Дядо Коледа с шейната ти литни,здраве и късмет на МАРТенските мами донеси!

  • 11 026
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 621
Лорисита  newsm59 newsm67 newsm59 newsm67 newsm59 newsm67
ние с бебо ти пожелаваме много щастие и едно здраво и пухкаво бебче през март

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ

# 76
  • Мнения: 0
Весело Посрещане на Коледа!!!
С най-добри пожелания и прекрасни,,МаРтениЧки,, ЗА пЪрВА прОлЕТ!!! Hug                  Hug                 Hug   
ЧРД,ЛОРИ!!!На прекрасна дата си се родила!!!         

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 265
Желая Ви много Любов, топли зимни нощи и Весели празници!
Онова, за което мечтаем, рядко е между коледните подаръци... Понякога то се оказва само на ръка разстояние от нас,... но за да стигнем до него, трябва да направим поне една крачка....
Да я направим......!
На Коледа стават чудеса.... ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

Лори - честит рожден ден!!! Бъди истински щастлива!!!    bouquet  bouquet  bouquet

# 78
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!
Желая на всички весело изкарване на тази специална нощ! Най-красивите късметчета с най-любимите ви хора. Насладете се максимално на следващите празнични дни и нека те да са само началото на дълга поредица от все по-хубави такива!!!
   bouquet

Лори желая ти дълга поредица от щастливи събития през годината,  която ти предстои!  newsm59

Последна редакция: пн, 24 дек 2007, 15:56 от expetka

# 79
  • Мнения: 1 446
Лори, честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава, много щастлива и много обичана!

Цветелина, не са ме мерили досега, така че не мога да ти кажа за мерките, съжалявам!

На всички мартенички пожелавам Щастлива Коледа с много обич и уют!

# 80
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Цвети, аз точно това гледах в петък
корема ми беше 105 в петък, а преди 2 седмици беше 115 - не съм отслабнала, дори напротив.
Според мен не мерят на едно и също място всеки път.

# 81
  • София
  • Мнения: 3 123
аз до колкото знам,от пъпа на долу,сантиметрите отговарят на гестационната седмица в която сме.

 Весело посрещане на празниците!Желая ви много топлина и уют,нека се сбъднат мечтите ни!

# 82
  • Мнения: 1 710
Лорисита, честит рожден ден! Желая ти прекрасни мигове, много здраве и добро благосъстояние. За щастието ти ще се погрижи сладко и чаровно същество, което ще те накара да се родиш наново.

# 83
  • Мнения: 82
   Добро утро,момичета!
   Честит рожден ден,Лорисита  bouquetмного здраве и любов!
    аз от 2 дни съм с болезнени контракции Sad и ми се появи едно чувство,което не съм изпитвала никога преди-сякаш имам напъни #CrazyНякаква сила,която се появява под ребрата и трягва на долу-не мога точно да го обясня.лошото е,че доктора ми не е в Бг. в момента,а тук в Хасково няма кой да ме види по празниците.Какво да правя?!Много ме е страх да не взема да родя преждевременно!

# 84
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Хохохохо!
Честита Коледааааааааа!
Да сте живи и здрави, да сте много щастливи, да се сбъдне всяка една ваша мечта, а през март всички да гушнем здрави бебета!
Hug Hug Hug

Джанет, аз вчера имах същите напани.. от ребрата на долу.
Опитай да се обадиш на лекаря си. Предполагам, че телефона му е включен, нищо, че не е в БГ
Пий нош-па или нещо по-силно, Мисля, че папаверин, спазмалгон или бускулизин може - консултирай се в аптеката.
Лежи на лявата страната само и се постарай да не ставаш.

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 09:11 от Diana

# 85
  • хасково
  • Мнения: 378
Честита Коледа,момичета!!!
На вас и вашите семейства пожелавам много здраве,щастие и сбъдване на всичките ви мечти!
И разбира се март месец да гушнем най-сладките и най-здравите бебета на света!
Весело изкарване на празника!!! santa2

# 86
  • Мнения: 575
Честито Рождество Христово!
Желая на всички весело изкарване на празника! Късмет и успех във всяко ваше начинание! Много радости и много усмивки!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 187
Весела коледа и
Щастлива Новата година,
с блясъка на идващите дни,
нека радостта не Ви отмине,
и щастие и обич Ви дари!   


# 88
  • Мнения: 326
Весела Коледа на всички!!! С пожелание само за радостни моменти през следващата година, а през март да сме най-щастливите мами, с най-сладките бебета!!!



П.П. И да не прекалявате с хапването днес!  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 473
Честито Рождество Христово !!!Весело изкарване на празника и много, много ритници !!!

Искам да ви почерпя виртуално за именният ден на дъщеричката ми Христиана и баща ми Христо. И да им пожелая от здраве да не се отървават.


 Почерпка за бременни Wink

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 11:55 от Cveteelina

Общи условия

Активация на акаунт