Дядо Коледа с шейната ти литни,здраве и късмет на МАРТенските мами донеси!

  • 11 017
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 621
Добре дошла на новата мама, пожелавам и леко бременеене в нашата компания и здраво бебче през март
Дея аз имам хроничем синузит и носа ми не е спрял да тече цяла зима , и главоболието е много неприятно тежи ми цялото чело , пожелавам ти скорошно оттърваване от хремата
Диана честита ти нова придобивка, да сготвиш нещо вкусно днес
Пожелавам приятни приготовления на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравейте и от нас!
Вчера половинката ходи на гости на нашите,но без мен,нали не ми дават да пътувам и ми донесе много подаръци,които майка ми е приготвяла от 2 месец-сервизи,гювечета,играчки/коледни/,купички за супа,ей такива неща.Много се зарадвах на всичко,а да не говорим за коледните играчки,като малко дете съм понякога,но какво да се прави.

Тази сутрин станах рано и въодушевена от подаръците приготвих т.нар."бърза баница" за закуска,която всеки път става прекрасна. Laughing
Добре дошла на новата мама!Честито й синьо щъркелче!
Дея,дай боже утре да нямаш и помен от настинката.
Диана,да ви е честита новата кухня!Знам какво е усещането и нашата е на 2 месеца и само си я гледам и ако има начин там ще си спя.Но така е,когато човек си мечтае за нещо дълго време и накрая то стане,радостта е пълна и неописуема.
Лек ден на всички и много ритничета от бебетата!

# 47
  • Мнения: 63
Здравейте, мамчета!
Много е празнична темичката, браво Зори!Много се радвам, че се чувстваш добре в чужбина.
Човек не може да пропусне 1 ден и после не може да смогне да дочита. Heart Eyes
Аз от вчера съм с едни кофти болки в корема и мисля да си препиша Но-шпа сама. Досега не съм го пила. А така ме боли вече целия гръб, ужас!
Надявам се до утре да се пооправя, че ще пътуваме към нашите за празниците.

# 48
  • Мнения: 63
Дея, бързо да оздравяваш и недей да слушаш разни невежи изказвания относно бременни въпроси. И на мен една идиотка постоянно ми обясняваше, че като си вдигам ръката, пъпната връв щала да удуши бебчо.Направо ми идеше да я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Диана, много се радвам за кухнята ти. И на нас в момента мъжа с кума монтират нашата и се надявам да стане. Писна ми всичко да става толкова труДно всеки път. Объркали да ни едното шкафче, ама казаха, че няма проблем да го оправят другата седмица.
 А що се отнася до алкохола, аз честно казано 1-2 пъти седмично си пийвам по малко винце - 100 гр.
Добре дошла на новата мама

# 49
  • Мнения: 318
Добър ден и от нас Simple Smile
Ангелче, и аз вчера я виждах картинката, но днес вече я няма.
Дея, скорошно оздравяване! Чакаме още една дозичка от книжката за пренталното  Rolling Eyes Аз вече се убедих, че нашия дивак чува татко си мноооого добре Simple Smile
Жанет, ако не те мързи - може да споделиш с нас списъка за бебчо Simple Smile
Дианка, честита кухня, голям кефф Simple Smile Със здраве да си я ползвате тримцата!
Анина, голям купон ви очаква, ние миналата Коледа бяхме на такова "опознавателно парти" между свекитата и нашите Simple Smile Весели моменти Simple Smile

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 12:42 от polina13

# 50
  • София
  • Мнения: 211
Ето ни и нас при вас  Laughing
Desuk, добре дошла при нас!
Диана, честита кухня! Представям си какво ти е...ние си я чакаме края на януари.
pepe_80, започвай да си пиеш Но Шпа без да се притесняваш и дано повече болки да няма!!! Гърба и мен ме боли- вече бебоците ни тежът явно, ама ще издържим- нека растът  baby_neutral
Дея, оздравявай бързо, а за хремата питах много лекари и не се притеснявай да си слагаш капки/спрей  Peace
Качих снимка на едно от любимите ми комплектчета за бебка.

