Остаряваме бавно, остаряваме бавно, с Фотошоп-а дори....(начинаещи, 7)!

  • 15 246
  • 324
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 122
а за такива некомпетентни по отношение на мулти-то- как да си постна тук качена там снимка Blush

# 76
  • Мнения: 2 336
та като е станало въпрос за мулти-то как се прави фона, не знам Sad кажете  Praynig

# 77
  • Мнения: 2 035
та като е станало въпрос за мулти-то как се прави фона, не знам Sad кажете  Praynig
Под профила си имаш надпис Customize My Site избираш го след което най отгоре ти се появява жълто поленце със Site Customization => избираш Choose a Theme и там ти се зарежда страницата с различни варианти на изгледи, кликаш на тоя който те грабне и готово  Wink



а за такива некомпетентни по отношение на мулти-то- как да си постна тук качена там снимка Blush

Кликаш си в/у снимката която искаш да пейстнеш във форума с десен дутон => избираш Copy Image Location, след което пействаш в поста си копнатото => маркираш линка => натискаш първата иконка на втория ред под болда /вмъкни изображението/ и готово  Grinning


Дано да съм ясна и да успея да помогна  Hug

mle4ko, благодаря!  Simple Smile

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Когато го записваш под името ime.psd има списък с формати - избираш .jpeg , ако ти трябва само като картинка, а не за разпечатване.
a за разпечарване,какъв трябва да е?

# 79
  • Мнения: 259
 mle4ko  Praynig Дай линк за такава рамка!!!
И аз искам да знам за разпечатване какъв да е формата?

# 80
  • Мнения: 3 971
Имам въпрос за мулти-то  как правите че на сложена снимка тук да излиза надпис в долния десен ъгъл newsm78

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Имам въпрос за мулти-то  как правите че на сложена снимка тук да излиза надпис в долния десен ъгъл newsm78
При мен май не излиза надпис.
Като си отворя снимката, кликвам върху View image, отваря ми се нов прозорец и копирам линка.
Пробвай така, макар, че честно невиждам да е нещо по-различно ако директно се кликне върху Copy link location  newsm78

# 82
  • Мнения: 2 035
Имам въпрос за мулти-то  как правите че на сложена снимка тук да излиза надпис в долния десен ъгъл newsm78
При мен май не излиза надпис.
Като си отворя снимката, кликвам върху View image, отваря ми се нов прозорец и копирам линка.
Пробвай така, макар, че честно невиждам да е нещо по-различно ако директно се кликне върху Copy link location  newsm78

Да, правилно, няма разлика само когато е директно даваш copy image, a нe copy link, защото няма да се появи картинката в поста Peace
А надписа си излиза автоматично. След като публикуваш мнение (за по бързо рефрешваш) и веднага излиза - един вид сайта си пази правата на качените в него снимки и се рекламира  Wink

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 15:11 от val_stef

# 83
  • Мнения: 858
ханна много ми хареса есенната рамка Peace
val_stef много сладък календар-може да махнеш пеперудките които са около зимните месеци и да заместиш с някой по подходящ за сезона елемент Hug
tatyana_77 дай да видим тези календари защо така те мъчат Tired
Мисля че Ани е права -някои от вас вече не са за тази тема-има наистина много хубави неща Peace

# 84
  • Мнения: 3 971
А разбрах ooooh! мислех ,че е някаква настройка Blush

Скоро ще направя рамка на синчето ми което разваля елхата ooooh!

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Когато го записваш под името ime.psd има списък с формати - избираш .jpeg , ако ти трябва само като картинка, а не за разпечатване.
a за разпечарване,какъв трябва да е?
Малко си побутвам въпроса с надежда за отговор Hug

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте, ето ме и мен с днешния запис:

п.с. след редакция

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 16:14 от Румка

# 87
  • Мнения: 337
мерси много ,кой да чете ooooh! Embarassed

ето и моят първи опит


и втори опит

# 88
  • Мнения: 2 035
nadi_mishi, за разпечатване jpeg трябва да е формата  Peace

Румка, много ми харесва Peace

fl0,
на първия ми се струва че снимките едната е малко сплескана, а другата разтеглена, а втория е супер  Hug

чучулигата, идеята ти е супер оригинална, но аз в тоя студ гледах нарочно да го направя целия летен  Grinning

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 15:26 от val_stef

# 89
  • Мнения: 858
nadi_mishi аз си вадя снимките от jpeg формат Peace
Румка много сладка рамка но надписа не се чете-смени му цвета.А шнолката стои неестествено-завърти я така че да захваща снимките Peace
fl0 втория ти опит ми хареса Hug

Общи условия

Активация на акаунт