Дядо Коледа с шейната ти литни,здраве и късмет на МАРТенските мами донеси!

  • 11 018
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
добро утро на всички!
Благодаря за пожеланията Hug
Добре дошла на новата мама, пожелавам и леко бременеене и здраво бебче през март
pepe_80 честита кухня и на теб! Предполагам днес вече е монтирана Simple Smile
Да си я ползваш със здраве.
mamit, аз съм говорила с много анестезиолози и всички са единодушни, че спиналната е по-добра от епидуралната. Спинална обаче май само за секцио се слага. Друг е въпроса, че е много важно анестезиолога е добър. Тези странични ефекти се проявяват именно от това, че някой не си е свършил добре работата.

# 61
  • Мнения: 473
Добро утро мамчета !
Добре дошла на новата мама, леко и безпроблемно бременеене.
Диана да ви е честита новата кухня, догодина на тези празници докато се вихриш в кухнята да пълзи едно бебче около теб и да ти се пречка  Laughing
Весело изкарване на празниците, много усмивки и много подаръци !!!
И сега ако може да помоля за малко помощ. Търся такова легло или нещо подобно, но понеже не мога да пусна тема в " Обяви " за това ви моля ако някоя от вас е виждала нещо от този род да пише. Точно това предполагам ще е много скъпо, но искам нещо такова - просто иска да е двуетажно, и леглата да се разминават, а да на са едно над друго. Благодаря ви предварително.


# 62
  • Мнения: 1 710
Добро утро и от мен.


Пожелавам ви незабравимо изживяване на празниците и много вкусни трапези!   1dating

Cveteelina, такива легла съм виждала в COMO но не намерих нищо интересно в сайта им. Виж на какво попаднах в Лабиринт: http://www.labirint.bg//index.php?option=com_content&task=vi … 414&Itemid=73

Момичета, благодаря за пожеланията за бързо оздравяване. Вече съм значително по-добре. Все още се боря със запушен нос, но поне вече не ме болят синусите и главата, което си е добро постижение.

# 63
  • Мнения: 503
http://www.doctorbg.com/page.php?id=13974

Инфо за методите на обезболяване при раждане Wink

# 64
  • Мнения: 1 710
Вижте какви детски стаи "отмъкнах" от декемврийките: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=183935&photo=13
Има някои много идейни легла, които могат да се направят по поръчка. В къщи всичко е правено по поръчка, по наш модел и смятам и за детската стая да процедираме така, но след някоя и друга година, когато бебока стане на 3-4 годинки.

# 65
  • Мнения: 1 369
Честит рожден ден на Лоризита!! Да си жива и здрава, много обичана и щастлива и когато му дойде времето да гушнеш едно сладко и здраво бебче!

Желая ви хубави празници и отивам в готварския форум,че работа ме чака:)

# 66
  • София
  • Мнения: 1 883
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ, МНОГО ПОДАРЪЦИ И НАЙ-ГОЛЕМИЯ ПОДАРЪК ДА ПОЛУЧИМ ПРЕЗ МАРТ

# 67
  • Мнения: 473
  bigdance2   Честит Рожден Ден lorisita !!!  bigdance2
Здраве, щастие и пухкаво бебче през март  smile3525

# 68
  • Мнения: 326
Лорисита, честит рожден ден!

От здраве, любов и щастие да не се отървеш!!! Най-красивия и дългоочакван подарък да получиш през март!!!  newsm51

# 69
  • София
  • Мнения: 3 123
Честит Рожден Лори,да си здрава,щастлива и всички мечти да ти се сбъднат!

 Аз отивам на разходка,че тук времето е страхотно.А за трапезата-ще се погрижи свеки. Mr. Green

 

# 70
  • Мнения: 308
   Здравейте момичета. Искам да ви пожелая на всички това, което си пожелавам и на себе си :

ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ И МНОГО УСМИВКИ И ПРИЯТНИ МОМЕНТИ.

ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВИЕ, БЕБОЦИТЕ В КОРЕМЧЕТАТА И ВСИЧКИ ВАШИ БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛИ.

МНОГО КЪСМЕТ, МНОГО ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСВТО ВЪВ ДОМОВЕТЕ ВИ И ДА ПОСРЕЩНЕТЕ

НОВАТА 2008 С УВЕРЕНОСТТА, ЧЕ ТЯ ЩЕ НИ ДОВЕДЕ САМО ХУБАВИ НЕЩА И ЕМОЦИИ И НАЙ-ЗНАЧИМОТО ЩЕ Е

ПОСРЕЩАНЕТО И ГРИЖИТЕ ЗА МАЛКИТЕ НИ СЛЪНЧИЦА. МНОГО ЦЕЛУВКИ ОТ НАС С БЕБКА.    


         love001     love001     love001

   Добре дошла на новата мама.

   Честита кухня на Диана. Ние миналата година се радвахме на нов дом, а новата ни кухня беше готова точно преди празниците. Ама тва беше мерак за готвене и чистене - голям кеф ви казвам. Пожелавам ти да сътворяваш най-вкусните ястия в тази кухня и да събираш семейството си на масата с тях.

   Дея, радвам се че се оправяш. Няма да се предаваш преди празниците. Трябва да се отпразнуват подобаващо.

   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЛОРИСИТА.     nbirthday

# 71
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Лори, честит Рожден Ден!
Много здраве, щастие, сбъднати мечти и най-прекрасният подарък през март!



Весело посрещане на Коледа на всички!

# 72
  • Мнения: 473
Като ви мерят, знаете ли за един месец колко ви е пораснала пупата  Laughing Защото аз сама си мерих обиколката на "талията" (ако може да се каже че имаме талия) и за един месец е пораснала с 5-6 см. наддала съм с 2,5 кг. и си спомням, с първата бременност като са ме мерили, че са ми измервали от пъпа надолу там пък е пораснало сама с 1 см. и си мисля че е малко. а килограмите ме устройват, но другите мерки ми се виждат малко  Cry
Но аз как само го обясних, дано сте ме разбрали.

# 73
  • Мнения: 240
Лорисита, честити рожден ден.  nbirthday   party023 Много щастие и прекрасен завършек на бременността догодина.
Весело посрещане на празниците на всички!!! Много късмет!!! Изживеите една прекраснс нощ днес. 1dating
ВЕСЕЛА КОЛЕДА

# 74
  • Варна
  • Мнения: 187

Последна редакция: пн, 24 дек 2007, 14:38 от mamit

Общи условия

Активация на акаунт