КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС IV

  • 22 185
  • 414
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 708
Стига сте се шашкали. Ние пък като "уж" сме много добре по математика, се оказа, че не сме толкова добре. Според отговорите на Светла, до 25та задача имаме 22 точки. Laughing Както се вижда - не стигаме 75 Laughing явно.

# 46
  • Мнения: 2 992
Уич,
Хайде  Praynig зарежи за малко къщата и си кажи компетентното мнение по въпроса с трудността на задачите. Аз също се поизприщвам, те по-трудните са към края.

Сега нямам и с какво да сверявам, дори да им се мъча аз, което бих го направила, но гаранция Франция за верността, а тя си взе листчето, но май хич не ме свърта

Дидка,
На нас стихията ни е математиката, стига да четем правилно условието, което не винаги ни се случва. Тя също убедително ми твърди, че си ги е проверявала, преписала си ги е, а какъв е резултата ще видим скоро  #Crazy

Игра си на игри на компа, така си почивала и зачезна по-рано на урок, с надежда да си търсят
 отговорите на този тест

Крисче,
Ако последните са Ви верни - те са с по 3т., не прибързвай

# 47
  • Мнения: 1 210
И Уич, и на Галчето момчето, моля ви милички, че тук с Крисче и Рос откачихме... Трудни ли са действително задачите или са решаеми... Хайде- Рос поне допуска перспективата да седне да решава, ами аз...  Cry бъкел, гьон, йероглифи  Rage Поне да знаех как да се успокоя...

# 48
  • Мнения: 3 201
Не съм ги почвала още.
Досега чистих, сега сядам за малко, докато изсъхне пода и отивам да готвя.
Не са лесни задачите. Спокойно - корабът потъва нормално, вода има за всички!
КОЙ БОЛЕН МОЗЪК ИЗМИСЛИ ТАЗИ ФОРМА НА ИЗПИТВАНЕ ПО МАТЕМАТИКА???!!!  smile3511 RageТакава глупост...
За БЕЛ съм съгласна, но тестовете не дават никаква представа за знанията на децата по математика.
Чудя се, ако сега хабя толкова нерви, какво ли ще става през юни...

# 49
  • Мнения: 2 992
Е, какво да Ви кажа.
И отговорите да получа, и да ги решавам, спокойствие ... по-късно, за мен поне, та тя си отвлече и отговорите с нея. А аз, като последен глупак, не ди ги преписах ooooh! ooooh!
Уич,
как ти се чисти? Сега и  с пистолет до главата, няма да чистя, най-много да потроша нещо

# 50
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Малкия е с 40 градуса температура така че досега съм увиивала в чаршафи ичакам таткото да идем до болницата...Гадно,АБ го изпихме преди два дни уж...и бяхме здрави...Рос не се шашкай 16 не съм я мислила задълбочена по някое време пак ще я погледна...
Ако се поуспокоят нушятя у нас продължавям ,че и на мен ми е интересн...стискайте палци с малкия да е само зъб,че вече се побърках...

# 51
  • Мнения: 2 992
Светле,
дано да мине бързо. Без да те плаша - доста е висока, за да е само от зъб. Накарай ги внимателно да ги прегледат и течности, че аз много съм си патила от обезводняване. Ако ти предложат оводняваща система, моят съвет е да приемеш

# 52
  • Мнения: 2 829
svetlaem

успех,дано е само зъбче Praynig

# 53
  • Мнения: 1 210
И аз ще ви кажа! Развилнявам се като Уич  newsm79 newsm28 wash, пък дано каталясам !

Светле   action032
А ние с какви глупости те занимаваме и за какви глупости берем ядове! Стискаме палци, разбира се...милата душица! Всичко ще бъде наред!

Мисля, че няма да чистя...

# 54
  • Мнения: 138
Дидка, стани от компа и излез нвън, на кафе - нищо, че е студено.
Ние пишем домашно по БЕЛ за утре и се каним да седнем над няколко теста (след дъжд качулка Laughing)

Моят син е сравнително спокоен, но то едва ли е защото всичко е решил, а защото вече си мисли за другите предмети - от утре ужасът на уроци и домашни започва наново #Crazy

Аз претръпнах, да ви кажа, защото имам да преглеждам уроците и на петокласника, който кротко си седи някъде ... съвсем забравен Praynig

# 55
  • Мнения: 3 479
Дидка, Петър не е достоверен източник на информация. Него като го питаш, лесно е, обаче резултата ooooh! Каза, че не е решил 5-6 задачи, обаче колко от останалите са верни, още не знаем.
Мъжът ми започна задачите отзад напред, защото нали Светлето започна първите. Като ги реши, ще ви пусна отговорите.
Само, че и той не може да каже дали са лесни или трудни. Обикновено съди за задачите според нивото на знанията на Пепи, а то не е високо.
И какво пък, за твоето дете може да са лесни. Не се притеснявай толкова Hug

# 56
  • Мнения: 2 708
Леле Светле, стискаме палци. И аз мисля, че не може да е от зъб. Хич не ни мисли нас, ами си гледай детенце. Много е висока тази температура.

Момичета, аз отивам да готвя щото ми стана криво, като гледам как надежди залагах и някак ми домъчня. Ще хвърлям поглед, щото компа ми е и готварската книга, ама .....

# 57
  • Мнения: 2 992
Пътувайки за училището, в колата започнах да си сътворявам молитви към Богородица. Не знаех, че съм толкова изобретатлна, още на десетата думичка го обърнах в благодарности, че ми е живо и здраво детенцето. Това разбира се е най-важно за всички ни Hug Hug Hug
Осъзнавам, че прекалено много се вживявам и тормозя, но и това не помага да тегля чертата на тази истерия

Мънки,
поизчакай да поотмине напрежението и тогава питай. Мисля, че изложението е през май, но какво ще ти помогне то?. Но по тази тема след вторник ти предлагам да питаш

# 58
  • Мнения: 2 992
Мимозке,
опитах да поразпитам мойта как се  е справил Пепи, но са били в различни зали и не знаеше. А наистина явката им е на ОМВ

# 59
  • Мнения: 2 992
Момичета,
Искате ли да посвалим напрежението като Ви поразсмея и поядосам.Покрай олимпиадата по химия, ме накарахте и аз да пиша "олимпияда" вместо "олимпиада", повечето така го пишехте. Влезе ми като муха в главата и си ме тормозеше. Търсих думата и в нета и наистина на повечето места е "олимпияда", но в страницата на МОН е "олимпиада". ха сега -кое е вярното

Общи условия

Активация на акаунт