# 51
  • Мнения: 174
Здравейте и от мен мамчета.
Вчера купих малко дрешки за бебка и много им се радвам.Харесах си и комплекта за изписване направо е чудесен и сега докато не си го купя няма да мирясам.
Започнахте ли да сънувате глупости нали казват че последните месеци били периода на сънищата.Аз вече сънувах че родих осемзнаци и се побърквах защото не можех да смогна да ги кърмя  Shocked луда работа.
На Коледа ще празнуваме в родителите ми и аз ще отида наготово моето участие тази година е писането на късмети заплюх си го Mr. Green
Добре дошла на новата мама.
Честити покупки на всички.
Ако не успея да пиша  ви пожелавам Весело изкарване на празниците на всички newsm68  ura

# 52
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, мамита!
Човек да не ви изтърве за ден и половина - айде вече и нова тема, че и изписана  Grinning
Ние добре си хапваме тук, всеки ден гости от голямата рода, едни меса, едни баклавиииии...
Вчера бяхме в Джъмбо и купих на бебка 4чифта декоративни обувчици и едни ботички - ами те са като за куклите Бейби борн  Laughing
Страхотни роклички и полички имаше за новородени, не знам дали и в софийския Джъмбо ги има, така и не отидох до там...
Честито на всички с нови къщи, придобивки за къщи и обзавеждане! Със здраве да си ги ползвате!
Дея, оздравявай, липсват ми дългите ти постове  Hug

# 53
  • Варна
  • Мнения: 187
искам да ви попитам някой раждал ли е или има позната раждала с епидурална упойка,че днес една позната ме стресна, тя ражда 07.2007 с епидурална и каза че боляла при слагането но и до днес вече 5 месеца я боли самото място където се слагала, я кажете нещо и вие,

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Да се обадя и аз, че съм на линия  Hug
Зори, темичката е супер, както винаги! bouquet Много се радвам, че се чувстваш добре на новото място  Hug
Desuk, добре дошла при нас! bouquet
Дея, да оздравяваш бързо  Praynig Hug.
Диана,да ви е честита новата кухня и с мерак за готвиш в нея!  chef
Хубава вечер на всички!

# 55
  • Мнения: 63
Мамчета, пожелавам на всички весело изкарване на празниците, незабравими моменти и приятни емоции!!!
  bigdance2
Аз все още съм със скапано настроение, но се надявам от утре всичко да се промени.

# 56
  • Мнения: 318
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВАС - МАМИ, БЕБЧЕНЦА В КОРЕМЧЕТА И НА ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!
ИСКАМ ДА ВИ СПОДЕЛЯ И ДА ОТПРАВЯ КЪМ ВАС КАТО ПОЖЕЛАНИЕ ЕДНА МНОГО КРАСИВА РЕЦЕПТА ДА БЪДЕМ В МИР СЪС СЕБЕ СИ И СВЕТА:

Ако бъдем хора, вместо победители,
Ако бъдем честни, вместо безразлични,
ако сме толкова сърдечни, колкото интелигентни,
ако притежаваме толкова обич, колкото и съмнения,
ако бъдем щастливи, вместо прави,
то може би сме добри християни.
Поздравявам Ви с настъпващите Коледни и Новогодишни празници!
Нека разтоварим сърцата си от всичко останало, освен от прошката и добротата
 
Наздраве!!   bouquet


# 57
  • Мнения: 135
Мами и аз ви пожелавам весело изкарване на бъдни вечер и коледа.  party006  party006  :party006
рере80  Недей така само весело настроение. Peace

# 58
  • Мнения: 135
Ей ,че е хубаво това стихче, полина 13

# 59
  • Мнения: 147
Мили мами, Весели празници и от нас с беба!
Много приятни емоции, настроение и много любов!

 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт