Дядо Коледа с шейната ти литни,здраве и късмет на МАРТенските мами донеси!

  • 11 012
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 107
Здравейте пак!Мамит  много е хубаво  Grinning
Добре дошла на новата мама Hugлеко  бременеене с нас.като гледам какви мерки дават за вашите бебоци почвам да се плаша от нашите мерки(1600гр) струват ми се много.оффффф айде лека вечер Hug

# 33
  • Мнения: 48
Пъряо - отново браво на Зори!!!
Добре дошла на новата мама  Hug

Аз вече си имам гости - свекитата. Дано всичко е спокойно и да си изкараме добре. Лошото е, че няма да мога да пиша, но... после ще си наваксвам.

За виното - и аз си позволявам по някоя и друга чашка червено вино от време на време

# 34
  • София
  • Мнения: 3 123
уф,от 15 мин. се чудя какво става с картинката,която сложих в края на темата.Няколко пъти я слагам и като натисна "запази",тя мак изчезва.А на "предварителен преглед" си ми я показва.Направо съм бясна. Twisted Evil
 Вие виждате ли тази картинка след вестителките или проблема е само в моя компютър?

         

# 35
  • Мнения: 48
angels_zg, аз не виждам картинката на заглавната страница, но иначе е много топла и уютна

# 36
  • Мнения: 107
i az ne q vijdam... izvinete latinicata ama ne mi se smenq pak shrifta....leka no6t

# 37
  • Мнения: 1 446
Зори, няма я на заглавната, но сигурно надвишаваме броя символи и затова при публикуване я режи.

# 38
  • София...........
  • Мнения: 955
Здравейте:)

По повод алкохола, аз понеже съм с ниско кръвно 90/50 Доки ми каза вечер да си пийвам по 150-200 гр. червено вино, че нямало никакъв проблем Wink

Desuk , Добре дошла!

Дея, по-скоро да оздравяваш!

angels_zg , благодарско за поредната красива и весела темичка   bouquet

Аз днес съм се амбицирала и съм направила вече 4 сладкиша за празниците, но като видях тази рецепта за джинджифилените сладки утре може да се пробвам и с тях  Wink

# 39
  • Мнения: 135
Много хубава темичка е и тази браво на Зори.
Привет на новата ни мартенска мама.
Днес цял ден сме по магъзините купихме си нова маса , холна грнитура голям пазар.
Утре ,ще ходим да вземеме и подаръчета за фамилята.
Тази коледа свекито ,ще се запознае с нашите защото живее в Испаня.
На бъдни вечер ,ще бъдем голямо фемили. Wink
Приатна и спокойна нощ на вас и бебоците.

# 40
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро от мен  bouquet
Зори, аз вчера я виждах картичката, но днес вече не се вижда.
Хубав ден и да не се преуморявате с приготовленията много.
Дея, бързо оздравяване ти желая!
ПП: Аз вече имам новя кухня и съм безкрайно щастлива. В Ремонт сме от август и беше лудница голяма. ooooh!

# 41
  • хасково
  • Мнения: 378
Добро утро!
Момичета,зная,че сте прави и е най-добре да посетя някой специалист в София,но таткото нада ли ще се съгласи.Ходя на консултации и смятам да раждам при Д-р Даскалов,а той е един от най-добрите лекари в Южна България.И ние със съпруга ми му имаме пълно доверие,но и на двамата ни направи много лошо впечатление,заключението че ще раждам секцио,заради седалищното раположение на бебо.Явно смята да ме подготви психологически още от сега,все пак за лекаря е по добре 50 мин.секцио,отколкото 12 часа раждане.Не,че за мен в крайна сметка има някакво значение как ще родя,важно е всичко с бебко и мен накрая да е наред.

# 42
Добро утро и от мен. Ние сме будни отдавна даже и таткото събудихме с ритничета newsm30. Искам да попитам има ли мартенски мами от Плевен preggo

# 43
  • Мнения: 82
    Добро утро и от нас!
И аз вече имам гости и съм по-ангажирана покрай тях,та не остава време за форума!
Зори,картнката вчера я виждах,но днес е заменена с друга!

# 44
  • Мнения: 575
Добро утро и от мен.
Дея, бързо да оздравяваш, да се маха тая настинка...точно сега по празниците всички трябва да се чувстваме добре  bouquet
Diana, да ти е честита новата кухня, и аз чакам моята след около месец...
И аз имах малко гости уикенда, но си отидоха и днес мисля да се захвана с Коледните сладки, да видим какво ще излезе Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт