Кога споделихте с близките си че сте бременна.

  • 5 543
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
И с трите си бременности на когато ми пролича в началото на 6месец.Въпреки че майка ми и сама знаше преди това и за тримата.

# 16
  • Мнения: 1 006
Веднага щом си направих теста казах на всички.Дори и на лекар не бях ходила още.

# 17
  • Мнения: 7 474
Казах веднага Laughing

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
веднага след като видях положителния тест.
На сестра ми казахме доста преди това - и аз и мъжа ми бяхме сигурни, че бебето е станало  Blush

# 19
  • Мнения: 357
на секунадата им казах  Laughing

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
След като отидох на преглед за потвърждение, и двата пъти.

# 21
  • Мнения: 142
Теста направих със сестра си,след час разбра бащата и на другия ден започнах със всички останали   phoneuu

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Не, мисля да пазя тайната до навършването на пълнолетието му.

# 23
  • Мнения: 323
казах само на таткото,на другите 3 месец

# 24
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Споделих с таткото и с майка ми.Те бяха най - близките ми.
Почти всички други разбраха след като родих, някой и до първият рожден ден на синът ми не бяха разбрали, че го има.
Не ме интересуват "всички".Бях щастлива с най - близките си.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 907
Не съм чакала да мине третия месец. Първо, разбира се, казах на мъжа ми, вечерта казах и на майка ми. На останалите близко казахме след като бремеността беше потвърдена и от лекар.

# 26
  • Мнения: 641
След като доктора потвърди резултата от теста.

# 27
  • Мнения: 367
Като си направих теста казах на мъжа ми,а той от радост го каза на "целия свят",даже от колата викаше на свои приятели,като ги види,че ще става татко! Party Crazy Много сладък беше Laughing Joy

# 28
  • Мнения: 537
Ами аз ходихна лекар в 6г.с. и нямаше как да не кажа на мъжа ми, че той ми звънна нетърпелив д аразбере какво е станало  Mr. Green И той после казал на майка си и на приятелите ни  Mr. Green А пък аз казах на моите родители. На по- страничните хора малко след 3-я месец  Peace

# 29
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Веднага след като разбрах им казах Laughing

Общи условия

Активация на акаунт