх нещо за бебето вземи си безамонячна боя.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами аз в книга за бременността прочетох че е вредно. И няма значение дали прозорецът е отворен или не, защото това което се намаже върху кожата, се абсорбира от организма. Може би си чувала че има и лекарства, които се приемат чрез кожата - във вид на  лепенки. И всичките тези отрови ще стигнат до бебенцето ти ако си боядисаш косата. Освен това ще ти кажа, че отрицателните резултати за бебето не е задължително да се търсят веднага след раждането, нито пък в ранното детство. Аз бих изчакала поне първите три месеца, че тогава най-големи бели стават. Но и след това няма да му е от полза.

Ако така започнем да мислим и да се притесняваме, какво да кажем за отровния въздух, който дишаме? За нитратните зеленчуци, които ядем? За месото, тъпкано с хормони и антибиотици? За отровната пластмаса, която ползваме в домакинството? И така мога да изреждам още много. По-малко втелясване, повече спокойствие и по-малко вторачване в подробностите дават добри резултати принципно  Simple Smile

Това е редовното оправдание на пушача  Mr. Green Нали и без това въздухът е замърсен, нитрати в зеленчуците и т. н., давай и да пуша. Ами че въздухът като бил замърсен, направо и арсеник да започнем да консумираме по тази логика. Всеки си преценява за себе си. За съжаление една бременна решава и за детето си, което е зависимо, но не може нищо да направи. Момичето питаше дали е вредно и аз му отговорих това, което съм прочела от специалистите. Това че някоя си го правила и значи не е вредно, за мен е абсолютна смехория.

напротив не е вредно,дори днес на ЖК имаше списание "Моята Бременност",точно специалисти оборваха това твое твърдение,че е остаряло и невярно!Да не говорим доки,която попитах нарочно отново категорично потвърди,че не е опасно!

И освен това дори съм гледала в предаването "Такъв е живота",когато беше за бременността и раждането,боядиса една мацка в ефир с червена боя,точно същите специалисти отново обориха това твърдение!

# 55
  • Мнения: 411
Аз пък спрях с боядисването още две години преди да забременея за да си израстне моя цвят (не съм се боядисвала контрастно),но не бих си позволила да се боядисвам по време на бременност заради бебо,дори не искам да се постригвам.Че защо?Косата сега ми расте по-бързо и става по-дълга  Sunglasses.Виждала съм много жени,които малко след раждането ходят да си режат косите.Не разбирам това.Имаш хубава дълга коса и изведнъж отидеш,че я обаскаш. ooooh!Не е задължително да си с боядисана коса,за да разберат хората,че се подържаш,нали?Небрежна прическа,лек грим,удобни дрехи (нямам предвид торбените,които предлагат специализираните магазини  Naughty) и усмивката,усмивката е много важна.Именно тя ще покаже,че не само изглеждаш,но и се чувстваш добре  Hug

# 56
Ами направих си кичури на косата когато бях бременна съвсем в началото точно цикъла ми беше закъснял, но без да се замисля. Сега съм в 12 г. с. и ще трябва да се боядисвам най-малкото в естествен цвят.  Grinning Мисля, че ако се оставя с израстнали кичури няма да се чувствам комфортно и приятно.

# 57
  • Мнения: 9 973
2 седм. преди да родя се боядисах-да приличам на човек пред хората.в болницата цапах калъфките Peace

# 58
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ами аз си боядисвах косата най-редовно и при двете бременности. Но имаше разлика. Когато бях бременна с дъщеря ми, нямах никакви проблеми - боята ващаше идеално. Със сина ми обаче много бързо цветът се "измиваше". А съм ползвала едни и същи марки боя. Някой каза, че от значение били хормоните. Може и това да е. newsm78

# 59
  • Мнения: 1 322
Аз също бях чула, че не е хубаво да се боядисваш по време на бременност, но имам много бели коси, а се правех черна. За това не можех да се оставя и месец без боя. Също и се подсригвах няколко пъти.

# 60
  • Мнения: X
Кукличка*,  много жени се подстригват след раждането, защото коста започва да капе ужасно.
През бременността косата не капе така, както обикновено, става по-гъста и хубава в повечето случаи, след раждането започва нормалното за всяка коса окапване плюс това, което е трябвало да падне през бременността. И аз не разбирах много неща, но след като родих взех, че разбрах.

