С овесени трици (не ядки) Дюканките свалят килца със десятки - 76 тема

  • 66 489
  • 773
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 090
А аз съм на мнение, че ако не спамим толкова много и 1 тема ще свърши работа....Тъпо е първите 5 страници да са пълни със "запис" и още в 5 да има "хайде по кафенце" или "време е за обяд" и хиляда снимки на пържоли  Naughtyр в следващите 5 да има  Hug и толкова, следващите 5 са "лека нощ", и накрая 5 страници с музикални поздрави  Crazy...замислете се малко  Tired
Хубаво го е казала Деата  newsm74
Да не спамим много означава точно това - да се опитаме да елиминираме празните постинги (запис, 5 снимки на кафета, 10 на обяд, лека нощ, поздрав за всички и т.н.) Едно кафе сутрин ни стига, следобед - пак. Има и емотикони с кафета в случай на нужда. По 20 букета също ми идват много - и един за всички стига - всеки ще си вземе по стръкче. Почерпките - няма нужда да ни потичат лигите. Можем да се черпим и с по-малки картинки, а най-ценни са почерпките с лично приготвени неща. Станахме толкова много хора, мъничко да се съобразяваме. Снимките можем да ги даваме и с линкове. Да направим темата по-лесна за преглеждане и четене, за другите неща - има ЛС, скайп и т.н. Има и начин да си допълним постинга от преди 5 минути с редакция.  Peace
За разделянето на 2 теми съм абсолютно съгласна с Гуди Peace
Сецилия 7 - аз не съм прегрешавала във 2 фаза, да не говорим за 1. Като видях, че режима действа - защо сама да се прецаквам. В 3 фаза основното ми прегрешение са кремвиршите, които знам колко са вредни, но независимо от това обичам и от време на време си позволявам по 1-2. И пак в 3 фаза ми се  е случвало да ям подправена салата в заведение. От 9 месеца и половина съм на режима.
Сиси, -100 си е -100, пак е нещо. Всеки ден по толкова прави 3 кг на месец.   bouquet
Маленна, вместо запис можеше да ни разкажеш нещо повече за себе си, пусто любопитство... Embarassed welcome
Добре дошла и на Деси1027bouquet
Дорче Hug, твоите почерпки винаги са на място и собствени, така че ще чакаме пак   bouquet Много си готина на снимките, ще чакаме и в София да ни попеете.
Зазу Hug, всеки има такива периоди в режима - на колебание и лошо настроение. Имаш късмет, че не си качила. Хайде днес да си режимна, а? Опитай се да разнообразиш храната - едно руло Стефани, малко рибка, дробчета, супа топчета, мусака със зеле. Защо трябва да се ограничаваш само с пилета. Хайде, успех! smile3525
И на финала - мерси на Вещи за темата   bouquet и на КатяДжин за готините мадами - аз бях първата, до втората няма да стигна, че ще ме изгонят от вкъщи  Joy
Сузана, мерси за разнообразието от кафенца!  bouquet
Честит първи дюкански месец на Фенси, КатяДжин, Венка, Муцка, Кукумявка и Веритаsmile3525 smile3525 smile3525
Спасдиди, наистина интересно как ги качваме килата с месеци и години, после се мъчим да ги свалим и накрая за няколко дни ги качваме обратно. #Cussing out Мъка! Само с режимност и постоянство можем да излезем от омагьосания кръг!
Време е за палачинка  newsm22  food002

# 31
  • Мнения: 1 403
Вещи,  newsm51 за новата тема!
Катяджин, чудесни картинки! Heart Eyes
Още много свалени килограми и усмивки на всички!  bouquet
Зазу, има и вкусни неща! Hug Всеки има лоши моменти, но когато знае, че не е сам, ги преодолява по-лесно. Hug
Спасдиди, виждаш сама резултата от непостоянството...
Кукумявка,    love001 Много обичам това клипче  Heart Eyes Ще направим група за ирландски танци, ясно е, а Аби ще ни е хореограф Grinning
Зеленко,  радвам се за картинката. Grinning Hug Мога да ти я изпратя и по-голяма. Аз като разтръбих, че съм на диета, заострих вничанието върху себе си и така започнаха да забелязват промените Simple Smile
Сузи, благодаря за кафенцето! Hug
Дорче, благодаря ти, но аз празнувах оня ден, ама пак мога да празнувам Grinning Hug
Бачиии,  Heart Eyes Аз ги карам 4/3 дните, така че май няма как да ги намаля повече протеиновите Confused Снощи ме боля адски главата, почвам да си мисля, че не е зле да си премеря кръвното нЕкой ден Laughing  Днес съм на ПЗ и се надявам да е по-добре...
Още щях да пиша, но закъснявам за работа Embarassed

Честито на свалилите и хубав ден на всички!    bouquet
Честит 1 месец на муцка, кукумявка, Катя73, катяджин, венка! smile3525 Успех и занапред! Hug  bouquet

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 08:06 от Fancy N

# 32
  • Мнения: 293
Добро утро мили момичета и от мен Simple Smile

Пожелавам ви един страхотен, усмихнат и отслабващ ден Wink

На всички с някакъв личен празник много голямо честитоооооо  bouquet

Днес няма да си мърдам стрелкичката, нямам минус, закотвена съм като вчера, но аз си го усещах ,че така ще бъде, даже вчера писах. Не съм прегрешила с нищо, но нямам 00, чувствам се подута, но честно казано не съм отчаяна, напротив, амбицирана утре да се похваля с минус  Simple Smile

Целувки на всички и прятно кафенце Wink

# 33
  • Мнения: 352
Успях да прочета !
Кри,  Hug Деси Вал, Hug Вещи,  Hug Фанси,  Hug Волна, Hug Вани Ник,  Hug Елена 82,   HugСъни,  Hug Цвети благодаря ви милички newsm51

Зелено човече, Ябълчице, Дивана, baby doll, честит първи месец с Дюки /на патерица/ само положителни неща newsm51

Фанси,  Честито и на теб първи Дюкански месец! newsm51

Кате Джин
, това с фръцкането много ме развесели.

Волна, радвам се че всичко е наред и си изправила главица, само така и всичко ще се оправи newsm51

Боби, сега ти разгледах снимките невероятно изглеждаш, newsm10 браво!

Аз не съм баш режимна от едно време насам, затова и не пиша много. Малко съм изпаднала в някакво безвремие. В момента съм в "пета" фаза- комбинация от втора + някакъв нережимен боклук всеки ден  Cry
Тези пилета нещо много взеха да ми втръсват. Като дойде време за ядене и чак ми се реве. Вече не ми се ядат гадни яйца и пушено пиле, недопечени кексове и мляко със степ.
Сори за кофтито състояние на духа  Embarassed
Зазу, не така, а всичкия труди и ограничения за  тези килограми дето си ги свалила трябва ли да отидат на вятъра? Моля ти се стягай се! Hug Hug Hug

По повод дискусията за темата, аз си я харесвам така шарена с много картинки, вдъхва ми  настроение и позитивизъм и дори в началото на съм изпитвала затруднение да открия важен отговор, по-скоро никовете трудно запомних, но обичам да чета и сега се връщам на стари теми и препрочитам някои неща.

Тази сутрин много писах отивам да се трудя
Пожелавам ви отново слънчев ден и мноооого минуси

# 34
  • Мнения: 129
Добро утро!
Честито на всички празнуващи,непразнуващи,свалили,несвалили, абе за всички който се чувстват добре newsm51
Бързах да ви сервирам кафенце и аз веднъж,но пак са ме изпреварили. Grinning мерси за което  love001
Ами неможах да вляза във форума по-рано Weary

# 35
  • Мнения: 2 013
Добро утро, момичета.
Снощи не сколасах да прочета цялата тема и дискусията за големината на картинките и празните постигни, но напълно съм съгласна с призивите за ограничаването им. Не че не са приятни. Не че точно те ми пречат да ви дочитам. НО - във форума съм близо 3 г. и вече осъзнах, че поддържането, администрирането и модерирането му въобще не е бебешка работа, а едни хора полагат доста усилия, за да ни е комфортно и приятно тук. Потребителите растат главоломно, което е хубаво, но сървърите не са магически. Трябва да уважаваме труда на Мамма и Татти и да не ги товарим излишно. Още повече, че тук всички теми са запазени, не са изтрити, признати за ценни и достойни да бъдат запазени за поколенията. В други подфоруми спама редовно се трие, тук се пази. А си е спам, съгласете се, 15 постигна със запис, букетче и благодарности.

Аз отивам до Пловдив за малко. Желая ви хубав и отслабващ ден.
Много съм щастлива, че ви намерих в дебрите на бг-мамма  bouquet


 

# 36
  • Мнения: 3 202
Ухапан Simple Smile) Привет! Един мъж-смелчага си имаме, трябва да си го кътаме Simple Smile
Фанси, няма начин.Мисля 4/3 за добра формула. При намаляване но П дните по-малко от 4 , няма да има сваляне със задоволителна скорост.
Кри! Много добре ми идват повечко букети, но наистина, ако всички 150 присъстващи ми пуснат по един, то няма да е зле по случай празник да си пускам лична тема  Joy хем ще ми е по-лесно да нацелувам всеки уважил ме без да пропусна някого  Flutter
За общото благо мисля, че има на къде да си поорежем разпростирането на постингите. Аз по този случай често си допълвам изказванията. В началото затова и се измъчих докато успея да си наредя всички линийке в един ред. Но успях  Grinning
Вещи! Името на темата е супер! Hug
кукумявка  bouquet И ние све щастливки като теб Grinning попаднали при Дюкан.

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 09:26 от baci

# 37
Добро утро и от мене .Тази сутрин отново се събудих в страхотна кондиция(доста време не бях изпитвал това приятно чувство) и след като се качих на кантара, настроението ми се повдигна още повече.Още едно килце е в историята.Тук е момента да благодаря на жена ми, тя ми каза за форума и благодарение на нея имам вас и вашата подкрепа.Трудно един мъж може да намери съпричастие в приятелите си (що се отнася за отслабване) напротив получава само бъзикане.Затова БЛАГОДАРЯ ВИ ,ако не бях попаднал тук, още на третия ден щеше да съм приключил с режима.
Честит един месец с Дюкан на муцка, кукумявка, Катя73, катяджин, венка!  

# 38
  • Мнения: 853
Добро утро момичета и Ухапан Hug
Честито на всички които празнуват с повод и без повод,на тези с намаления,на задържащите ,абе на всички  bouquet
Вещи поздравления за темичката,КатяДжин-готини снимки Peace
При мен  няма движение на кантарната стрелка ,надявам се скоро пак да мръдне надолу-от вчера съм на протеини,да видим newsm78

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Добро утро на всички!  Hug Благодаря ви   bouquet Лек и отслабващ ден  Peace
Дивана, колко време си в Пловдив, утре по обяд няма ли да си тук да дойдеш да се видим?


ПЛОВДИВ
СЪБОТА - 12.30
ДЖОАНАТА

# 40
  • Мнения: 469
Добро утро!
Дори, страхотна рокаджийка си, пък от всичките хубави мъже в състава си избрала най-хубавия, а на предпоследнатаснимка на 1стр. така влюбено те гледа, ама няма как красива дюканка си, как да не те гледа. Благодаря ти за информацията.
Сисича, -100 гр. пак е нещо, ако не си на режима ще си +100 гр., имай търпение и продължавай. Тялото ти си знае работата, сигурна съм, че ще те възнагради, ако си търпелива.
Катя Джин, хубави снимки пак си избрала.
Честито на всички, които днес празнуват присъствието си в нашата компания.
Честито на всички с минусчета, пожелавам ви още.
Зеленко, много хубаво писъмце си написала на Зазу, тя в момента наистина има нужда от толкова топли думички. Присъединявам се към теб. Зазу, не си струва толкова добър резултат да го загърбваш.
Относно картинките и аз съм съгласна да бъдат по-малко и по-малки. В работата нета ми е много бавен и познайте какво става, докато се заредят.
Искам да напомня, ако някой има проблеми с падането на косата в предната тема пуснах изпитана рецепта от моя близка, може да не сте я видяли, че беше на последните страници.
Пожелавам лек и отслабващ ден на всички!

# 41
  • софия
  • Мнения: 3 380
Здравейте, момичета и момче!
Малена и Мама Веси,добре дошли! Hug
Фанси,Катяджин,Венка_линка,Верита,Кукумявка и Муцка честит ви 1 месец! smile3525
Буба64 и Веселина_с_п,честито ви тримесечие.Пожелавам ви момичета мнооооого смъкнати килограми. smile3525
Спасдиди,какво направи бе,жена?Яхай мелата и изгони тези килограми. Hug Mr. Green
Пиги,тая лютеница Naughty
Сузана63,Дори,Бачи и Майка Зайка Hugблагодаря за кафенцата.Тука сутрин кафето ми е най-вкусно smile3521
кри,елфа,вещи,перличка,гууди,катя73,зелено човече,зазу1,кукумявка,амсимам,пиги,дивана,фолии всички други знайни и незнайни дюканки Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз днес съм тройно критична.Децата и те се разболяха.Едно кихане и бърсане на секрети Sadне си е работа.От понеделник кантара не е помръдвал,но съм на ПЗ и това е нормално.........май newsm78.Утре започвамП и дано потръгнат нещата,че ми е много криво.Лелеееее и аз се размрънках Sick.Хайде стига толкова.Жеалая ви хубав и усмихнат ден с много изхвърлени за винаги килограмчета! moresmile
Лелеее Ухапан, пак те забравих и Мишле и Вани ник,голееееми прегръдки.Вани ник благодаря за инфото,че май съм  пропуснала да го видя.Сега отивам да го търся.

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 09:12 от slave

# 42
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро и запис!
Днес не мога да се похваля с нищо Tired
Пия си кафенцето, сръбнах и от това на Бачи Hug
Сега се връщам да чета, по-късно пак ще се включа!
Хубав ден, момичета и не забравяйте, че днес е  smile3558 smile3558 smile3558

# 43
  • Мнения: 469
Вещи, за темичката newsm51
Деси, имаш ли отговор за събота?
УХапан, честито ти минусче. Един мъж да признае, че жените са нещото без което не могат.

# 44
  • Мнения: 392
Здравейте момичета  wavey !
Днес отново нямам минус,но го отдавам на това , че от 2 дни не съм посещавала 00.Ако и днес не ги посетя довечера ще изпия чаша зелен чай и две ч.лъжички с течен парафин /тази доза парафин дали е достатъчна?  newsm78 /.Вчера вечерта бях на рожден ден и нищо,ама нищо не ме изкуши.Салати,мезета,торти нищо не опитах.Днес пък шефката има рожден ден  ooooh! и като знам какви софри заформя отново ще съм на изпитание,но ще удържа.Донесла съм си кола лайт и ще си пиивам само от нея и ще гледам никой да не забележи  Crazy ,че не опитвам тортата и другите вкусотии.Е няма да е лесно,но  нали искам да изглеждам добре лятото на плажа  Flutter.
На всички с минуси и без пожелавам много силна воля!

Общи условия

Активация на акаунт