Днес съм щастлив(а)/тъжен(на) защото... 6

  • 15 857
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 863
Хех, Сабинке  радвам се да те чета  таква:))

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 18:28 от Jaly

# 61
  • София
  • Мнения: 4 493
АЗ искам да ви почерпя виртуално  beer Popcorn cook и да се похваля, наред с всички простотии дет се струпаха на главата ми - детето е добре, не се налагаше дори нова снимка само кръвните изследвания и даже докотора каза , че ако не що мен не ме притесни в състоянието й може да отидем на контролен преглед след 6 месеца. Така, че НАЗДАРАВЕ !!! Може всичко останало около мен да е хаос в момента, но днес не ми пука  Whistling

# 62
  • Мнения: 671
След 6 месеца?Не е ли много време?
Добре че е бил малкия дявол,дано всичко да е наред... Praynig

# 63
  • Мнения: 2 336
Диони, май аз пък съм извън час.  ooooh! Но какво му беше на детенце?

# 64
  • София
  • Мнения: 4 493
Сиси - не го мисли, важното е че сега е ОК и затова съм спокойна   bouquet

# 65
  • Мнения: 903
... Та затова ше си трайкам и шъ мъ извинява Биг Систър, ама ще ви информирам в последния момент /демек при свършен факт Laughing/

е, айде, няма да те докладвам на Биг Систър, ама да не научим по новините за сватбената церемония и пр. мероприятия  Naughty

Като казах, че ще ви информирам "при свършен факт", нямах чак таквизи крайности предвид де - като married  newsm47  По-скоро исках да кажа, че ще се похваля едва когато ми кацне това пиле шарено туканка на майне керемидкен! smile3521

dioni, радвам се че при вас нещата са се разминали! Виртуално наздраве и от мен - за здравето на дечко! cheers

# 66
# 67
  • Мнения: 903
Ей, Събино, разрева ме с това филмче! cry

Що си я причиняваш тая болка, бе момиче?! spoko Крайно време е да спреш с мазохизма и да приемеш факта, че нашите дъщери надали ще дочакат /в контекста на филма/ бащите си - не и тези дето са "допринесли" за появата им.... Но пък ако имаме късмет, можем да срещнем някой, който да е способен и да има желанието и сърцето да ги отгледа като свои и без да е посял безценния си  генетичен материал. Ама даже и да не срещнем такъв, все си мисля че ще съумеем да ги направим качествени хора нашите деца, и че по-добре без баща покрай себе си отколкото с калпав такъв! #Cussing out Всичко е Божа работа, но докато се самоизтезаваш, ти сама не си даваш шанс да ти се случи неко хубаво. Извинявай, не искам да звуча менторски и да ти казвам как да се чувстваш, ама направо нож ми се забива в сърцето като те чета - все едно виждам себе си в един по-предишен период и направо нещо ме стисва за гърлото - така добре познати са ми твоите емоции.... Моля те, опитай се да си наложиш малко по малко да се отскубваш от тия състояния.... Много ми се иска да можех с нещо конкретно да ти помогна, но уви в тази "мъгла" всеки се лута сам и трябва сам да намери пътеката си... Мога да ти дам само голямата си Hug

# 68
  • Мнения: 671
blondy-дяволски си права newsm10 smile3501

# 69
  • Мнения: 1 809
..по-добре без баща покрай себе си отколкото с калпав такъв!
Подкрепям с две ръце Peace
Сабина,да не повтарям това което ти е казала блонди ,затова от мен една голяма  Hug

# 70
  • Мнения: 2 327
Ще ме извинявате за резкия тон, ама какво сте се лепнали за тия бивши. Бил баща на детето. Нищо подобно. Баща не се става като си пръскаш семето наляво надясно, а с грижи иотговорности за поколението. По заслуги демек.
Все едно да забременееш инвитро от донор и той да е баща... Ми няма такова нещо.
Децата имат нужда от любов. Имат нужда и от мъжки и женски пример, ама не им втълпявайте, че тоя пример трябва да е точно на биологичния родител и ако него го няма край нищо никога няма да го замести.
Ние сме тези, които могат да направят децата щасливи или нещастни, зависи от нас как ще им представим света.

# 71
  • Мнения: 1 809
Stun ,това което си написала е самата истина .Винаги съм разсъждавала така и никога не съм страдала,че детето ми няма спомен и не живее с билогичния си баща.Не съжалявам дори и за миг,още повече като видях що за човек е....ми благодаря детето ми да има такъв пример Stop

# 72
  • Мнения: 911
Ние сме тези, които могат да направят децата щасливи или нещастни, зависи от нас как ще им представим света.

Блонди, подписвам се под всяка дума в горния ти пост!

Сабинка! Тъкмо си помислих, че си се хванала за косата вече и си започнала да се издърпваш, а с това филмче просто... Embarassed Защо си го причиняваш?!!! Стига вече!

Чудното ти златно момиченце ще израстне тъжно и нещастно, ако продължаваш да се измъчваш така до безкрай!
За*би го тоя донор да си кара колелото на живота както му изнася и престани да го мислиш в какво блато е потънал!

# 73
  • Мнения: 1 732
Съжалявам, че така сте го приели...
Аз по-скоро си направих равносметка моят баща колко много е направил за мен и как неистово ме е страх, че все някога ще си отиде от живота ми.  Confused

# 74
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Съжалявам, че така сте го приели...
Аз по-скоро си направих равносметка моят баща колко много е направил за мен и как неистово ме е страх, че все някога ще си отиде от живота ми.  Confused
мда това е много вярно
мерси за филма - повече от хубав е....това е една позабравена вселена - малките късометражни филмчета...цул един живот в 8 минути....красота

за бащите - вярвам Сабинка е напреднала и въпреки тъгата, вече не тъгува по ОНЗИ...просто тъгува за неосъщественото...но това го правим всички
вярвам дори тя е разбрала, че един ден ще има всичко което иска!

Общи условия

Активация на акаунт