Не мога да си намеря "място"

  • 5 063
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 707
Стигнахме до някакво решение, което звучи много практично  Mr. Green за сега няма да го споделям тук обаче Laughing
Това е важното за душевния ти мир!
Иначе ние се нанесохме в съвсем ново жилище на 24.11,а имам усещането,че винаги съм била тук.Човек явно свиква!

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 495
И аз полудявам.Пет години живяхме на квартира.Апартаментът ,блокът,районът всичко ми харесваше много.Решихме да купуваме,взехме същият в съседния блок,но даже с по-хубав изглед.След близо 1-годишен ремонт се нанесохме.Още на първата ми сутрин като се събудихме се почувствах не на място и до днес е така вече трети месец.Мъжът ми казва,че не съм добре,а аз вече кроя планове за смяна.Но това едва ли ще стане в близките две години.Дали да не извикам поп да го освети?!

# 47
  • Мнения: 8 999
Стигнахме до някакво решение, което звучи много практично  Mr. Green за сега няма да го споделям тук обаче Laughing

Никол, моля те, сподели! Ще помогнеш на много хора.
А само да вметна, че аз не че се чувствам не на място, не че не ми е удобно жилището, или че не го харесвам. Напротив, обожавам последния апартамент, в който живеем сега. Но нещо все ме тегли да продължавам да търся, някаква такава изследователска страст.

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
aуууууу, вие сте от бъгнатите деви.
Ако трябва да се местя сега, по-скоро си слагам въжето (образно). Много мразя промените, а местенето направо ме отчайва, депресира и хвърля в ред тревоги.
Та не ви знам от какви "болести" страдате и защо не си намирате местата  Laughing

# 49
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
aуууууу, вие сте от бъгнатите деви.
....................

 hahaha  hahaha  hahaha
И аз това си мислех......
Само като се сетя, че пак ще има местене, ремонти, подредби.........Оооо, не! Благодаря!  Wink

# 50
  • Мнения: 1 800
От местене не ме е страх, за 5 години брачен живот,7 пъти сме се местили. До сега е било все под наем (студентски живот), последното е наш дом, с голям двор, но усещам, че не ни е последното местене.
Може би като боядисаме тук там, до обзаведем мястото и ремонтираме  някои неща, ще се чувствам по- различно (малко се съмнявам обаче)... Thinking

Така, че мацките, с идеи, моля, да споделят, защото мъжа ми е дева и не иска да чуе за местене Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 2 952
Никол, пусна мухата и сега ни заобикаляш - сподели, дееее...

# 52
  • Мнения: 474
Аз съм твърдо привързана към мястото, квартала, жилището и т.н. Но мъж ми, откакто купихме апартамента, нещо му стана и придоби хоби да чете "Софийски имоти", да преписва номера на строители от табели по строежи и да им звъни и т.н.- всичко, което правехме, докато намерим любимия ми апартамент.
Понеже аз не давам дума да се издума за смяна на жилището, поне засега ми е абсурдно, то моят мил съпруг си купи офис. И за малко миряса. Но онзи ден се появи отново със списанието в ръка- търсел магазин... Понеже не съм искала да сменяма жилището, а на наго така му се действало....
Ужасно ми писна от търсене и купуване на плочки, кенефи, шкафове, цветове бои, лампи и т.н.

# 53
  • Мнения: 1 526
Никол, кажи, де?!
И аз за 11 год. смених 7 жилища и 3 страни  Twisted Evil!
Сега уж сме се кротнали, а и децата почнаха у-ще и и м е нужно постоянство.
Но и аз понякога се чувствам като "вързана"  Whistling!

# 54
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Колко сме били много пристрастените към местенето, радвам се да го открия ,защото всички близки и познати ни набеждават за " луди". Хубавото е че и двамата с мъжа ми сме на една вълна.

# 55
  • Мнения: 208
Успокоих се, като чета как има и други хора с подобни на мен "страсти и терзания". От 13-годишна живея под наем, на 32 год., демек преди 2 месеца се преместихме в закупеното от нас жилище след доста голям ремонт. И не се чувствам в кожата си, и ще го продавам. Хората около мен са доста изумени от намеренията ми, защото жилището си е ок, обзаведено и новичко. За протокола - и аз съм зодия Дева, абсолютно типичен представител. Jana71, като четох за мъжа ти, все едно за мен си писала. Стана ми мания да следя обявите и да се мъкна със Софийски имоти под мишница. Дано свикна с новото жилище, че местеното с дете си е приключение и за него и за нас.

# 56
  • Мнения: 25
"П.П. Дева съм, предполага се, че се привързвам твърдо и не можеш с кран да ме помръднеш, да, ама не  "

Виж, за това някой те е излъгал. Rolling Eyes
И аз съм Дева, но въобще не ме свърта на едно място. Flutter

...явно е от зодията - и аз съм дева и все не ме свърта - разместването помага до един момент  Laughing

# 57
  • Мнения: 721
Стана ми мания да следя обявите и да се мъкна със Софийски имоти под мишница. Дано свикна с новото жилище, че местеното с дете си е приключение и за него и за нас.

Това пък все едно аз съм го писала...  Laughing Laughing

Според мен винаги ще е така - купуваш си телефон, айде след месец излиза нов модел - искаш него! Купуваш компютър - пак така...
За жилището обаче е по-трудно и затова ни измъчва повече, свързано е с много пари, много усилия и нерви. Винаги ще има по-добро от нашето  Laughing

# 58
  • Мнения: 1 103
Аз съм зодия риби и не ми се мести много тук съм си свикнала в малкото градче .Скоро правихме ремонт и засега ме устроива.Като искам шумотевица аиде при свекито с люлин 9 ние май ще излезем комшийки Никол  Joy. Иначе имаме апартамент собствен в Стрелбище но там не ми харесва даден е под наем.Като ме стегне шапката и стягам  багажа .

# 59
  • Мнения: 1 632
Аз съм зодия риби и не ми се мести много тук съм си свикнала в малкото градче .Скоро правихме ремонт и засега ме устроива.Като искам шумотевица аиде при свекито с люлин 9 ние май ще излезем комшийки Никол  Joy. Иначе имаме апартамент собствен в Стрелбище но там не ми харесва даден е под наем.Като ме стегне шапката и стягам  багажа .
И аз съм рибка,но еднообразието ме побърква.Не ми се мести вече,но непрекъснато размествам мебелите и променям разни неща.Моят мъж казва,че съм родена за милионерка,защото много бързо ми омръзва интериора в нас.За съжаление съм само родена за такава!

Общи условия

Активация на акаунт