Рицарки на Червено-бялото кантарче 24.02.2008 - 02.03.2008

  • 9 644
  • 338
  •   1
Отговори
# 75
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А на ски съм се качвала веднъж, по едно нанадолнище и спрях в едно борче, точно като меченцето от анимацията за Сънчо, която даваха едно време!

 hahaha

# 76
  • Мнения: 4 806
май сега имам малко време...
Значи, историята е следната. Не знам дали си спомняте, ама преди време бяхме гледали тук едни материали... за едни женски хормони, дето се били разполагали най-много по бедрата и затова най-трудно оттам се сваляло. Та, аз дълго време размятах едни 2 кг нагоре надолу. В резултат - 2 кг са се застопорили точно там, дето не трябваше - по бедрата. Има ли леко отпускане - започва трупане там. После затягане на режим, тамън да стигне дотам да чисти мазнини, режимът се нарушаваше и отново се лепи по бедрата. В резултат имам 3 см в плюс и едно гадно омекване ... абе направо бричове са се получили, дето нивга съм нямала. Изводът е: не правете така. Много гадно се отплаща тая история. Трябва си последователност. Затова сега ще карам по - дълъг Дюки, за да докопам бедрата, които са последни на опашката за сваляне. ... Това да е за поука, обица на ухото и т.н.

# 77
  • Мнения: 2 331
Дудьо дрънка оттатък с едно дайре и крещи - трябваше да го заведа на кастинга на Мюзик Айдъл hahaha.
За Дундьо Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Намирисва ми на трето бебе, ама как ще навивам съпружеското тяло ooooh! hahaha
Чакаме снимките! Hug  bouquet
И к'во сте се "разамцотили" сега? ooooh! Crossing Arms Я, по една чаша вода Sick hahaha

# 78
  • София
  • Мнения: 8 348
попче, и на мен са ми страст найлоните
и шейните
а ските ич

уф Асса, аз качвам малко на крака ама почти не го свалям после, та те разбирам
аз сланинките си ги трупам на коремче, идеална съм за Титаник
и аз си имам няколко излишни, а на всичките отгоре съм се раздула нещо тая сутрин
ще си направя воден полуден по случая
да видим колко ще излезе

вчера изпих едно кисело мляко на айрян
изядох 50 гр бадеми
няколко дроба панирани
някаква сьомга
и не устисках на два портокала

# 79
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пък мойте сланини са около таза - ужас  ooooh!- направо дето им викат "любовни дръжки" - кви дръжки, то аз кат са погледна ми се изпарява желанието, камо ли половинката Confused. /то ко бешИ туй любов де, ама айде Crazy.../

# 80
  • Мнения: 4 447
Ходихме на кино през почивните дни - Любов и други катастрофи. Готин филм, тънък хумор Laughing
От там е - Добре, че си измислил високите токчета, иначе задника и щеше да се влачи по земята....
И още - Днес не ми е ген - не се понасяха много с майка си....

Защо го напосах - ами,,,,ще слагам високите токчета  ooooh!

# 81
  • Мнения: 4 806
и аз искам в малко балканско градче, ама нъц ... ще си трая - по света и у нас  Mr. Green 

Като малка съм карала ски, сега не мож ме придума. Падала съм лошо и оттогава имам проблем с кръста - като го натоваря повече и ме боли. Преди фитнеса ме болеше до степен, че не можех да ходя, краката не ме слушаха буквално - и по стената, по стената ...

Пак имам проблем с гардероба - не че не ми стават нещата, стават, ама не ми стоят добре. Или може аз да си внушавам, щото съм си в период на не-харесване.  Mr. Green Сега смяната е много трудна - минаване от зимни на пролетни дрехи. Изтупала съм се с яко вълнено пуловерче, горещо ми е, ама не мога да се пречупя да извадя нещо по-лекинко.

Таня, подсещаш ме, че май ми е време да се кача на поне някакви токчета, че си джапам с маратонки и подобни ниско-ходи ... Simple Smile Ще се огледам какво и как има по магазините ...

# 82
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ассе, аз обичам да имам проблем с гардероба, щото го сменям тогава Mr. Green.
И сега ми се щеше, ама се явиха непредвидени разходи - Калоян ще се сдобие с шина, а Дудьо снощи се сдоби с кошара за игра, щото от няколко дена се търкаля като пумпал на спалнята и не ми се ще да го намеря на земята Laughing...
Та тъй. Всичко е до приоритети. Сега моите са децата...

# 83
  • София
  • Мнения: 8 348
уф, и аз най се мразя в периодите на нехаресване
с дни не се поглеждам в огледалото
после ми минава ама докато трае..........
а сега съм в баш такъв период

вече изпих литър и половина вода ама се чуствам, като че повечето са си в мен

# 84
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
вече изпих литър и половина вода ама се чуствам, като че повечето са си в мен

Хамчи бягай до WC-то де Wink...

# 85
  • Мнения: 4 447
Мариетке, не е ли рано за шина?
И Ени има криво зъбче, ама още сменя и мисля, че има време.  newsm78

# 86
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тани, заведи го на ортодонт, той ще прецени.
Оказа се, че въобще не е рано, защото са кръстосани + обратна захапка и опират горните в долните...ортодонтката каза, че за около година всичко ще се оправи и зъбчетата ще се подредят правилно. И че било мит това, първо да се сменят всички зъбчета - всичко било индивидуално и сме постъпили много добре, че сме отишли рано, за да се реши бързо и качествено проблема.

# 87
  • София
  • Мнения: 8 348
ходих, ма са се заплеснали някъде и нещат да излизат
литри и литри

аз си имам дупка м/у предните зъби дето нашите са пропуснали да коригират
сега би трябвало да съм много щастлива

# 88
  • Мнения: 4 806
Мими, удари някое и друго кафе и ще видиш резултата ... по - скоро ще го чуеш ... и увеличи водата още. Аз вчера нали писах - още следобяд усетих, че се разхлабиха крачолите. Днес съвсем. Много вода и много кафе.
Моите зъби са си на 6 - няма празно, няма криво. Малката е с обратна захапка и вече си имахме проблеми - горните разрабиха долните венци и направи инфекция. Беше крайно неприятно и грозно (течеше кръв от венците на ручеи). Като вземе да сменя, веднага ще водим ... добре че има време доста дотогава.
Зобнах втори път. По малко, но редовно - ще го докарам до през 2 часа надявам се.

# 89
  • София
  • Мнения: 8 348
тамън пия кафето
чакам да подейства
и не спирам с водата, шишенцето си е до мен и го пълня редовно
сега чакам резултати
и ще си обуя тесните крачоли

Общи условия

Активация на акаунт