каква паста за зъби да купя за 1 год. дете?

  • 2 945
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте. моля за съвет каква паста за зъби да купя за 1 год. дете. имаме вече 6 зъба и ми казаха че сме закъсняли с миенете. моля ако някой знае да помага - марка, как ги миете / нашитре венци са подути и незнам как ще я пипна там/ и така... мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 1 006
Mисля,че най-подходяща е Ненедент без Флоурид.На моето детенце след 6-тия месец започнах да му ги мия с такава паста.

# 2
  • Мнения: 2 652
Нене Дент без флуор отвсякъде!

# 3
  • Мнения: 1 029
Нене Дент без флуор отвсякъде!

и аз съм за нея Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 189
Ненедент, както са написали и другите майки. Аз също купих на дъщеря ми и Чико.

# 5
  • Мнения: 547
Ненедент или някоя друга, но да бъде без флуорид.

# 6
  • Мнения: 3 376
Споделете как ги миете,че при нас е просто  ooooh! мисия невъзможна.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 527
Ненедент :peace:
Споделете как ги миете,че при нас е просто  ooooh! мисия невъзможна.

То явно е до дете,защото,ако има как постоянно да и мия зъбите на дъщеря ми това ще е най-добре ooooh!Как  я мия-хващам я тя се гледа на огледалото и аз търкам Mr. Green

# 8
  • Мнения: 114
и дъщеря ми много обича да си мие зъбите. като хване четката започва едно търкане- свят да ти се завие.
педи каза, че трябва да започна с паста едва когато се научи да плюе(не по мен Wink, а водата). заставаме двете и аз показвам, но тя категорично отказва( забравих да кажа, че е на 1,6г).
ако започна сега с паста, няма ли да се научи да я гълта и после как ще я науча да я плюе??? направо ми е мъгла! Rolling Eyes

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 527
и дъщеря ми много обича да си мие зъбите. като хване четката започва едно търкане- свят да ти се завие.
педи каза, че трябва да започна с паста едва когато се научи да плюе(не по мен Wink, а водата). заставаме двете и аз показвам, но тя категорично отказва( забравих да кажа, че е на 1,6г).
ако започна сега с паста, няма ли да се научи да я гълта и после как ще я науча да я плюе??? направо ми е мъгла! Rolling Eyes


Тя тази педиатърка вашата  ooooh!
Като стане време да се мие с паста,която трябва да плюе вероятно ще е по-голяма и ти като и обясниш няма да има проблем :pe
ace:

# 10
  • Мнения: 2 336
Стоматолог ми каза, че е достатъчно с 1% кислородна вода и памуче.  newsm78
След година и половина, когато детето е по осъзнато вкарах пастата за зъби.

# 11
  • Мнения: 1 371
Стоматолог ми каза, че е достатъчно с 1% кислородна вода и памуче.  newsm78
След година и половина, когато детето е по осъзнато вкарах пастата за зъби.
Това не е ли гадно - кислородната вода?

Аз съм решила да му купя, Ненедент + накрайника, ама той от десетина дни има два зъба, които само са пробили, та ще изчакам.

# 12
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ненедент  Peace

# 13
  • Мнения: 353
И аз се чудя как ще става номера,ама ще се научим.

# 14
  • Мнения: 78
Аз също чух много добри отзиви за Нене Дент, но още не сме я пробвали. До края на седмицата мисля да взема и аз, че май ни е време  Laughing Дано му се понрави миенето на зъби  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт