Препоръчайте ми съдомиялна машина!

  • 16 867
  • 156
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 23 670
Реално погледнато промяната на височината на горната кошница е само сантиметър и половина при мен. Така, че мога и без него.
А наистина - ако миялната ти е за вграждане и имаш малко дете САМО с вътрешен панел. Старата ми миялна си беше пушка от втората употреба докато не я почна сина ми, скапа и програматора за 4 месеца само Cry

# 76
  • София
  • Мнения: 6 074
За металните перки мисля, че го беше казала Никол... Thinking Благодаря за съветите, аз мисля да гледам за следните работи: отложен старт, програма за изплакване (или накисване - различно ли е?), горна пръскалка (ако я позная вътре в миялната Blush), евентуално металните перки, ако и с тях се справя, и повечко температури. Да, и да се мести горната кошница. Доколкото разбрах, нямало много смисъл от половин зареждане, защото харчело почти колкото пълно.
Сега преглеждам бележките, писала съм и кратка програма, не помня вече защо е добре да има Laughing.И ако се сетя, ще гледам и за заварките по корпуса...
Добре ли съм се подготвила? Wink
П.П. Няма да е вградена, така че вътрешният панел отпада...

# 77
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Щом ти трябва голяма - Бош - чувала съм страхотни отзиви за тях!

# 78
  • София
  • Мнения: 6 074
Това не знам дали беше към мен, или към авторката, чиято тема аз обсебих Blush, но - да, и аз съм чувала хубави неща за Бош! Ще ги имаме предвид, макар че повече ни влече Електролукс...

# 79
  • Мнения: 2 723
Да, когато си я купувах поразпитах разбирачите и се оказа, че КАНДИ е много добър избор. Малко по-скъпи са, но си струва. Имам и КЬОРТИНГ, и тя беше добра. Вече пета година нямат проблем. Копчетата са скрити, трябва да се отвори вратата, за да може да се натисне някое копче. Детето ми не е пипало миялката, за разлика от всички останали уреди Wink

# 80
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Никси, че ти 2 миялни ли имаш?  newsm78 Или едната е заменила другата?

# 81
  • Мнения: 2 723
Никси, че ти 2 миялни ли имаш?  newsm78 Или едната е заменила другата?

Абе 2 имам, ама в 2 апартамента. Едната сега я ползва наемателката и няма оплаквания и то след като и аз преди това съм я ползвала.
Но да речем, че съм я заменила, все тая.
Исках да кажа, че съм доволна и от двете

# 82
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Никси, че ти 2 миялни ли имаш?  newsm78 Или едната е заменила другата?

Абе 2 имам, ама в 2 апартамента. Едната сега я ползва наемателката и няма оплаквания и то след като и аз преди това съм я ползвала.
Но да речем, че съм я заменила, все тая.
Исках да кажа, че съм доволна и от двете
Имах предвид, че ако са 2, то вероятно по-малко ги натоварваш. Но щом е така, значи се натоварват и двете едновременно и си си доволна!  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 6 011
Реално погледнато промяната на височината на горната кошница е само сантиметър и половина при мен. Така, че мога и без него.
Янтра, сега специално мерих - при мен промяната е с почти 5 см., което си е много. Така горната кошница става използваема за доста повече неща.

# 84
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Значи, това с 60-те см. широчина не съм много съгласна, че е абсолютно задължително. Ако става въпрос да се напъхат напримет три тенджери, две тави и n-броя чинии и чаши, просто пускам два пъти миялнята.

Е, да ама ти излиза почти два пъти по-скъпо. Ако за теб това няма значение, за други- има.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 23 670
Реално погледнато промяната на височината на горната кошница е само сантиметър и половина при мен. Така, че мога и без него.
Янтра, сега специално мерих - при мен промяната е с почти 5 см., което си е много. Така горната кошница става използваема за доста повече неща.
Прецаквация Laughing Ама нямам други оплаквания от миялната, пък и засега ми се събират всички тенджери, ще го преглътна Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 4 493
Щом ти трябва голяма - Бош - чувала съм страхотни отзиви за тях!
Аз съм с 100000000000000000000 ръце за Бош и Сименс - те вече двете фирми са едно и също   Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 4 493
Това не знам дали беше към мен, или към авторката, чиято тема аз обсебих Blush, но - да, и аз съм чувала хубави неща за Бош! Ще ги имаме предвид, макар че повече ни влече Електролукс...
Ако се спреш на Електролукс - няма лошо, НООООО да не есглобявана в китай или някъде там - поне гледай да е турска

# 88
  • София
  • Мнения: 4 493
Реално погледнато промяната на височината на горната кошница е само сантиметър и половина при мен. Така, че мога и без него.
Янтра, сега специално мерих - при мен промяната е с почти 5 см., което си е много. Така горната кошница става използваема за доста повече неща.
Какъв модел ти е миялната - имам усещането че са ни еднакви  Wink

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 23 670
АЕГ - нещо си, в началото на темата съм го писала. Нова-новеничка, няма 4ри месеца още. Тъкмо си я купих като излезе темата.

AEG F60860 това е модела.
След стария ми Бош леко ми е по-малка като размери.  newsm78 Не е точно размери,мерих с рулетка, еднакви са, но някак кошниците са по-различни и успявам да събера по-малко неща.

Общи условия

Активация на акаунт