# 61
  • Мнения: 991
Не мога да повярвам, че все още се появяват теми от рода на тази и за подстригването по време на бременност  ooooh!

Въпросът за подстригването и боядисването са съвсем различни. Поверието, че не трябва да се подстригваш, докато си бременна, е чисто суеверие.

Темата за боядисването е съвсем друга. Боите за коса, дори тези, които се водят "натурални", по същество са комбинация по химикали и за много от тях ефектът върху плода е неясен. Проведените експерименти показват, че при опитни животни някои от химикалите, използвани в боите за коса предизвикват вродени дефекти. Привържениците на тезата, че боядисването е безопасно твърдят, че дозите от тези химикали, на които са били изложени опитните животни са ужасно високи и не е възможно при ежемесечно (например) боядисване на косата, да бъдат поети толкова големи количества от тях.

Аз като си разсъждавам за себе си - щом големи дози от тези химикали, могат да доведат до сериозни аномалии у плода, значи дори по-малките количества вредят, макар и не толкова очевидно. Но факт е, че всяко следващо поколение има все повече проблеми с алергии, стерилитет и други по-страшни заболявания. Смятам, че една от причините за това е прекомерното излагане на въздействието на токсични химикали - има ги навсякъде около нас и аз лично се старая да ги избягвам, поне доколкото мога.

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 01:44 от Homesick

# 62
  • Мнения: 418
бях в напреднала бременност,когато исках да направя промяна...исках руси кичури и ги направих..също и подстригване.. Peace

# 63
  • Мнения: 2 438
Опитах да се боядисам два пъти през бременностите- не хвана. Нито пък докато кърмех.
на мене дори кичурите не станаха - половин час стоях и накрая нищо.

# 64
  • Мнения: 422
аз не се боядисвам по време на бременността , но се подстригвам Simple Smile косата ми стана по мека и по хубава, даже мъжът ми я харесва повече, и ме посъветва повече да не се подстригвам !
при всеки е различно !  Party

# 65
  • Мнения: 514
Аз се боядисвах но не се постригвах и като родих първото нещо беше да взема ножицата и сама се клъцнах Joy Joy Joy Joy Joy

# 66
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да и съм се боядисвала и съм се подстригвала и няма проблеми.  Hug
Peace

# 67
  • Мнения: 403
Да и съм се боядисвала и съм се подстригвала и няма проблеми.  Hug
newsm10

# 68
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
и аз съм се подстригвала и боядисвала  Hug
Нямах никакъв проблем, а и се чувствах по-добре и по-хубава  Crazy

# 69
  • Мнения: 812
боядисвах се ,всеки месец Peace

# 70
  • Мнения: 72
Боядисвах се през месец,все пак бях руса и повече личаха израсналите корени! Simple Smile

# 71
  • Мнения: 50
Боядисвах се и се подстригвах.Сега с втората бременност също.Не искам да приличам на плашило.Стигат ми килограмите,които качвам. Laughing

# 72
  • Мнения: 1 800
През първият триместър е за предпочитане да се избягва. По принцип не е доказано дали е вредно или не. След първите три месеца не е проблем. Много фризьорки работят до последният ден на бременността си, ако имаше опасност, никоя от тях няма да рискува живота и здравето на  детето си Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 5 079
Боядисвах си се по време на цялата бременност без никакви угризения... Не стига, че ставаме на слонове през този така "деликатен" период, пък какво остава и да не се поддържаме... Sick

# 74
  • Мнения: 14 489
Боядисвах си се по време на цялата бременност без никакви угризения... Не стига, че ставаме на слонове през този така "деликатен" период, пък какво остава и да не се поддържаме... Sick

айде сега, правило ли е да станеш слон?!? #Crazy

# 75
  • Мнения: 4 406
не е проблем, не е опасно

# 76
  • Мнения: 221
И боядисване и постригване PeaceЖената има нужда да си повдигне самочувствието. Бременността не е болестно състояние.

# 77
И аз съм се боядисвала и подстригвала, нямаше проблеми!

# 78
  • Мнения: 463
Боядисвах се! Не се притеснявай!

# 79
  • Мнения: 491
Боядисвах си се по време на цялата бременност без никакви угризения... Не стига, че ставаме на слонове през този така "деликатен" период, пък какво остава и да не се поддържаме... Sick


 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт